Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

yzf750


ljilja-pei

Joksa, dru¾e, nemam vi¹e hvala, ali hvala ovako... :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

Stigao danas jo¹ jedan objektiv od 50mm-1.8 g pa sam se igrao na kratko..




(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

Stevan

Da li neko zna nesto o onom testu socijalizacije za psa? Z

Stevan

Znam samo da kosta 2000 i da kad to polozi mozes da ga setas bez korpe a da niko ne moze nista da ti kaze. Sta pas treba da zna za to i gde se polaze?

bajone

sreo sam jednog tipa skoro koji ka¾e da je to radio za svog belgijskog ovèara. u principu treba da pro¹eta¹ psa na povodcu, onda kao da proðe¹ pored drugih ljudi i kerova, da vide da nije besan i da re¾i na sve strane i ima i onaj glupi poligon, tipa popne se uz stepenice i to. rekao mi je da nisu rigorozni, ako pas hoæe da priðe èoveku ili drugoim psu, to je okej, dokle god ne pravi sranje.
e sad, ovaj tip ¹eta kera bez povodca i kad mu priðu panduri komunalci, on im poka¾e taj sertifikat i oni ga ostave na miru. zato mislim da svako treba to da uradi. ja kera ne ¹etam na povodcu ali imam labradora i jeste velik pas, ali i panduri znaju da je to rasa koja je najmanje agresivna.
Æuti i saraðuj..

ljilja-pei

Dragi ljubitelji, 18. marta je izlo¾ba u Beogradu ( na sajmu, naravno), tako da ako ste raspolo¾eni.

Prijavljeno je preko 1200 pasa svih rasa... :)

P.S. Mi planiramo izlo¾bu, pa posle dru¾enje na Avali  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

pit



               Ekstra sto se pogodilo sa izlozbom....posto treba da idem s jednim ortakom koji izlaze dva rota.Moz i navratimo na kratko s rotovima na Avalu....pa ko nije dobar....

ljilja-pei

Hej, Pite, onda se vidimo jo¹ na izlo¾bi :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

pit

Citat: ljilja-pei poslato 11 Mart, 2012, 15:05
Hej, Pite, onda se vidimo jo¹ na izlo¾bi :)

      Naravno

baha

Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

Kengur

Citat: bajone poslato 11 Mart, 2012, 09:41
sreo sam jednog tipa skoro koji ka¾e da je to radio za svog belgijskog ovèara. u principu treba da pro¹eta¹ psa na povodcu, onda kao da proðe¹ pored drugih ljudi i kerova, da vide da nije besan i da re¾i na sve strane i ima i onaj glupi poligon, tipa popne se uz stepenice i to. rekao mi je da nisu rigorozni, ako pas hoæe da priðe èoveku ili drugoim psu, to je okej, dokle god ne pravi sranje.
e sad, ovaj tip ¹eta kera bez povodca i kad mu priðu panduri komunalci, on im poka¾e taj sertifikat i oni ga ostave na miru. zato mislim da svako treba to da uradi. ja kera ne ¹etam na povodcu ali imam labradora i jeste velik pas, ali i panduri znaju da je to rasa koja je najmanje agresivna.

Mozda znaju a mozda su glupi ko kurac, a mozda su samo dzukele... Zavisi na koga naletis...
Meni pre dve godine pisali za labradora na Adi...

Stevan

A jel se to polaze u policiji?

Tamanitu

Rasa je Akita Inu, 3.5 meseca, Kala joj je nadimak, 9.3.stigla kod nas  :-*


sibin


mali_zmaj

Èuo sam da su akite skupeeee,koliko im se krece cjena? Al su prelijepi psi! A to mislim i za bordoske doge!
jin-jang

MILJAN

Nisu skupe.-.-..Pun ih je susedni Trstenik...70 eu...
Cave ab homine unius libri

Tamanitu

 [nono]
Ova moja Akita je Japanska (INU), cistokrvna rasa, ne americka podvrsta, a kostala je 300e, sto bi rekli u fullu. Cifre idu 400-800
Kupljena u ZR http://www.hasakiteam.com/sr/home.html  [klanjam_se]
[cheers]

MILJAN

Citat: Tamanitu poslato 13 Mart, 2012, 02:07
[nono]
Ova moja Akita je Japanska (INU), cistokrvna rasa, ne americka podvrsta, a kostala je 300e, sto bi rekli u fullu. Cifre idu 400-800
Kupljena u ZR http://www.hasakiteam.com/sr/home.html  [klanjam_se]
[cheers]
Odakle zna¹ da ove nisu punokrvne? Vidovljak si? :D
Prodaje ih odgajivaè i kinolo¹ki sudija...Poèeo je da ih prodaje pre 17 godina...I sada ih je puno... Meni je ok pas ali nije moj afinitet..
Cave ab homine unius libri