Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: AndreyRR poslato 31 Decembar, 2011, 15:08
pa sta sam ja dispecer gsp-a  ;D ;D ;D

Os' d'ispeces neko prase za manijake?
:P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR


MILJAN

Citat: Havarisan poslato 31 Decembar, 2011, 12:26
Ninja, ovde je imao dva meseca a sada vec osam i po meseci.
Jaooooo Ltka!!! Obo¾avam tu rasu..Kao ljudi su.... Preosetljivi, emotivni.... Najleo¹e graðeni... Jedino moraju da se paze od promaje..
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

da vas pitam, kakav je barzoj-ruski hrt? meni je to najlepsi ker koji postoji, neki pricaju da su nepredvidivi, nervozni itd itd... ali ja mislim da je vazno i to kako vaspitas kera.

misa-pei

To je pas kome traba mnogo, za normalne prilike strahovito mnogo istrèavanja. Svi hrtovi su jezivo brzi i za njih je muèenje ako ne trèe dovoljno.

Pas za pratnju, elegantan, ne znam za detalje o du¾ini ¾ivota i najèe¹æim bolestima, ali su, koliko znam, vrlo tvrdoglavi. Sa nijima, kao i sa ostalim "tvrdoglavim" psima treba puno rada i ljubavi.
Država je najveći neprijatelj naroda

Bori¹a

Mozes da dresiras neko seosko kuce da bude zajebano a mozes i od pit bula da napravis da se plasi macke
Najvaznije je kako ga dresiras, mada ima nesto i u genima sigurno

daca.ZZR6


AndreyRR

mene moja svako jutro tacno u sedam sati budi da jede
[glavazid] [glavazid]

Panta Zemunac

Samojed...znaæi, ne mora¹ ga hraniti!? [dunce]

Sibin, mora¹ prvo da se odluèi¹ za potrebu, pa tek onda za rasu. Mora¹ na sto staviti uslove koje mo¾e¹ da pru¾i¹ psu, pa tek....
Koliko sam shvatio, prvo si ¾eleo hrta. Npr. italijanski hrt je jedan od sporijih hrtova  a dosti¾e kao od ¹ale 50km/h...ima¹ li toliki prostor i to sreðen, da ne izlomi noge po nekim rupèagama?...taj pas je za elitu, koja ima dvorce i po 20 Ha, ureðenog parka!


Sada ¾eli¹ odbrambenog, èuvara, neku grdosiju...ne mora¹ juriti te skupe rase, nabavi rota i zavr¹io si ali....¹ta ce ti on èuvati ako bude bio u boxu? Znaæi, potpuno nepotrebna grdosija, saterana u par kvadrata a to je muèenje.

Mislim da nema ¹anse da zaista uvedu extra porez na odreðene rase i njihove me¹ance jer to ne bi bilo po ustavu! ©ta ja sada da radim sa mojim Ra¹om, da ga uspavam!?!? Neæu a neæu ni plaèati a ako se svi, samo u BGDu org. mitingovaæemo ponovo pred Skup¹tinom grada!

Zato bih ti od srca preporuæio i to ne pit bula, veæ jednog od dva staforda. Stafordski terijer (mu¾jak do 17kg) ako èe¹ ga dr¾ati u stanu, kuæi ili amerièkog saforda (mu¾jak do 30kg) ako èe¹ za dvori¹te.

Postoje mnoge defektne rase, koje su izuzetno popularne....pripazi da ti plata ne odlazi samo za veterinara! Npr. pei, onako naboran, ma kao lutka a li je veoma osetljiv...itd..

Dobro razmisli!

KIZO! bez obzira na igled i razne predrasude vezane za vrane i gavranove, ne zaboravi da su to i te kako korisne ptice, koje upravo urbana naselja èiste od glodara a i od vi¹ka baèene hrane i tako spreèavaju zaraze. Oni su urbani le¹inari, èistaèi! Oni golubove ne diraju, nema veze to sa njima.

SERBDUCK nam se ponovio sa izuzetno lepom kucom a od kuce ni fotke ni snimka...bedak!!

bigbad86

Jel znate neku foru kako da smanjim strah od pedardi mom psu? Razvaljuje mi box i kida zicu vec par puta. Gledam ga kroz prozor i kad pukne bas zalegne kao da na njega pucaju, i vidi se da ga je strah. Kad ga pustim u kucu u hodnik i kad puca napolju onda ne laje niti cvili. Zlatni Retriver je u pitanju.

Tihi_ZR

Moj svake godine pizdi od petardi, samo istrcava napolje i laje.

Bori¹a

Vodi ga na svadbe, da se navikne na oruzje. Samo nemoj da zapeva "danas majkoooo ti presrecna budiiii" ;D

bokilic

Citat: Plazma Keks poslato 31 Decembar, 2011, 17:44
da vas pitam, kakav je barzoj-ruski hrt? meni je to najlepsi ker koji postoji, neki pricaju da su nepredvidivi, nervozni itd itd... ali ja mislim da je vazno i to kako vaspitas kera.
ono s onim dugackim nogama i dlakom od koje svaka vuce na svoju stranu...
brmmmm

sibin

Citat: Panta Zemunac poslato 07 Januar, 2012, 13:19
Samojed...znaæi, ne mora¹ ga hraniti!? [dunce]

Sibin, mora¹ prvo da se odluèi¹ za potrebu, pa tek onda za rasu. Mora¹ na sto staviti uslove koje mo¾e¹ da pru¾i¹ psu, pa tek....
Koliko sam shvatio, prvo si ¾eleo hrta. Npr. italijanski hrt je jedan od sporijih hrtova  a dosti¾e kao od ¹ale 50km/h...ima¹ li toliki prostor i to sreðen, da ne izlomi noge po nekim rupèagama?...taj pas je za elitu, koja ima dvorce i po 20 Ha, ureðenog parka!


Sada ¾eli¹ odbrambenog, èuvara, neku grdosiju...ne mora¹ juriti te skupe rase, nabavi rota i zavr¹io si ali....¹ta ce ti on èuvati ako bude bio u boxu? Znaæi, potpuno nepotrebna grdosija, saterana u par kvadrata a to je muèenje.

Mislim da nema ¹anse da zaista uvedu extra porez na odreðene rase i njihove me¹ance jer to ne bi bilo po ustavu! ©ta ja sada da radim sa mojim Ra¹om, da ga uspavam!?!? Neæu a neæu ni plaèati a ako se svi, samo u BGDu org. mitingovaæemo ponovo pred Skup¹tinom grada!

Zato bih ti od srca preporuæio i to ne pit bula, veæ jednog od dva staforda. Stafordski terijer (mu¾jak do 17kg) ako èe¹ ga dr¾ati u stanu, kuæi ili amerièkog saforda (mu¾jak do 30kg) ako èe¹ za dvori¹te.

Postoje mnoge defektne rase, koje su izuzetno popularne....pripazi da ti plata ne odlazi samo za veterinara! Npr. pei, onako naboran, ma kao lutka a li je veoma osetljiv...itd..

Dobro razmisli!

KIZO! bez obzira na igled i razne predrasude vezane za vrane i gavranove, ne zaboravi da su to i te kako korisne ptice, koje upravo urbana naselja èiste od glodara a i od vi¹ka baèene hrane i tako spreèavaju zaraze. Oni su urbani le¹inari, èistaèi! Oni golubove ne diraju, nema veze to sa njima.

SERBDUCK nam se ponovio sa izuzetno lepom kucom a od kuce ni fotke ni snimka...bedak!!


Pa ja nigde i nisam spomenuo hrtove, ja sam rekao da bih staforda ili pita ali ovi porezi me smaraju pa sam blizu nabavci americkog buldoga a motaju mi se po glavi i dogo argentino ili kane korso. pas bi bio u kombinaciji box i dvoriste sa dosta istrcavanja van dvorista. iskreno meni je pit pas No1 vec sam ga imao 12god.

AndreyRR

Citat: bigbad86 poslato 07 Januar, 2012, 16:00
Jel znate neku foru kako da smanjim strah od pedardi mom psu? Razvaljuje mi box i kida zicu vec par puta. Gledam ga kroz prozor i kad pukne bas zalegne kao da na njega pucaju, i vidi se da ga je strah. Kad ga pustim u kucu u hodnik i kad puca napolju onda ne laje niti cvili. Zlatni Retriver je u pitanju.
Zavisi koliko je star,sobzirom da spada u lovacke pse
trebao bi da ga vodis malo sa lovcima da se navikne na
pucnje tako barem lovci treniraju svoje pse
koliko ja znam.Proradi im lovacki insekt  ;D ;D,moj fox
ima 4 meseca prvo je lajala kao luda,pa sam joj ja dobacivao
drz ga i sad uopste ne reaguje na petarde  ;D ;D ;D

bigbad86

Ma ja zivim u centru grada, de da nadjem lovce. A i da nadjem niko nece njega da vodi, on je skroz blentav samo bi da se igra.
Ima 2 godine i 1 mesec. Jel igra da mu bacam pedarde namerno pored boksa da se navikne. Ono da sam ja pored i da bacam tu u blizinu. Naravno ne neke najjace, neke male?

malamarija


serbduck

   Samo za cika Zemunca




...   sad je duplo veca...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

misa-pei

Ja sam zaljubljen... u Bisu :D :D :D A i Ljilja je.
Država je najveći neprijatelj naroda

serbduck

  

  Danasnje kupanje.... obozava da se kupa...dal zbog vode il zbog ceskanja  [neampojma] , al obozava !



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!