Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

To drkanje je zapravo oko sopstvenog psihièkog zdravlja. Nabavi¹ psa, maèku (kupi¹, dobije¹, udomi¹, svejedno) , sraste¹ sa istim ljubimcem i njega onda spopadne srèani crv, uklje¹teni ¾ivac, bilo ¹ta. Poène igranka oko leèenja, tebi te¹ko i kad ga pogleda¹, na kraju vrv ugine i ti onda treba da zatrpa¹ prijatelja... Ne bude ni malo lako, ako si ba¹ slepac k'o neki pa ti taj ljubimac doðe k'o èlan porodice.. trebaæe ti minimum par meseci da se vrati¹ u normalu. Zato radi sopstvenog psihièkog zdravlja ljudi tra¾e zdravog i jakog ljubimca, vreme koje provedemo s njim (10-15god) ionako na kraju bude kratko.  E sad ¹to smo debeli i savijeni k'o kifle.. savetuj nas, daj neke ved¾be .

monsterbnt

Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 02:45
Citat: monsterbnt poslato 03 Maj, 2016, 00:22
Citat: Dukags poslato 02 Maj, 2016, 21:37
U svakom slucaju, kako kazu iskusni veterinari, izabraces nekog koji po malo lici i na tebe samog. :D

Znaci za uffa je bison.... naskace na sve sto stigne...

taman htedoh da kazem ne bas na sve, ali onda se setih da sam i tebe jebo, znaci u pravu si jbg...

Jebac presretac :P

Smrt SVIMA!!!!

bucko

#3942
Uffe razmisli o ovome,ozbiljan pas

! No longer available


Ovo je dobra adresa za dobermane


http://www.altobellodobermann.com/






bobangsxr

Citat: SSZGO poslato 03 Maj, 2016, 06:22
zanimljivo je koliko drkanja oko zdravlja pasa a za ljude niko ne brine, svi sjebani u vratu i ledjima i ramenima, krmci van forme
kad bi toliko brinuli o sebi koliko o psima gde bi bio kraj....



Ovo me podseti na moju tastu... kaze da koka kola nije zdrava i ona kad zna da nesto nije dobro nece to ni da pije [rofl] ima secer i cepa slatko samo tako, ali koka kola ne  [ludak] [rofl]

UFF

Citat: SSZGO poslato 03 Maj, 2016, 06:22
kad bi toliko brinuli o sebi koliko o psima gde bi bio kraj....

isto gde i uvek, pod zemljom


Citat: bucko poslato 03 Maj, 2016, 09:33
Uffe razmisli o ovome,ozbiljan pas

! No longer available


Ovo je dobra adresa za dobermane


http://www.altobellodobermann.com/

razmisljao vec o njemu, lep, jak, zdrav, svidja mi se sve osim opet tog zvakanja zileta pa bi zato propustio
hvala za preporuku, cuo sam vec za njih, trazim neki kompromis izmedju cene i kvaliteta tj zdravlja, ne treba mi takmicarsaki pas pa ne bi ni da dajem neke prevelike pare za njega

bigbad86

Onda nema sta, ridzbek i kraj.

bucko

#3946
Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 12:00
Citat: SSZGO poslato 03 Maj, 2016, 06:22
kad bi toliko brinuli o sebi koliko o psima gde bi bio kraj....

isto gde i uvek, pod zemljom


Citat: bucko poslato 03 Maj, 2016, 09:33
Uffe razmisli o ovome,ozbiljan pas

! No longer available


Ovo je dobra adresa za dobermane


http://www.altobellodobermann.com/

razmisljao vec o njemu, lep, jak, zdrav, svidja mi se sve osim opet tog zvakanja zileta pa bi zato propustio
hvala za preporuku, cuo sam vec za njih, trazim neki kompromis izmedju cene i kvaliteta tj zdravlja, ne treba mi takmicarsaki pas pa ne bi ni da dajem neke prevelike pare za njega

Ima gazda Altobella saradnju sa uzgajivacima iz pola Srbije pa vidi ima li nesto da ponudi.I ja sam trazio zdravo i lepo stene bez ambicija da idem na takmicenja i veoma sam zadovoljan.Sa pola kilometra vidis da je pas iz njegove kuce,ima neku bas dobru genetiku.Stalone ima njegovog kera i jos puno ljudi u preko 30 zemalja,ameri seku vene na njih,ovi iz Emirata takodje a brat ove moje je u Izraelu i ima 55 kg

Klinci iz kraja je obozavaju

http://s32.postimg.org/c2eg2sz51/februar_2014_005.jpg
http://s32.postimg.org/kxi1lkhk5/februar_2014_007.jpg

monsterbnt

Fluffy nasla novog drugara...







Smrt SVIMA!!!!

UFF


eclipse4

evo ga master splinter!!! treci s leva na desnu stranu odozgo na dole prema sredini povise ivice

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Pa gospodja vlasnica je izjavila da jos nije maci dala ime al sigurnonece biti neko tupavo kao na primer Radmila. I tako smo maci dali ime Radmila...
Smrt SVIMA!!!!

UFF


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

nisu jos spremni za preuzimanje isao da ih vidim i da se deogovorim ako ne nadjem nesto bolje bice to

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2016, 12:17
nisu jos spremni za preuzimanje isao da ih vidim i da se deogovorim ako ne nadjem nesto bolje bice to

I ljubimac i prekrupaè za kukuruz u jednom ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Slatki su ko secer ovako mali :D

UFF


eclipse4

UFFE jel on dismr kao i ostele zmije?
tj jel sve zmije smrde ili samo ove domace sto ih ja vatam po dunavu i njivama?

UFF

ajmo zdravom logikom

zmija se hrani glodarima

glodari imaju instancano culo mirisa

ako glodar namirise zmiju nece joj prici ili proci pored nje

ako ga ona pojuri nece ga stici jer on ima noge a ona ne

zakljucak: ako smrdi umrece od gladi