Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Uzmi jos jednog.. nemoj da ga drzis na lancu jer oni su puni energije njima treba trcanje :)
Obavezno uzmi zenkicu ako ti je prvi muzjak :)

Giga Kle

Jeste muzjak. U planu je samo jos realizacija.... Nikad nisam voleo lanac.... Zao mi ga bio otisao 3 dana ga nije bilo. Naravno nasao frajer kuju na drugomkraju sela trena mu skela da bi pomirisao ali jbg...dobro je da ga naðoh. Progrizao ogradu i paljba. Pa mislim brate.... Nadam se da cu to sa zenkom da resim i da nece iz dvorista

Major

Nadji mu zenkicu i nece da mrda :)

Lazic

Ona Jugina ¾enka se penje uz ogradu visoku 2 metra, kao maèka... :D

Major

Nas psic ovde na poslu ima krov nadogradjen jer se isto penje i visi ko majmunce i ceka da ga mazis dok tako visi na ogradi :)

monsterbnt

Kako ljudi smatraju da uzimaju igracku za decu a ne psa, i kako je pas agresivan ako ne dozvoli da ga dete udara po glavi i vuce za rep i usi, Lola se vratila i odustali smo od bilo kakvog pokusaja udomljavanja.
Stereo FLUFF!!!

Smrt SVIMA!!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: monsterbnt poslato 02 Jun, 2017, 21:28
Kako ljudi smatraju da uzimaju igracku za decu a ne psa, i kako je pas agresivan ako ne dozvoli da ga dete udara po glavi i vuce za rep i usi,

Nazalost mnogo ih je takvih...

ps Bolje kad je stereo :D :D :D

UFF

za malo da bude moja  [srce]

falilo mi je samo 2.000eur i vec je rezervisana pre rodjenja

http://s23.postimg.org/y0lrbxre3/20170603_125749.jpg

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Citat: UFF poslato 13 Jun, 2017, 01:14
falilo mi je samo 2.000eur i vec je rezervisana pre rodjenja

2k eura??
Zasto..

UFF

neko izdrkavnje rasa geni takmicarski kvalitet itd

a meni neko ukrao psa :(

nema je vec drugi dan, od kad sam je uzeo uvek je bila slobodna da ide gde hoce kad hoce i nikad je nije bilo duze od sat dva da proveri sta po komsiluku moze da se izjede, nikad ni pokusala da pobegne nije

koliko ce taj sto je video rasnog psa i priliku da se smori kad shvati da ima epilepisju i da se na svakih 20 dana vise puta za redom za vreme napada upisa i usere i umaze u govna pa posle on mora ako i ja do sad da pere i nju i kucicu, da je vodi kod veterinara, placa preglede i kupuje lekove koji ce samo da odloze ali ne i da zaustave iste napade

monsterbnt

Ne verujem da je neko ukrao da je zadrzi.... Uglavnom ih prodaju za sitne pare... Ako su je dohvatili cigani i ako ne uspeju da je prodaju zavrsice u borbama.... Nadam se da je cipovana?
Ko god da je dabogda ga mrtvog jela....
Smrt SVIMA!!!!

megaidiot


navajo

Mamin Djole....dobila ga je kao poklon od koleginica za odlazak u penziju...odlepismo nacisto...Djoksi je nevidjeni Zverko!!!












UFF

Citat: monsterbnt poslato 24 Jun, 2017, 01:21
Ne verujem da je neko ukrao da je zadrzi.... Uglavnom ih prodaju za sitne pare... Ako su je dohvatili cigani i ako ne uspeju da je prodaju zavrsice u borbama.... Nadam se da je cipovana?
Ko god da je dabogda ga mrtvog jela....

cipovana naravno na moje ime je i uradio sam joj metalnu plocicu u obliku koske sa njenim imenom i mojim br mob koju nosi oko vrata

monsterbnt

Za pocetak je tvoja greska sto si je pustao da landara... Ima dvoriste moze da jurca koliko oce...
Proveravaj oglase, fb grupe za prodaju iudomljavanje.... Negde mora da ispliva
Smrt SVIMA!!!!

mkt


eclipse4

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2017, 00:32
neko izdrkavnje rasa geni takmicarski kvalitet itd

a meni neko ukrao psa :(

nema je vec drugi dan, od kad sam je uzeo uvek je bila slobodna da ide gde hoce kad hoce i nikad je nije bilo duze od sat dva da proveri sta po komsiluku moze da se izjede, nikad ni pokusala da pobegne nije

koliko ce taj sto je video rasnog psa i priliku da se smori kad shvati da ima epilepisju i da se na svakih 20 dana vise puta za redom za vreme napada upisa i usere i umaze u govna pa posle on mora ako i ja do sad da pere i nju i kucicu, da je vodi kod veterinara, placa preglede i kupuje lekove koji ce samo da odloze ali ne i da zaustave iste napade

moj engleski poenter je jednom nestao na 5 dana,na kraju se ispostavilo da je bio u basti preko puta moje kuce,tamo je napravio legalo i na zalost umro....nikad mi nece biti jasno zasto je tamo otisao i zasto se nije vratio jer je kuca bila na 15 metara od njega.
jebi ga

da stvar bude jasnija on se pojavio posle 5 dana u dvoristu i kad sam krenuo za njim video sam gde je usao i tako provalio.
nazaost morali su da ga uspavaju.

UFF

Citat: monsterbnt poslato 24 Jun, 2017, 12:06
Za pocetak je tvoja greska sto si je pustao da landara... Ima dvoriste moze da jurca koliko oce...
Proveravaj oglase, fb grupe za prodaju iudomljavanje.... Negde mora da ispliva

1. dvoriste nije kopletno ogradjeno a nisam hteo da je drzim na lancu 24/7
2. usvojio sam je a i kod proslog vlasnika je bila pustena i lutala pa opet nije otisla od kuce