Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bokilic

ja sam prinudjen da poklonim moju labradorku...nemogu da je cuvam vezanu,dvoriste tu i tamo busno na sve strane  ;D a i zence se nesto buni...
kuce je zdravo i pravo,ima i pasos..to jest papire, vakcinisano,blentavo 100%  [yahoo]
razigrana, decu obozava,
brmmmm

KIZA73

Citat: Plazma Keks poslato 20 Decembar, 2011, 08:47
zar to nije kobac?
Mislim da je soko, suvise je mali za kobca, a oni odnose kokoske. Ovaj je velicine goluba. A sto se tice golubova postali su retkost u bloku 45. Ove zveri se napatile i zve ih potamanile. Sada ima samo gomila vrana i gavranova. Usrase sve zivo, a i dernjaju se ko blesave.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

Citat: KIZA73 poslato 20 Decembar, 2011, 15:07
Citat: Plazma Keks poslato 20 Decembar, 2011, 08:47
zar to nije kobac?
Mislim da je soko, suvise je mali za kobca, a oni odnose kokoske. Ovaj je velicine goluba. A sto se tice golubova postali su retkost u bloku 45. Ove zveri se napatile i zve ih potamanile. Sada ima samo gomila vrana i gavranova. Usrase sve zivo, a i dernjaju se ko blesave.
Nema druge..Mora¹  da nabavi¹ orla..  ;)
Cave ab homine unius libri

UFF

sta ne smeju na vrane da se zalete?
veliki im kljunovi? :D

KIZA73

Ma nema sanse, mali su. A sto se toce kljunova, od goluba je ostao samo kljun i par koscica...Ali vazdusara zavrsava posao sa vranama. Imaju u Snajperu specijalne dijabole sa usadjenom kugicom na vrhu tako da kad udari prenese energiju na kuglicu i ona nastavlja, a dijabola se deformise. Strava. Malo sam ih tamanio letos. A tek sto dignu frku kad neku pogodis. Deru se ko blesave i oblecu je. Komsije misle da su se poubijale medjusobno pa niko ne sumnja na manijaka.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

 [rofl]

ja hteo da uzmem vazdusaru letos (znas gde ima sad da se nadje povoljno?)
imao sam je kao klinac i cak isao na takmicenje
ali mi mazzi doneo njegov vazdusni pistolj i to me jos slikao sa njim ko krimosa :D



KIZA73

Jbg, ista procedura nabavke ko za vatreno. A ista procedura i ona druga  ;) Ja koristim tastovu. Ima neku "Slaviju" najmanji model ali opet mlati gde treba. Voleo bi da nabavim onu sa ampulom pod pritiskom. To je jako ko djavo samo sto je problem punjenje ampula. Mada ima i prekolopnih zveri. U ovoj maloj se sabija opruga samo 2cm. Nisam mogao da verujem kad sam je otvorio jer komora ima 25cm. Ali sljaka.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

hagor

moj ruski samojed star 3 meseca



Uploaded with ImageShack.us
RIde or Die

pit

Citat: sibin poslato 19 Decembar, 2011, 21:54
ma mislim na beograd jer za par dana sam u bgd. a sto se tice mog pita bio je pravi pit koji je odrastao sa mackama i vaspitan kako treba pa nije pravio probleme. to sto neko misli da su pitovi nenormalni agresivni gresi jer svaki pas je onakav kako ga vaspitas. neki manje neki vise.

             Pa bas naprotiv ...nenormalan je pit koji se druzi sa mackama.I to nema veze sa agresijom .

sibin


UFF


Havarisan

Ninja, ovde je imao dva meseca a sada vec osam i po meseci.

monsterbnt

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2011, 12:10
http://www.kurir-info.rs/beograd/psi-i-macke-ce-moci-u-gradski-prevoz-164082.php  :wtf:

Pa dobro sta fali. Ja sam i do sada to radio i bas me boleo kurac dal je dozvoljeno ili ne. Macka u transporteru nece nikome da smeta, ne moze da se uneredi po autobusu, ne moze nikoga da ujede (mada bi mnoge trebalo da izujeda). Ako nikom ne smeta baba sa 6 cegera koja njima izudara sve zive u jurisu na prazno mesto sto bi nekom smetala kutija sa mackom ili psom.
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2011, 12:10
http://www.kurir-info.rs/beograd/psi-i-macke-ce-moci-u-gradski-prevoz-164082.php  :wtf:
sta se wtfakujes,to je bre za babe i dede vidis da je samo do 40 cm visine,a
zamisli da je kao u francuskoj malte ne sa konjem mozes da udjes
u bilo koje prevozno sredstvo u bilo koje vreme,veca stoka su arapi koji tamo
zive nego zivotinje.Ovi crni vise prljaju dizu noge na sedista pljuju prde.....

UFF

Pa kako sto se cudim?

DISKRIMINACIJA bre

moram psa ili macku da imam?

sta ako zelim da setam svinju?
ili tvora?

AndreyRR

#415
i jedna i druga zivotinja bi se besprimetno uklopile medju ljude u GSP -u  ;D ;D ;D
[peppa] [majmun] maskiran tvor mada u letnjim uslovima
maska nije obavezna  ;D ;D

sibin

a sta ako hocu da vozim nekog pitona ili kobru ili bar nekog pauka.

AndreyRR

pitona obavijes oko noge u lonama,kobru oko glave a pauka u dzep
pa sta sam ja dispecer gsp-a  ;D ;D ;D

sibin

pa sa tom maskom na profilu bi mogao malo zavodis red po busevima :)

AndreyRR

Citat: sibin poslato 31 Decembar, 2011, 15:11
pa sa tom maskom na profilu bi mogao malo zavodis red po busevima :)

nevozim se ja busevima od srednje skole ili ti od proslog veka
a da zovedem red to vec mogu ali ne po busevima  ;D ;D ;D