Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Citat: freepartyman poslato 17 Maj, 2019, 19:37
Citat: castor poslato 17 Maj, 2019, 14:35
Free, ako æe¹ da je pari¹, ja ovom mom ¹majseru tra¾im ribu...
Ako je plavi/sivi moze 😁
Verovatnoca da dobijes sivo stene je ok 20 posto ako je zenka zuta pretezno a cale crno beli ili tigeasto beli,to sam pre nesto pratio a ta siva boja I plave oci su od recesivnih gena koje nosi muzijak I on ne oa da bude te boje ali moze da da sivo stene u kombinaciji sa zutom zenkom. I ova moja je u teranju sad :)

freepartyman

Kad su majka i otac plavi svi stenci budu plavi iliti sivi. Nasao sam par plavih muzijaka pa cu da proberem za sledecu godinu nesto...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


OKi


bogdan


eclipse4


OKi


Lazic

Ovo nije zec nego neki vanzemaljac... :o Voli da se kupa... :o :o :o ;D

Pro¹li zec koga sam imao je jednom uspeo u treptaju oka da iskoèi iz kade preko 3 metra u predsoblje... :o :D







mali_zmaj

Zekonjicaaaa plivac!! Interesantan je skroz!!!
jin-jang

Lazic

K'o i svi Laziæi... Luda k'o struja... :D Al' kako istroluje maèku kad je juri po kuæi, be¾i i onda se samo ukopa u mestu a maèka proleti... :o ;D

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Da bre, scena k'o iz Top Gana kada Toma povuèe ruènu pa "Mig" proleti ispred... :o ;D ;D ;D

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Taraba poslato 08 Jul, 2019, 11:25
Mica... voli macke :D

Voli i moj Maks, pa ja idem okolo sa lopatom i sahranjujem le¹eve  [panic] [panic] [panic] [doh]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

Znam dva dobermana - oba su mega gej.
Ovaj komsijin kad moj dzukac prolazi cvili i balavi.
Onda ovaj moj pridje, namesti se da mu doberman lizne djokicu, ostane tako 10ak sekundi i nastavi dalje.
A doberman mucenik se ubi od cviljenja.

Ja ne znam od koga ce taj da cuva dvoriste kad je najumiljatije govedo od 50kg ikada.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF