Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

idanijel


VR 46

Руска плава мачка?  ;D
Twist of wrist!

idanijel

Citat: VR 46 poslato 13 Avgust, 2016, 13:37
Руска плава мачка?  ;D
[neampojma] poklonio mi drugar ta dva macka ( braca su) nisu losi nove sape,prva dlaka,extra  [rofl]

eclipse4



bogdan


mali_zmaj

Uffe daj utiske,kakav je pas,slu¹a li,privr¾enost...,itd...

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

bigbad86

E i mene interesuje, nismo se culi odavno :)

UFF

pa tesko da je to neki reper jer sam je uzeo 2 god staru ali evo ukratko

posle 2 nepuna dana i jedne noci naucila ko je gazda i gde je kuca, plac neogradjen a ona odvezana, proseta u potrazi za hranom (nikad daleko) pa se vrati, ulazi komsijama u dvorista, automobile, kuce i jede sve sto nadje  [rofl]

voli setnju, trcanje i kupanje a za lopticu, stap ili bilo kakvu igracku je totalno nezainteresovana u fazonu sto si je bacio ako ti treba ne donosim ti ko te jebe idi pa je uzmi sam  [ludak]

mislim da ni ne ume da laje jer je ni jednom jos cuo nisam nit ume da ujede ili ne zeli oba, napadali je psi nit lajala nit ujedala, bila ne vezana u blizini dece, drugih vecih i manjih pasa, kokoske, ovce, koze, macke, pacova, zmije i nista samo bi da se igra

za sad sam je naucio dodji, sedi i da ne jede dok ne kazem izvoli jer prosto odlepi kad vidi da joj iznosim hranu, trci skace, grebe, rusi sve oko sebe... bila je gladna pre nego sto sam je uzeo rebra joj se videla sva ali kuvam joj pirinac, pomesam sa govedinom i dodam high energy granule pa se brzo popravila

tuzna je kad krenem negde i trci za motorom dokle moze a skace i bukvalno cvili od srece kad se vratim

druzi se svima i krene u setnju ali ako ja ne idem sa njima okrece se svako malo prvih 100m i kad vidi da ja ne dolazim povuce rucnu na sve 4 i ne mrda dalje ma koliko je neko vukao za povodac :D

inteligentan i dobar pas a jos bolji lopov, otvori sama vrata od terase pa vrata od kuce udje unutra skoci na kuhinjski elemnt uzme celu ciniju sa hranom i zapali napolje negde u cosak da je pojede na miru

samo nisam bas siguran da je ikakav cuvar, nit bi nekog napala ko mi udje u plac a mislim da ne bi regovala i da mene neko uzme da bije iako se ne odvaja od mene bukvalno
radicemo i na tome jbg ima vremena

bucko

 Doci cu ja da te mlatim da vidimo kako pas reaguje [rofl]

UFF

dobrodosao  [cheers] i povedi svoju dzukelu da se oni druze dok me bijes :D

bucko

Ova moja nece vise da se igra,sazrela sa cetiri godine i fura se iskljucivo na sekjuriti a nekad  su se samo smenjivali sparing partneri po tri, cetiri sata neprekidno.

Hurricane


bigbad86

Jazavicar! :) Imamo mi u dvoristu starog oko 10-11 godina. Nikad bio kod veterinara, spava napolju :) Komsijin naravno, ja bi mu napravio kucicu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...tezak ovaj pasji zivot... ;D






juga

 Novi èlan èopora, a najstariji se preselio u pseæu Valhalu




Hurricane

 [clapp]

..pa lièe ko jaje jajetu jbmti



"e ba¹ neæu da ustanem iz kreveta":






i jedna pozerska: