Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bokilic

brmmmm

marauder


Uncle Bob

Ovo je moj ljubimac Tins bambina ima 8 meseci i skroz je luda nije istina da su stafordi opasni kao rasa vec sve zavisi kakav je vlasnik


[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

moj komsija je imao nekog dzukca i zvao ga je sredoje jer je mislio da je musko, jednog dana, sredoje je rodio male dzukce  [rofl] [rofl]

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

CADILLAC

#385
@serbduck ,prelepa je  [clapp]
BMW BoxerClub Pancevo 666

serbduck


  To je ona - Bisenija.

  Bisa.   


 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

MILJAN

Cave ab homine unius libri

easy


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Panta Zemunac

Kakva CURA!!!!


Pa moj Ra¹a æe da odlepi k'o tapete posle 10g.!

Ne znam, mislite slobodno da sam lud ali to ¹to pas mo¾e da pru¾i èoveku, ne mo¾e ni jedan Dr.Mr.Pr. terapeut!
Postoje ¾lezde koje luæe dopamin (organska droga na¹eg mozga)...e, kada se vratite kuæi i doèeka vas va¹ mezimac, tu euforiju vam stvara dopamin i endomorfin....drugim reæima SREÆA!!!
Proverite ako neverujete!

sibin

ja sam trenutno u fazi razmisljanja oko odabira sledeceg ljubimca pa sam suzio izbor za sada na ova dva.

Cane Corso - Ultimate Personal Security

THE BOYZ (AMERICAN BULLDOGS)

MILJAN

Cane dosta balavi..Nezgodan za kuæu.... Jede dosta i fekali¹e dosta....
MOj glas ide manjem psu...  Moje mi¹ljenje...ne mora da znaèi da je taèno..
Cave ab homine unius libri

sibin

ma meni je licno pit ili staford najdrazi izbor ali ovi se povampirili sa ovim taksama i zabranama ne mogu vise da se smaram sa tim. nesto  me privlaci american bulldog i najvise bih voleo da nadjem scott liniju kao sa videa oni su malo manji i laksi nego cane corso i johnson linija bulldoga. i pas ce najverovatnije u box koji tek moram da napravim, jer prosli pit mi je bio u kuci.

MILJAN

Citat: sibin poslato 19 Decembar, 2011, 21:39
ma meni je licno pit ili staford najdrazi izbor ali ovi se povampirili sa ovim taksama i zabranama ne mogu vise da se smaram sa tim. nesto  me privlaci american bulldog i najvise bih voleo da nadjem scott liniju kao sa videa oni su malo manji i laksi nego cane corso i johnson linija bulldoga. i pas ce najverovatnije u box koji tek moram da napravim, jer prosli pit mi je bio u kuci.
Nisam u toku sa USA re¾imom za pse... Uveli takse na AST i sl.?
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: sibin poslato 08 Decembar, 2011, 13:14
pa moj pit dok je bio ziv klao se sa komsijskim kucicima nije pitao koliki je ali macke je zaobilazio u sirokom luku pitam se sto li :)

            To sto si ti cuvao je samo spolja licilio na pita.Pravi pit ne bezi ni od koga a najmanje od tamo neke macke.....fuj.

sibin

ma mislim na beograd jer za par dana sam u bgd. a sto se tice mog pita bio je pravi pit koji je odrastao sa mackama i vaspitan kako treba pa nije pravio probleme. to sto neko misli da su pitovi nenormalni agresivni gresi jer svaki pas je onakav kako ga vaspitas. neki manje neki vise.

KIZA73

Nije neki kucni ljubimac ali posto mi je navracao par puta i zadnji put napravio haos na terasi, evo i njega  :o Od goluba ostali samo dugmici, hi, hi...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Plazma Keks


monsterbnt

Soko, kobac, moje mace bi se bas lepo igrale sa njim Konacno dostojan protivnik. :D
Smrt SVIMA!!!!