Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Meni su oba psa otrovali pre neki dan u dvori¹tu (neko prebacio kolaèiæ)  tako da sada nemaju ¹ta da mi oporezuju
Cave ab homine unius libri

Joker

Zajebavs???!?! Da Bog da im svaki obrok bio isti!! Kako bi ih pobio i slatko odlezao!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR

Citat: MILJAN poslato 02 Decembar, 2011, 12:28
Meni su oba psa otrovali pre neki dan u dvori¹tu (neko prebacio kolaèiæ)  tako da sada nemaju ¹ta da mi oporezuju
zar je moguce,takvim ljudima treba suditi
kao za ubistvo coveka.Bez ljutnje jel ih nisi ucio da
ne jedu nista sem sto im ti das ili neko od ukucana

AndreyRR

Citat: WOLVERINE poslato 21 Novembar, 2011, 22:24

  Svi koji su bili kod mene znaju da imam dva nemacka ostrodlaka nemacka pticara... Medjutim veceras ispratim robbief-a udjem u radionicu, izadjem da preparkiramauto kad ispred vrata lezi CAR.........     






  Cist ostrodlaki nemacki terijer, smrzao se, sav preplasen i uplasen. Primim ga u radionicu nahranim, dam vode i on zadzonja.....

Posle izvesnog vremena otvorim vrata da ode a on ne mrda.... ne zeli da ode... Inace vidi se da je pas bio ljubimac a ne lovac....  e sad zasto je zavrsio na ulici ne znam.... 

  PA SAM GA PROGLASIO MOJIM LJUBIMCEM.....


ja sam imao NLT-a mnogo pametni i neustrasivi psi
kada sam je uspavljivao plakao sam kao dete

castor

Citat: MILJAN poslato 02 Decembar, 2011, 12:28
Meni su oba psa otrovali pre neki dan u dvori¹tu (neko prebacio kolaèiæ)  tako da sada nemaju ¹ta da mi oporezuju

Nemoj da me zajebava¹?! Ja poku¹avam mog ovog budala¹a da nauèim da ne jede sva¹ta i od svakoga, ali te¹ko ide. Tvrdoglavo je to èudovi¹te...
It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 02 Decembar, 2011, 12:36
Citat: MILJAN poslato 02 Decembar, 2011, 12:28
Meni su oba psa otrovali pre neki dan u dvori¹tu (neko prebacio kolaèiæ)  tako da sada nemaju ¹ta da mi oporezuju
zar je moguce,takvim ljudima treba suditi
kao za ubistvo coveka.Bez ljutnje jel ih nisi ucio da
ne jedu nista sem sto im ti das ili neko od ukucana
Uginuli su na stra¹nim mukama a malu od 5 meseci sam morao da upucam i skratim joj muke... Mislim da je u pitanju Strihnin... Ovih dana kupujem kameru i DVR pa æu navatati majmuna.Banja je mala(30 000 stanovnika) .. Odmah sam od drugara dobio Dogo Argentino od 18 meseci na poklon. Pre sam ih dr¾ao pa eto i sada ponovo...Dobijam i ¹tene crne nemaèke doge od 2 meseca na poklon ali sam odbio ( 7 godina max  ¾ive, mnogo ulaganja,kalcijuma, vitamina, podlo¾ni tumorima..).. U svakom sluèaju, otrovaæe mi i dogo argentino. Moram da navatam majmuna i da ga elimini¹em kao pretnju.
Citat: castor poslato 02 Decembar, 2011, 12:49
Citat: MILJAN poslato 02 Decembar, 2011, 12:28
Meni su oba psa otrovali pre neki dan u dvori¹tu (neko prebacio kolaèiæ)  tako da sada nemaju ¹ta da mi oporezuju

Nemoj da me zajebava¹?! Ja poku¹avam mog ovog budala¹a da nauèim da ne jede sva¹ta i od svakoga, ali te¹ko ide. Tvrdoglavo je to èudovi¹te...
Ne pitaj me ni¹ta...Na te¹kim mukama su uginule i pored injekcija...  Blago je reæi da sam besan...
Cave ab homine unius libri

Zverka

Citat: castor poslato 02 Decembar, 2011, 12:49
Citat: MILJAN poslato 02 Decembar, 2011, 12:28
Meni su oba psa otrovali pre neki dan u dvori¹tu (neko prebacio kolaèiæ)  tako da sada nemaju ¹ta da mi oporezuju

Nemoj da me zajebava¹?! Ja poku¹avam mog ovog budala¹a da nauèim da ne jede sva¹ta i od svakoga, ali te¹ko ide. Tvrdoglavo je to èudovi¹te...
EEE MEDO da znas da znam kako ti je...I JAAAKO MI JE ZAO
nanjusices ti tog GARANT ko im je prebacio kolacic...pa nemoj posle toga DA GA STEDIS NI MALO ...ja bi mu nokte cupala...mamicu mu ...stoka a ne narod
meni su sve mace otrovali ...pa sam dve nekako na jedvite jade na spric od igle prehranila...jadne mi uginule na pragu od kuce a imale su male...
ma strasno
INACE
dzaba ucite dzukce da ne jedu nista sem iz vase ruke...
moje dzumre... zbog toga se nadobijalo batina i batina( muzeva metoda) i dalje SVA SRECNA kad neko nesto tutne kroz ogradu...JBG kuce je kuce...
P.S
mlooogo bre lep ovaj TERIJER :) mnoooogooo
Never ride faster than your angel can fly

:D

castor

Miljane, iskreno mi je ¾ao. Bile su preslatke i jedna i druga... A mogli smo da se "orodimo"... Tugo moja.

Razumijem te buraz u potpunosti.
It's the ride that matters, not the bike…

sibin

uvatiti klosara i polomiti ga nema druge.

MILJAN

Citat: sibin poslato 02 Decembar, 2011, 13:22
uvatiti klosara i polomiti ga nema druge.
Bez obzira namoj bes, to moram da uradim i objektivno, jer i dalje postoji pretnja da mo¾e da mi otruje svako kuèe..Tako da moram da ga elimini¹em kao pretnju... Naravno, neæu da ga roknem, ali da zaobilazi moju ulicu moraæu da mu ure¾em u vugla...
Cave ab homine unius libri

Tihi_ZR

I ja se toga bojim, moj bokser laje na neko drvo jer misli da je macka gore i uvek po nekoliko sati laje. Bio je vec neki majmun da se zali ali je naleteo na nervoznu kevu pa se smirio.

Bori¹a

Ja sam nemackog ovcara uspavao. Otkazale mu noge zadnje, nije mogao da hoda uopste, 14 godina imao kada je umro. Stariji je bio od mene.
Kada sam dosao kuci i video da ga nema umalo umro nisam, poceo sam da placem kao da mi je umro neko najrodjeniji
Velika je tuga :(
Sad treba da uzmem bebu crnog labradora

goranvojska

ovo sto pisete moze da razume samo onaj ko je imao pravog ljubimca.ja sam na isti nacin izgubio dva ovcara extra pametna .jbg kad ima lud narod.potpuno vas razumem.ko da ti neko ubije clana porodice.

Bori¹a

Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2011, 23:18
ovo sto pisete moze da razume samo onaj ko je imao pravog ljubimca.ja sam na isti nacin izgubio dva ovcara extra pametna .jbg kad ima lud narod.potpuno vas razumem. ko da ti neko ubije clana porodice.

Nije kao nego je ubio. Svaki moj pas je imao XX noci prespavanih kod mene u sobi ili dnevnoj.
Kad mu nije dobro spava sa mnom u krevetu

sibin

meni je jedan od prvih komsija obesio macku. znam da je on ali ne mogu da dokazem. ali od tada budno ga posmatram i cekam na zicer a onda ce da bude....... (recimo samo da cu da mu naplatim i za macku)

MILJAN

Citat: sibin poslato 02 Decembar, 2011, 23:48
meni je jedan od prvih komsija obesio macku. znam da je on ali ne mogu da dokazem. ali od tada budno ga posmatram i cekam na zicer a onda ce da bude....... (recimo samo da cu da mu naplatim i za macku)
Obesio maèku!!???? :o :o :o [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

Meni se jedan pas sam obesio.
Bio je vezan, lanac bio dugacak preko 3m
On trcao u krug i skoci i okacio lanac na stub
Tu je i ostao :(

Joker

Ljubimac se ne vezuje na lanac...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

Znam al oce da uleti u plastenik da napravi sranje.

Gašpar

Onda mu napravis box.

U pravu je Joker, ljubimac se ne vezuje. Moj pokojni boxer je 10 godina ziveo sa nama i nikad lanac nije videom, osim kad je isao u setnju.