Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Glava Dole

Sto se kopiranja usiju tice... nema teorije da bih to radio svom psu...

Citat: monsterbnt poslato 15 Decembar, 2017, 01:21
A i gay ti je fotka...

A i bitno da mene zajebava a on muskarcina do kurca... dve dlake nema dok ja mogu dzemper da ispletem... cist primitivizam...


megaidiot

primitivac, u dvajesprvom veku zivi, a nije dlakav [rofl][rofl]

Glava Dole

[rofl] a nije se odnosilo na to nego na kurcenje kako je on muskarcina(jer ne depilira bebinu guzu) a ja depre zato sto sam skidao nesto sto mi je kao detetu bilo neumesno, e to je bas pravo primitivno podjebavanje :)

castor

It's the ride that matters, not the bike…

UFF

nista im ne fali
imaju viska

Citat: Milos96 poslato 15 Decembar, 2017, 16:36
Sto se kopiranja usiju tice... nema teorije da bih to radio svom psu...

kog psa imas?

ja npr nema teorije da bi uzeo dobermana kome nisu kupirane usi
smesan je

monsterbnt

Citat: Milos96 poslato 15 Decembar, 2017, 16:36
Sto se kopiranja usiju tice... nema teorije da bih to radio svom psu...

Citat: monsterbnt poslato 15 Decembar, 2017, 01:21
A i gay ti je fotka...

A i bitno da mene zajebava a on muskarcina do kurca... dve dlake nema dok ja mogu dzemper da ispletem... cist primitivizam...



Eo ako vam fali pozajmicu vam ja.... Ne moje al zato moje dzukele imaju industriju...

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Citat: castor poslato 15 Decembar, 2017, 19:17
Citat: mareskin poslato 15 Decembar, 2017, 14:37
©ta fali rotvajleru ili ¹arplanincu?
Bori¹a?

nisam bio tu, preko dana i uvece imam malo pametnija posla nego da se raspravljam sa depiliranim pederom :D
rotovima se sece rep zar ne?

sarplaninca niko nece kupiti da ga drzi u dvoristu kao ljubimca vec kao cuvara, stoke ili objekata

Citat: UFF poslato 15 Decembar, 2017, 20:30
ja npr nema teorije da bi uzeo dobermana kome nisu kupirane usi
smesan je


sad ce i tebi da kazu da si gay i da li bi ti sebi kupirao usi?

sto muslimani seku kozicu? [rofl] [rofl] to boli sigurno

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

Citat: castor poslato 12 Decembar, 2017, 01:13
Lak¹e mi je da ti poka¾em, nego da ti objasnim. Ne treba ti ni¹ta osim prstiju i 15 minuta vremena dnevno (3x 5 minuta). Masira se korijen u¹iju, odnosno tamo gdje se uvo odvaja od glave. Uhvati¹ mu glavu dlanovima, prste stavi¹ iza glave/vilice, tako da ti palèevi doðu taèno na poèetak u¹iju. I to onda tu masira¹ izvlaèenjem od napred ka nazad. Valjda si me razumio.
Djole, svrati na pice da upoznas ozija i da nam pokazes sta da mu radimo sa usima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

Citat: misa-pei poslato 16 Decembar, 2017, 01:53
Citat: mkt poslato 15 Decembar, 2017, 14:37
Sta je bilo sa maxom
Bori¹a? ©ta je bilo sa Maksom?

puko psihicki, iz cista mira provali vrata od boksa i zakolje komsiji psa... on me prijavio i morali da ga uspavamo

Taraba

Nije to nikad iz cista mira. Zivotinje sve rade sa razlogom, samo smo ih mi ne razumemo uvek.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

ne znam sta mu je bilo, nikad ga niko nije tukao, nije bio gladan, mama ga je pazila bolje nego mene...

boks mu je bio 21 kvadrat, pola trava pola beton, imao je kucicu i nastresicu, jos struju pa da cita knjigu uvece

Hattrick

Jebiga ceo zivot podsatanar u garsonjeri od 20 kvadrata, nit ekipe, nit zezanja, nema fejsbuk, nema centralno, kako da ne prsne...

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 16 Decembar, 2017, 19:51
.... mama ga je pazila bolje nego mene...

pa naravno da ce,bila mu je mama :)

castor

Citat: Taraba poslato 16 Decembar, 2017, 13:19
Djole, svrati na pice da upoznas ozija i da nam pokazes sta da mu radimo sa usima.
Èujemo se ovih dana, pa se i vidimo...



Citat: Taraba poslato 16 Decembar, 2017, 19:49
Nije to nikad iz cista mira. Zivotinje sve rade sa razlogom, samo smo ih mi ne razumemo uvek.
Upravo tako. Miljan mi je prièao za svoga Dogo Argentino. 4-5 dvori¹te od njega imala ¾ena ovèara, lajao, nije zaklapao (kao npr. na¹ malinoa). Jedno jutro Miljan naðe svog DA prekinutog lanca, le¾i mirno u kuæici. Prihefta on lanac i nastavi dalje. Zima, snijeg, dan dva kasnije, sazna da je onaj ovèar udavljen. Dr¾i ne daj, tamo 'vamo, prati tragove po snijegu i ¹ta naðe. Njego DA je ispisdio na onog ovèara, otkinuo se sa lanca, preskoèio tih 4-5 ograda, odavio ovèara, vratio se nazad u svoju kuæicu i nastavio dalje, kao da ni¹ta nije bilo. Izvinjavam se Miljanu, ako sam ne¹to pogre¹no zapamtio i napisao, ali je to to u principu.
Tako da, sigurno je ne¹to bilo sa tim kom¹ijskim d¾ukcom kad ga je ovaj otresao...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ima par kom¹ija i kom¹inica koje moram da èuvam od Lea... Baksuzi...

Hattrick

Koji hitmen ovaj Dogo, treba Leon da ga zove :D

nenadlaza

Citat: Bori¹a poslato 16 Decembar, 2017, 19:51
ne znam sta mu je bilo, nikad ga niko nije tukao, nije bio gladan, mama ga je pazila bolje nego mene...

boks mu je bio 21 kvadrat, pola trava pola beton, imao je kucicu i nastresicu, jos struju pa da cita knjigu uvece
Moj komsija isto ima staforda nece na ljude al ne podnosi druge pse muzjake odma napada.Ipak to je borbeni pas to mu je u krvi.

megaidiot