Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


milomir22

Citat: eclipse4 poslato 10 Decembar, 2016, 02:42
Citat: monsterbnt poslato 09 Decembar, 2016, 08:46
Pa sve zavisi ko je prvi dosao. Ako je odrastao pas a mala macka jos i postoji neka sansa da je pas odma pokida, ali to je jako redak slucaj. Em ima svest da je to tvoje, znaci deo familije i cuva se, em retko koja zivotinja oce da napadne mladunce. Jako cest slucaj imas da pas napolje oce da razbuca svaku macku koju vidi, a da ga kucna macka redovno postrojava. Ako je odrasla macka a stene dodje u kuci, taj nema nikakve sanse ikada da bude gazda.

voleo bi da vidim tu sliku kod mog sarplaninca...sigurno bi dozvolio da mu pokaze ko je prvi dosao i gde.
svaki pas bi odrao macku ma koliko da je mali nego je problem u vlasnicima koji ih uce da trebaju da trpe teror macke.


Nisu uvek psi ti koji trpe teror macke, u selu imam 2 mesanca (obe zenke), starija je dusa s ljudima i umiljata, ali za macke smrt. Spas im je sto se posle sterilizacije dosta nagojila i nema vise tu brzinu. Mladja je generalno agresivac i ne smem da je pustim s povoca, jer je u 2 navrata napala ljude. Seta se 2 puta dnevno po pola sata, a retko pusti da se istrci, krupna je i brza kao munja, tolerantnija na macke od starije, ali opasnija za ljude. Starija (didi) je prvu macku udavila dok je imala stence, u dvoriste mi macke ne zalaze, ali je tetka privolela jednu i hrani je. Macka je pametna i oseti kad se pusti didi i pali momentalno. Pre par dana se macka zezne (uhvati se u neki kanap) i didi je dohvati. Macka se grcevito branila i raskrvarila joj je malo vrat, ali je na srecu otac stigao u poslednji sekund. Didi ju je uhvatila za vrat i pocela da vrti i mlati glavu kako bi joj slomila vrat, na ocev povik ju je pustila. Zasto ne podnosi macke nemam blage veze, kao ni zasto mladja napada ljude, od malena su tretirane s ljubavlju, mazene, pazene, uredno hranjene i pustane da se istrce...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Ta mladja ti je karta za robiju.

milomir22

Zato je i pustam samo po nevremenu i kada znam da nema zive duse. Sada je u planu ograda, ali mi je plac ogroman i to ce dugo potrajati, a i kostati, ali mi je zao da robija non stop. Evo je didi, mackomrzac.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Jel ima neki veterinar na forumu?

Lazic

Ako se do sad niko nije javio, il' je pretekla il' nije...

Ona na¹a je u prvo vreme htela da jede samo hleb, a veæ godinu dana samo granule, ni¹ta drugo neæe da pogleda...

banevuk

Нису кућни, али као да јесу  [srce] [srce]


bogdan


Neos

Citat: Boban_m poslato 01 Mart, 2017, 22:10
Jel ima neki veterinar na forumu?
MI tj. moj 5 ¹op, saradjujemo sa 2 veterinara, mo¾da mo¾emo da ti pomognemo ako nije veæ zastarelo.....

UFF


bigbad86


UFF

da
i izbijen joj jedan ocnjak i slomljena noga lose zarasla
a ima jos par oziljaka na telu od silne paznje bivseg vlasnika tvog komsije :(

bigbad86

Drugar od drugara, i do dan danas ga nisam upoznao. Bas mi je drago da je bar danas kod nekog ko je pazi. A sta joj je sa nogom i ocnjakom? To kod tebe ili od pre?

UFF

sve od pre, kod mene ni jednu povredu dobila nije iako buda istrcava ispred automobile stalno

sale_75

Francuska patuljasta pudla Bety i Beogradski terijer Mrvica






Glava Dole

Citat: UFF poslato 23 April, 2017, 17:34
sve od pre, kod mene ni jednu povredu dobila nije iako buda istrcava ispred automobile stalno

Ehh kad se setim bonija... sviraju mu, on nece da se pomeri, jednom lik krenuo lagano na kvacilo da ga pipa branikom i udara samo da ga pomeri dok ja nisam stigao da ga scepam, da je bio neko ludji tu bi i ostao... tvrdoglavo to... kad ga vodim u setnju i skinem povodac nije smeo da mrdne, jednom ga napale neke lutalice, ja uskocio u copor i rasterao ih, nije smeo vise da se odvoji od mene ni 10m gde god da smo... a kad je na svojoj teritoriji i blizu kuce... a vidi otvorenu kapiju... pa jurilo se s njim pola komsiluka, i ja sam ga jedva hvatao... jednom upao u komsikino dvoriste, uzeo joj kokosku, ova kokodace u njegovim ustima, ja se jurim sa njim po komsiluku i budala je ostavi kad je crkla i nastavio da bezi... mislim da je to jedini put da sam ga malo opalio po guzici kad sam ga uhvatio, lagano ali opet mi i sad zao toga sad kad ga nema :(

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 23 April, 2017, 19:12
... mislim da je to jedini put da sam ga malo opalio po guzici kad sam ga uhvatio, lagano
da se zabrine covek

Lazic







A samo sam poku¹avao da dremnem... ;D

El Jefe

Ако имаш и сат на руци, онда ниси сиротиња.
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

#4139
Kazes stane ispred kola....

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!