Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Jbg to je priroda napravla da ubija. Srecom pa su ove domace male, pa ne mogu da naprave mnogo stete, al narav je ista ko kod tigra.
Smrt SVIMA!!!!

sibin

pa moj pit dok je bio ziv klao se sa komsijskim kucicima nije pitao koliki je ali macke je zaobilazio u sirokom luku pitam se sto li :)

monsterbnt

Pa vade im macke oci samo tako i to pas zna. Pas kad napada koristi samo zube a macka koristi i sve cetri sape. Ipak je pas po prirodi svastojed i coporativno napada, a macka je cist predator i radi sama. Macor moje mame je ubio komsijskog pekinezera pre nogo sto je stigo da jaukne (glupi pas je utrco u kucu da napadne macku vecu od njega), a jednog sestomesecnog dobermana je osakatio za ceo zivot. Iskopao mu oba oka i oljustio pola lica....... Ja sam nekad imao americkog buldoga i macku zajedno u kuci. Uglavnom su se slagali ali je macka bila gazda i o tome nije bilo rasprave. Izvalila je krava da pas nece da jede ako mu hrana nije u ciniji i onda mu je izbacivala istu napolje. Ovaj je jednom pokuso da reaguje i da je spreci.........Trebalo nam je sat vremena da ga nateramo da izadje ispod kreveta..... Ako pas nema izrazitu prednost u velicini i snazi nema nikakve sanse protiv macke.

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

samo neiskusan ker napada macku, drugi put nece

UFF

Cek bre zar niko od vas nije video kako pas nosi mrtvu macku u ustima ko sto macke nose pacove?
Sto se one odbranile nisu ako su "jace"

monsterbnt

Pa ko sto rekoh, pas moze da savlada macku ako je znatno veci i jaci. Ako nem aveliku prednost u snazi i velicini nema sanse.
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Dolazimo do zakljucka da je velicina bitna  ;D

AndreyRR

To su sve ljubitelji macaka  ;D ;D ;D,NLT kojeg sam imao
je otresao macora o beton kao krpu,da ga nisam
sprecio u daljem krvoprolicu mislim da bi je pocepa kao peder erotiku  ;D

^SuPeR_MiNt^

Ja sam ranije imao tosku :D seoska maèka , crna kao noæ :D od koje su se pla¹ili i ¹arplaninac i lovaèki ker , kad se nakostre¹i pa cujes FRR a oni be¾e u rikverc :D

monsterbnt

Citat: AndreyRR poslato 08 Decembar, 2011, 15:35
To su sve ljubitelji macaka  ;D ;D ;D,NLT kojeg sam imao
je otresao macora o beton kao krpu,da ga nisam
sprecio u daljem krvoprolicu mislim da bi je pocepa kao peder erotiku  ;D

nista zakazujemo onda mec. Dovedem lepo drugarevog Bagzija a ti se na vreme oprostis od psa :P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Citat: monsterbnt poslato 08 Decembar, 2011, 16:17
Citat: AndreyRR poslato 08 Decembar, 2011, 15:35
To su sve ljubitelji macaka  ;D ;D ;D,NLT kojeg sam imao
je otresao macora o beton kao krpu,da ga nisam
sprecio u daljem krvoprolicu mislim da bi je pocepa kao peder erotiku  ;D

nista zakazujemo onda mec. Dovedem lepo drugarevog Bagzija a ti se na vreme oprostis od psa :P
oprostio sam se od nje odavno pre skoro 10 god  :'(

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Sad imam ovu zver  ;D ;D ;D

[attachment deleted by admin]

monsterbnt

Iju!!!
Pa tvom tepihu su izrasle noge!!!!
:P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Ima i fleke od kafe i crne cokolade na njemu,a odakle mu noge  [neampojma] ;D ;D ;D ;D ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

aaaaaa tooo,to je fox terijer  ;D ;D ;D ;D

monsterbnt

Ja reko mutirala ti jambolija
:D

Taman moz da ga turis na motor umesto ovcije koze
:P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR


AndreyRR

greje ko furana kad mi legne u krilo