Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 239
Štampaj
Autor Tema: Ovo su nasi kucni ljubimci  (Pročitano 428230 puta)
0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12142 (27%)
Zahvalnice: 1021

Odgovor #60 - 13 Decembar, 2010, 02:10 Ocena: 0

Gaso sliku sam skino na Ljiljin zahtev mogu da ti je posaljem na mail ako ti se svidja namigujem

Gremline ja sam ti upravo udario -1 na prethodni post zbog izrazavanja
Minusi nemaju veze sa kucnim ljubimcima
Mozda neko ne voli mercedes ili ne voli tebe, opusti se i ni ne razmisljaj o tome a taj pacenik nek juri tvoje postove i nek udara minuse slobodno ako nema preca posla
SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW HP4
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1806 (26%)
Zahvalnice: 104

Odgovor #61 - 13 Decembar, 2010, 02:12 Ocena: 0
Ignoriši

ogranicenje lupanja minusa se razmatra...

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
noam chomsky
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Africa Twin rd07/ Havarisana, Raspakuje se Sad
Ko radi ne boji se gladi

Kvalitet: +198 (24%)
Zahvalnice: 6

Odgovor #62 - 13 Decembar, 2010, 02:20 Ocena: 0
Ignoriši

Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  yahoo yahoo

lepota prirode je refleksija lepote nauke
Gremlin
Drama Queen
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R 1200 GS Adventure
Kvalitet: +61 (23%)
Zahvalnice: 1

Odgovor #63 - 13 Decembar, 2010, 09:56 Ocena: -3
Ignoriši

Gaso sliku sam skino na Ljiljin zahtev mogu da ti je posaljem na mail ako ti se svidja namigujem

Mozda neko ne voli mercedes ili ne voli tebe, opusti se i ni ne razmisljaj o tome a taj pacenik nek juri tvoje postove i nek udara minuse slobodno ako nema preca posla

U principu me boli uvo za minuse, ali da li si udarao minuse i svojim prijateljima da ih sad ne imenujem za slicne stvari koje su radili nemilice huh?

Da li je neko dobio minus ili mozda opomenu za javno napusavanje i otvoreno vredjanje clana "Splinter" (Misa Pacov iz Valjeva) koji je posle orkestrirane "dobrodoslice" obrisao nalog na ovom forumu ? Zar ti to ne lici na neke druge forume sa kojih smo svi otisli ?

Forum pocinje da mi lici na neke druge forume...tako da ako je neko nepozeljan, to moze lepo da se kaze a ne kao u Splinter-ovom slucaju, kad je covek bukvalno oteran a samo je napisao predstavljanje, i niko od dusebriznika i demokrata iz administracije nije prstom mrdnuo. Lepo je sto ovaj forum ima pretenziju da bude otovren i bez cenzure, ali ocigledno da svi mi jos nismo spremni za to, pa neki obilato koriste mogucnosti koje drugi nemaju, da proizivaju i vredjaju druge clanove i to se tolerise. Svi smo za slobodu govora i stavova, ali neki minimalni red mora da postoji, inace ce sve polako otici u totalnu anarhiju.

Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  yahoo yahoo

Niko nije rekao da je bilo koji pas krntija, ili si ti to nesto pogresno razumeo. Licno bas ne volim Mercedes, preferiram Audi ili Bmw - to je bila samo metafora prilagodjena zemlji Srbiji. A koliko je nemacki ovcar popularan u Srbiji proceni sam.

pit
Nafuwana mawa
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Tdm900,Xt 600 e
Kvalitet: +846 (14%)
Zahvalnice: 82

Odgovor #64 - 13 Decembar, 2010, 10:39 Ocena: -2
Ignoriši

Onaj magarac sto lupa minuse i sto je sad lupio -1 na slike psa da mi se nasisa kare...jebem ga u usta nenormalna...ko ne voli zivotinje, taj ne voli ni ljude...

palac dole palac dole palac dole

Hahahah pa sto se nerviras ,mada ja sam mislio kada sam video kako meni neko lupa minuse da sam najgori ovde al ti me debelo sijes pa si mi na neki nacin uteha.
  P.s.  a da smo na bjb sta mislis kolko bi imali minusa?

pit
Nafuwana mawa
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Tdm900,Xt 600 e

Odgovor #65 - 13 Decembar, 2010, 10:42 Ocena: 0
Ignoriši

Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  yahoo yahoo

Pa sta je onda moj rotvajler SUV medju psima ,sa ogranicenim terenskiom sposobnosto,a zbog tezine.
noam chomsky
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Ko radi ne boji se gladi

Odgovor #66 - 13 Decembar, 2010, 11:14 Ocena: +1
Ignoriši

Pa sta je onda moj rotvajler SUV medju psima ,sa ogranicenim terenskiom sposobnosto,a zbog tezine.

Mislis Afrika Twin?

pit
Nafuwana mawa
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Tdm900,Xt 600 e

Odgovor #67 - 13 Decembar, 2010, 11:21 Ocena: 0
Ignoriši

Pa pre bi reko da je neki Harli ....trom mi nekako nije okretan ,brz ,snalazljiv u svakoj situaciji kao afrika heheheh.
noam chomsky
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Ko radi ne boji se gladi

Odgovor #68 - 13 Decembar, 2010, 11:24 Ocena: 0
Ignoriši

Ako neko ima iskustvo u transportu pasa vecih gabarita na motoru neka ga podeli sa nama ovde...Ja bih prvi bio spreman za ozbiljne modifikacije na motoru kad bih mogao i nju da povedem sa sobom...

DebeliZmaj
Grill Majstor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
nemam
trust no one

Kvalitet: -456 (4%)
Zahvalnice: 91

Odgovor #69 - 13 Decembar, 2010, 11:30 Ocena: +1
Ignoriši

Onaj magarac sto lupa minuse i sto je sad lupio -1 na slike psa da mi se nasisa kare...jebem ga u usta nenormalna...ko ne voli zivotinje, taj ne voli ni ljude...
evo ti od mene plus da negiramo tog sto minusuje !

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell
Dzambo
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R1150RT
Kvalitet: +170 (22%)
Zahvalnice: 5

Odgovor #70 - 13 Decembar, 2010, 11:38 Ocena: +1
Ignoriši

Kakva gomila gluposti na dve strane, kacite slike ljubimaca. Smiley

Ja imam jos dva pileta, ali nemam njihove slike. Jednog smo nasli na ulici, drugog kupili. Smiley
SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW HP4
Kvalitet: +1806 (26%)
Zahvalnice: 104

Odgovor #71 - 13 Decembar, 2010, 11:54 Ocena: 0
Ignoriši

Kakva gomila gluposti na dve strane, kacite slike ljubimaca. Smiley

Ja imam jos dva pileta, ali nemam njihove slike. Jednog smo nasli na ulici, drugog kupili. Smiley

jel to za bozic?

U principu me boli uvo za minuse, ali da li si udarao minuse i svojim prijateljima da ih sad ne imenujem za slicne stvari koje su radili nemilice huh?

Da li je neko dobio minus ili mozda opomenu za javno napusavanje i otvoreno vredjanje clana "Splinter" (Misa Pacov iz Valjeva) koji je posle orkestrirane "dobrodoslice" obrisao nalog na ovom forumu ? Zar ti to ne lici na neke druge forume sa kojih smo svi otisli ?

Forum pocinje da mi lici na neke druge forume...tako da ako je neko nepozeljan, to moze lepo da se kaze a ne kao u Splinter-ovom slucaju, kad je covek bukvalno oteran a samo je napisao predstavljanje, i niko od dusebriznika i demokrata iz administracije nije prstom mrdnuo. Lepo je sto ovaj forum ima pretenziju da bude otovren i bez cenzure, ali ocigledno da svi mi jos nismo spremni za to, pa neki obilato koriste mogucnosti koje drugi nemaju, da proizivaju i vredjaju druge clanove i to se tolerise. Svi smo za slobodu govora i stavova, ali neki minimalni red mora da postoji, inace ce sve polako otici u totalnu anarhiju.

xax...
koliko ja znam niko sem UFFa ne spava na forumu Smiley
ostali navrate tu i tamo i svakako ne citaju sve teme...
imas dole dugme "prijavi uredniku" ako vidis problematicnu poruku

ova poruka i ostale nek stoje tu jedan dan, a posle treba obrisati off

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
Dzambo
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R1150RT

Odgovor #72 - 13 Decembar, 2010, 12:06 Ocena: 0
Ignoriši

Kakav sad Bozic?
Sleteo papagaj caletu u ruku na ulici. Doneli ga kuci, ja odmah otisao i kupio kavez. Cheesy
noam chomsky
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Ko radi ne boji se gladi

Odgovor #73 - 13 Decembar, 2010, 12:10 Ocena: 0
Ignoriši

Kakav sad Bozic?
Sleteo papagaj caletu u ruku na ulici. Doneli ga kuci, ja odmah otisao i kupio kavez. Cheesy
E to se retko cuje...Da se nije cale vracao iz šopingovanja pa nosio leba preko ramena?  rofl rofl rofl

noam chomsky
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Ko radi ne boji se gladi

Odgovor #74 - 13 Decembar, 2010, 12:39 Ocena: 0
Ignoriši

Kako to mislis ne znas gde je papagaj?

Dzambo
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW R1150RT

Odgovor #75 - 13 Decembar, 2010, 12:51 Ocena: 0
Ignoriši

Kakav sad Bozic?
E to se retko cuje...Da se nije cale vracao iz šopingovanja pa nosio leba preko ramena?  rofl rofl rofl
Nije Cheesy Cheesy Leteo je ka caletu, ovaj ispruzio ruku i papagaj sleteo. Nije imao snage vise bilo sta da radi.
Kad sam ga ubacio u kavez, spavao je 2 dana non stop.  Smiley Smiley
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Super Tenere 750
Kvalitet: +121 (6%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #76 - 13 Decembar, 2010, 22:50 Ocena: +1
Ignoriši

Za mog Rašu kažu da je Staford u mix/u..(izgleda kao da je izašao iz radionice Havarisanog). Možda je njemu majka staford ali mu je zato otac konj (koliku alatku ima!!)! Shocked
Originalni prevrtač kuja!! palac gore
mohikanac
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yzf750 R,vfr 750 i neko kinesko sokocalo
Jebes motor bez 100 konja :)

Kvalitet: -319 (68%)
Zahvalnice: 2

Odgovor #77 - 13 Decembar, 2010, 23:29 Ocena: 0
Ignoriši

Hahaah Panto imas + od mene.

A sta se bre svadjate koja je rasa bolja,svaki ima svoju dobru i losu stranu....pa i lutalica sa ulice.

Eto na primer sve vrste terijera - ratoborni i prgavi,rotvajleri,cane corso i sl. - dobri cuvari,labadori - mirni i poslusni,mesanci u principu izrazito odani vlasniku....................

Ja od skoro pored Dzekija(terijer sa 1 ili 2 strane) imam jos jednog kucnog ljubimca,malu cica macu koju sam pokupio kad sam se vracao iz Zrenjanina sa faksa,bilo mi je zao jer je bila velicine koliko mis i stojala pored puta pokisla i smrznuta,pa je pokupih u kola i donese kuci.

Sad je vec malo porasla i moram da je pazim da ne izdje iz kuce da je Dzeki ne pridavi Smiley
Kengur
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Imam. Zenin! Smiley
Dva tocka, jedan zivot.

Kvalitet: +2161 (28%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #78 - 13 Decembar, 2010, 23:31 Ocena: 0
Ignoriši

Ajde nemojte bespotrebno trositi tastaturu, nego ubacujte slike...

pit
Nafuwana mawa
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Tdm900,Xt 600 e

Odgovor #79 - 13 Decembar, 2010, 23:57 Ocena: -1
Ignoriši

Hahahah pa sto se nerviras ,mada ja sam mislio kada sam video kako meni neko lupa minuse da sam najgori ovde al ti me debelo sijes pa si mi na neki nacin uteha.
  P.s.  a da smo na bjb sta mislis kolko bi imali minusa?

Gremline i ja se pridruzujem tvojim zeljama udaracima minusa....mislim i meni ce bude lakse ako mi doticni koji mi lupa minuse uradi felacio za svaki minus po dvaputa.Izvinjavam se za of ali nisam upotrebio ruznu rec a opet sam se izrazio.
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 239
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Fotografije i video snimci (Urednik: monsterbnt)  |  Tema: Ovo su nasi kucni ljubimci