Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


®or¾

E, da srndaæi.Prelepi su

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Jul, 2018, 10:43
tu smo :)

evo juce je imao i starijeg drugara u poseti

...

Jel mu ovaj stariji sve potanko objasnio kako se trèi, skaèe, naskaèe? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick


Lazic


UFF


®or¾

Dobar,skidaj mu to sa u¹iju, u roku od odma [bejzbolka]

UFF


freepartyman

Citat: Hattrick poslato 24 Jul, 2018, 16:39
Citat: freepartyman poslato 21 Jul, 2018, 12:47
http://s8.postimg.cc/lyhor3klx/DSC_0064.JPG.jpg

Bas su retki ovi plavi Stafici. Prelepa je.  [srce] [srce] [srce]
Hvala ,ovo je pitbul. Oni su jos redji :D Sutra ako hocu da parim moracu da gledam preko jer su joj u Srbiji sve braca  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

Citat: UFF poslato 27 Jul, 2018, 16:17
http://s22.postimg.cc/lwuns7izl/image.jpg


Brate posto volis zmije, ovo ti dodje kao vrhunski kucni ljubimac ili ti ljubimci.....



UFF


mkt



CBRR1

Brate Uffe, kakve su mu ovo tarabe na glavi ?   [rofl] [rofl]

eclipse4

mobilna haarp antena....jer su one fixne odavno prevazidjene.


gazda mUFFtijo...kako si bio obucen dok si rukovao sa strsljenovima? nemas neku sliku? (mada lice na ose)

®or¾

Ja na nekom,pèelarskom forumu video zamke za str¹ljenove,kao fercera za sve pare.Plastiène fla¹e,vupa,pivo i ¹eæer i po¹to su mi se pojavili oko krova na vikendaji,ja pokaèim 5-6 kom. Za tri nedelje u jednoj fla¹i na¹ao jednog.Do du¹e ose i zolje upadaju.®ali Bo¾e piva.

UFF

Citat: eclipse4 poslato 30 Jul, 2018, 18:54
gazda mUFFtijo...kako si bio obucen dok si rukovao sa strsljenovima? nemas neku sliku? (mada lice na ose)

majica i sorc

pomislih da se vratim u kucu da obucem moto jaknu pantalone cizme rikavice zimsku potkapu i kacigu i onda rekoh maaaaa fuck it previse mi je vruce od sunca a ne jos oprema i brener brzo cu ja to, upalio, pustio do kraja plin, boca u levu ruku a brener u desnu uleteo prineo gore ono pocelo da cvrci i puca zapalilo se istog trena gnezdo, krenuli da mi padaju na glavu ja bacih sve dole i pobegoh  [rofl]

posle par sekundi rekoh vracaj se nazad da ugasis brener sve ce da izgori ili da bude kaabuum  [rofl]


nula ujeda

Hattrick