Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Sarci su posebna sorta. Najopasnija i najkrvolocnija rasa na svetu. Pit je igracka u odnosu na njega.

Naravno sve zavisi od rase psa. Samojed je veci i jaci fizicki od macke, al jednostavno nema gen za agresiju.
Ko sto rekoh, mace kad dovedes u kucu on ga prihvati kako deo kuce i zna itekako da ga cuva. Macku na ulici razbuca, a svoje cuva. Imao sam americkog buldoga koji je bio u tom fazonu.
I ne moze nikako svaki pas da izadje sa mackom na kraj. Mora da bude znatno veci i jaci. Pa cak i ti veci znaju da najebu prilicno. Kvarne su maximalno, ne bore se fer ni pod razno. Znaju na tren da popale pa da se zalete sa ledja ili da skacu direkt na oci. Skoro je bio slucaj da je par pitova u setnji u kanadi popilo ozbiljno preko picke od matore macorcine.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3750425/16-year-old-protective-cat-named-Baby-mauls-pitbulls-hospitalizes-dog-walker.html

Takodje gledam ovde u bloku copor macaka kojima nijedan pas osim moje idiotine ne prilazi. Kao razbeze se, pas pojuri za jednom a onda se ostale vrate i zaskoce ga sa ledja. Ovu moju jednostavno ne kontaju kao pretnju (ni macke je ne shvataju ozbiljno) pa kad im pridje trude se da je ignorisu da bi otisla sto pre.... Inace ove kucne je ne malerisu, crni macak cak oce da je brani, i cesto spava na njoj. Dobije ponekad po nosu kad ona njih malerise i cacka dok spavaju al to je razumljivo... I ja ocu da ubijem kad me neko cacka dok spavam....
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Isto sam tako svjedocio kad je kuja bul terijera od mog halfa poganjala macku,i stigla je i bukvalno je ubila jednim ugrizom,i samo je izbacila iz usta,okrenula se i otisla..,jedan ugriz i cao.....
jin-jang

UFF


UFF

lea krvari u teranju je i ladno mi lutalice dzumare iz kraja progrizle zubima mrezu za zasenu kao i plastificarnu zicu i usli da bi je poprskali  [ljutko]

cujem ja Lea laje i rezi rekoh jbt sta to bi ona je uvek tiha, sidjem a dve dzumare pobegose kroz ogradu u jos jedan sedi napolju ceka red

e sledeci koji udje ga je najebao, spremio sam tandzaru  [ludak_sa_puskom]


http://s27.postimg.org/d1oeh62k3/2016_12_11_235855.jpg

monsterbnt

Nista cudno. Ova moja je u teranju, imam kamp ispred ulaza.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Uffe, za gðicu Leu postoje gaæice, da èak i ako nevaljalci uspeju da stignu do nje, ne mogu da obave posao.
Država je najveći neprijatelj naroda


Hurricane

..iz istih razloga ova moja ide veæ koliko sutra na sterilisanje..

Nego, pitanje jedno, ima jedva 5 meseci, da li je moguæe da je veæ u teranju?
Navalili d¾ukci a ni ona se ne¹to ne opire, èak ¹tavi¹e..

Jazavièar je u pitanju

monsterbnt

moja prvo teranje dobila sa nepunih 6 meseci.
Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Pffff... kad imate te kljakave pse koje moras da oblacis po ovom vremenu....

Dok neke druge ne mozes u kucu da uteras...

Smrt SVIMA!!!!

UFF


monsterbnt

Al bi se ova moja lepo igrala sa tom tvojom glistom
Smrt SVIMA!!!!

UFF

i moj ricbek sa tom tvojom plisanom igrackom zvanom pas :D

monsterbnt

Jaooo sto volim vas koji tripujete da imate opasne pse.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Leo je pre 2 godine pre¾iveo minut sa tri odrasla ¹arplaninca, èak bez veæih povreda, dok nisam stigao i objasnio im ko je gazda... Posle sam skontao da nisam normalan, ali ni sekunde ih nisam do¾iveo kao pretnju i vrlo su brzo shvatili sa kim imaju posla... ;D Kakva je to scena bila... ;D Najsporijeg sam stigao u guzicu okovanom èizmom, cvileo je kao ¹tene... Uhh, ba¹ su me bili iznervirali, izleteli iz dvori¹ta i pravo na njega, a ja na 200 metara...

nash

Ovo je Kal, 5 meseci.

Nedeljom poziramo  ;D ;D ;D



Boban_m

Ne pije mlijeko, ne voli ribu, ne jede dvaput za redom istu hranu, nego se moraju smjenjivati iz konzerve i granulice a pije vodu iskljucivo iz vaze sa cvijecem ;D

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/beli_zpslw08ej8q.jpg