Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

hahahah koja blenticaaaaaaa
ja cu ovo sherujem ako nemas nista protiv
Smrt SVIMA!!!!

sibin

sto bih imao protiv snimak je na youtube javni, samo izvoli :)

MILJAN

Citat: sibin poslato 27 Januar, 2012, 09:51
radosti prvog snega :)

Bully
Prelep je pas..Pogotovo volim ¹to ima belu glavu kod pasa.. Kako podnosi zimu?... Ovaj moj staford gura nekako ali sa 50 kg slame u boksu.. :) Inaèe ima sada 10 meseci a veæ je d¾ombast.-..Biæe cepanica....  ;D




(Powered by frubar.net)

Cave ab homine unius libri

sibin

hvala Miljane, za zimu jos ne znam nisam jos napravio box a i strah me da ga jos izbacim potpuno u dvoriste jos je jako mlad. za sada spava kod peci za centralno grejanje pa budala napada nocu kese za ugljem pa je sada siv a ne beo po glavi. cekam malo toplije vreme da betoniram podlogu za box, kupio sam i onu sijalicu za grejanje pilica pa cu mu malo dogrevati kad opali minus. a sto se tice tvog staforda prelep je izgleda prosto mocno kako oni i treba da izgledaju. uzeo bih ja i jednog pita ili staforda da ovaj moj ima drustvo ali me smaraju sa ovim zakonima i porezima u beogradu.

MILJAN

Citat: sibin poslato 27 Januar, 2012, 15:33
hvala Miljane, za zimu jos ne znam nisam jos napravio box a i strah me da ga jos izbacim potpuno u dvoriste jos je jako mlad. za sada spava kod peci za centralno grejanje pa budala napada nocu kese za ugljem pa je sada siv a ne beo po glavi. cekam malo toplije vreme da betoniram podlogu za box, kupio sam i onu sijalicu za grejanje pilica pa cu mu malo dogrevati kad opali minus. a sto se tice tvog staforda prelep je izgleda prosto mocno kako oni i treba da izgledaju. uzeo bih ja i jednog pita ili staforda da ovaj moj ima drustvo ali me smaraju sa ovim zakonima i porezima u beogradu.
JA ne znam nikoga u BG da je platio za AST-a neku taksu..PO meni- to je prtvo slovo na papiru ako je uop¹te i done¹eno kao zakon..Nemam informacije..Drugar mi ima odgajivaènicu Staforda i nije ni èuo za to.. A njih bi prvo opauèili jer su registrovani i imaju dosta pasa.. MOj savet: uzmi AST-a ako mu uzima¹ dru¹tvo jer imao sam Yellow Tom liniju Pita.... Iz èista mira u igri zgrabio mi drugog pasa za grudi i nije pu¹tao nikako... Imaju oni te pretupe po nekada.. A AST je jako uravnote¾en pas..
Cave ab homine unius libri

sibin

ma malo cu sacekam da vidim sta se desava sa tim i da otopli. reci mi Miljane kad bih imao dva muzijaka sta je bolje dva odvojena boxa ili mogu oba u jedan naravno veci.

MILJAN

Citat: sibin poslato 27 Januar, 2012, 15:58
ma malo cu sacekam da vidim sta se desava sa tim i da otopli. reci mi Miljane kad bih imao dva muzijaka sta je bolje dva odvojena boxa ili mogu oba u jedan naravno veci.
KAd-tad æe se desiti da mora¹ jednog ili oba da u¹iva¹. Pi¹em iz iskustva.. Èak su mi se ¾enka i mu¾jak pokidali zbog koske...Ako im da¹ vi¹ak hrane, koju ne mogu da pojedu, doðe do fajta obavezno... NAjjeftinija ti je varijanta da u sve¾ beton ubode¹ armaturnu ¾icu i pregradi¹ boks..NA sredini te ¾ice ubode¹ jednu cevku kao ojaèanje i pove¾e¹ je ¾icom... Armaturna ¾ica mi je dr¾ala 8 godina...Posle se pri dnu skroz istro¹ila od urina i vlage.. ©tavi¹e mo¾e¹ i ostatak kaveza da odradi¹ sa armaturnom ¾icom..Meni je takav kavez trajao dugo bez ulaganja..

Cave ab homine unius libri

Stevan

Ljudi, kad smo kod boksa. Rekao sam da cu na leto uzeti DA. Uzecu ga u http://www.magnificoblanco.com/en/. Ljudi su mi bas lepo izasli u susret, bili jako fini, sve mi objasnili, bas lepo. A i psi im izgledaju odlicno! Posto imam prostora, napravicu mu boks 50mX20m :D Salim se, ogradicu dvoriste u tim dimenzijama pa ce tu biti pusten stalno, a nocu + jos toliko. Boks se biti oko 4mX4m, ozidan sa tri strane, a cetvrta otvorena tj. na cetvrtoj ce biti nizak zidic do pola da bi bio skroz zasticen od vetra i to. Ogradu cu praviti od onih panela. Sam cu ih postavljati da bih ustedeo neku kintu. Stavicu slike kad sve bude gotovo, za koji mesec :D

Plazma Keks

sinoc sam laprdao sa ortakom oko kerova, prica se vodila oko toga sto je njegov cale samo doneo kera u stan bez icijeg znanje pre 4-5 godina. da li vi kada kupujete kera radite tako ili po pravilu pricate sa ostalim ukucanima i dogovarate se oko rase kera?

AndreyRR

to znaci da je cale zakon u kuci
i da bez njegovog znanja i pitanja
niko ne sme da prdne  ;D ;D ;D

sibin

ja vec drugi put tako donosim kuce :)

nano

Samo kazes, dobio na poklon :D a poklon se ne odbija, bar sam ja tako radio kad sam bio klinac i obavezno kazem nije pit, staford je... [rofl]


Stevan

Ja sam mojima rekao da cu uzeti psa i da ce biti velik :D Oko rase moze samo veterinar da me odgovori. Ja cu ga setati, hraniti, cistiti, pa cu ja i da izaberem kojeg cu uzeti. :)

Kengur

Ako uzimas Dogo Argentino, znaj da imaju samo JEDNOG gazdu, i nemoj da se neko SLUCAJNO zajebe da ga udari necim dok je mali... Pamti kao slon, i opasan je poprilicno...

Imala ga ortakinja, na kraju su ga poklonili jer je par puta pokusao da zakolje babu koja ga je udarila stapom dok je bio mali...

Plazma Keks

pa pitao sam jer je ortakov cale uzeo tako ruskog terijera koji je bar 3-4 puta ugrizao ortaka, njegov brat je morao na usivanje, mene je isto ujeo par puta i druge ljude. pa zbog toga pitam. jos na kraju, njegov cale samo donosi hranu tom keru,  ostali ga setaju, odrzavaju, hrane... titraju. mislim, po meni to nema smisla, ako je uzeo kera za svoj gros, valjda bi trebalo i da obraca paznju na njega? sto se mene tice, ja trenutno nisam spreman da kupim kera, nemam vremena da se bahcem sa njim, a kasnije kad budem ziveo sam u svojoj kuci, razmislicu o tome.

AndreyRR

ko hrani psa taj je gazda
sve ostalo je relativno
znaju psi sta rade

chemer


MILJAN

Citat: Kengur poslato 28 Januar, 2012, 14:33
Ako uzimas Dogo Argentino, znaj da imaju samo JEDNOG gazdu, i nemoj da se neko SLUCAJNO zajebe da ga udari necim dok je mali... Pamti kao slon, i opasan je poprilicno...

Imala ga ortakinja, na kraju su ga poklonili jer je par puta pokusao da zakolje babu koja ga je udarila stapom dok je bio mali...
Ja sam imao 4 dogo argentino... Bio sam uh kao konje i slu¹ali su kao roboti... Ovog ¹to sam imao od ¹teneta sam mlatio samo prvih meseci ¾ivota.. POsle je slu¹ao bez gre¹ke... Ima jedna druga stvar kod borbenih pasa: oni cene samo snagu i sna¾nog voðu... Ako osete slabost zbaciæe sa trona voðu i sledeæi u hijerarhiji æe preuzeti èopor... A porodicu tj. ukuæane gledaju kao svoj èopor---
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: nano poslato 28 Januar, 2012, 13:34
Samo kazes, dobio na poklon :D a poklon se ne odbija, bar sam ja tako radio kad sam bio klinac i obavezno kazem nije pit, staford je... [rofl]


Ovaj crni ima ba¹ klasiènu pit glavu pa ne bi pro¹ao kao Staff ni u snovima ;)
Cave ab homine unius libri

nano

Onom ko zna ne moze to da promakne ;) Ovaj zuti staff ti je  [thumb_up], ima preteranu glavu