Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2011, 14:19
Citat: Joker poslato 05 Decembar, 2011, 13:56
Uffe, znas li ti sta uporedjujes??  [ludak] [ludak]

Hranu (potrebu) i sport (zadovoljstvo)... Aj brate malo razmisli prvo pre nego sto postavljas ovakve gluposti...

pa mozes da zivis i od povrca nije bas neophodna ta potreba u obliku mesa

ovo sam okacio kao zajebanciju
a sto se mene tice ja nemam nameru da mucim ili ubijam zivotinje ali volim biftek i kako ce do mog stola dospeti me previse bas i ne interesuje

Sto se mene tice meso je potreba... Ne kapiram kako neko moze da opstane na povrcu... Niti se ja preterano pitam kako je to meso doslo ispred mene. Tu se slazemo...

Ali gore nije bila to tema...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ljilja-pei

Jel da se ume¹am?   [djavo] [djavo] [djavo]

Ma neæu....
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja cu Ljiljooooooo...
Ta prica sa bikom i covekom , je..... nema veze sa vezom....
I voznja motora ubija prirodu, kao i odrzavnje motora....pa ipak se svi voze, i niko se ne pita kako je jadnim mikrorganizmima...ok Gasa ne vozi motor pa onda nema ni veze.
A i psi jedu neko meso...valjda. Osim ako ih ne hranite bajatim hlebom ko moj komsija
Svako ima odredjene potrebe (drug, cuvar dvorista, produzetak polnog organa, statusni simbol...) i po tome odredjuje da li ce nesto da drzi ili ne...pas je velika obaveza, veca nego dete, ali covek je taj koji bira to...neko oseca obavezu a neko ne...tako nastaju lutalice.
Nikad nisam voleo lutalice kojie podlecu pod tockove mog motorcikla, zalecu se na predlju i zadnju gumu i grizu mi patike i pantalone.
A volim zivotinje, i pse i macke i zlatne ribice...ne drzim nista kuci ni u dvoristu iz jednostavnog razloga....ne zelim da ga drzim u boxu, u dvoristu ne zelim da kopa po travnjaku i kenja gde stigne, a nemam vremena da ga izvodim u setnju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


ljilja-pei

Nije da je reklama, a i da jeste...

Nova kuæica za na¹e dve lutke, koje nas veæ osam godina verno i bez gre¹ke èuvaju  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Nensy_90



A mi se nadamo da ce ovo postati zver koja ce nas cuvati narednih godina  :-*
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

^SuPeR_MiNt^

Drugari , ima li neko na prodaju ili poklon persiske , sibirske , persisko-sibirske ili neku sliènu vrstu maèiæa ?

Plazma Keks


Plazma Keks

sad citam vase primere kerova koji su bezali iz dvorista. kad sam bio mali, imao sam elder terijera i koker spanijela. spanijel je imao 2-3 godine i bio je iskusan u bezanju od kuce. godinu dana ranije, on je pobegao od kuce i nismo mogli da ga nadjemo, posto smo ga otpisali, proslo je godinu dana, sredili smo kapiju i kupili novog kera, erdela, u medjuvremenu smo nasli i spanijela koji je bio vezan u nekoj ciganmali oblepljen zvakama (jadan ker), morali smo da ga osisamo do koze jer je bilo nemoguce skinuti te zvake. da se vratim na pricu, posto su oba kera bili mali i mogli su da se provuku kroz resetke kapije (koja se nalazi na klipu iznad), prvi dan su pobegli, onda je moj cale dosao do genijalne ideje i vezao je oba kera na isti povodac. rezultat, prvi dan: upetljali su se u vinovoj lozi pored koja je bila hrana, drugi dan: upetljali su se u zivoj ogradi, treci dan: dosli su do kapije i upeljali se u resetkama, cetvrti dan: shvatili su kako da pobegnu ali su se zaglavili u zbunju preko puta kuce, petog dana smo stavili nesto u resetke pa nisu mogli da se provuku.  [rofl] [rofl] [rofl]
mozda vam nece biti smesno, ali ja uvek umrem od smeha kad se setim toga ;D

monsterbnt

Meni jeste smesno

Glupi psiiiiiii

kako macka lepo zna da joj je tu toplo i hrana i mogu ostavim vrata otvorena ceo dan ne pada ni jednoj na pamet da izadje napolje.
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

znas kako kazu, "nikad se nece znati koje koga pripitomio, covek macku ili macka coveka"

MILJAN

Ja imam 2 maèka, koji izlaze i vraæaju se po klopu i na prenoæi¹te..Èisti egoisti...
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Kod macaka je dresura veoma brza. Dresira te u prva tri dana i posle je sve pod kontrolom.

Po ovo moje dvoje mamlaza macecih mogu sat da navijam. Svako jutro tacno u 5.00 oboje su na vratima babine sobe i grebu i mjaucu. Baba besna ustaje, psuje, kune, preti kako ce kroz prozor da ih izbaci, ali nepogresivo im sipa hranu i vodu......... Matora macka to radi godinama, a mali je vrlo brzo izvalio da je baba dresirana i samo se pridruzio matoroj ujutru u grebanju.
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 08 Decembar, 2011, 01:40
Kod macaka je dresura veoma brza. Dresira te u prva tri dana i posle je sve pod kontrolom.

Po ovo moje dvoje mamlaza macecih mogu sat da navijam. Svako jutro tacno u 5.00 oboje su na vratima babine sobe i grebu i mjaucu. Baba besna ustaje, psuje, kune, preti kako ce kroz prozor da ih izbaci, ali nepogresivo im sipa hranu i vodu......... Matora macka to radi godinama, a mali je vrlo brzo izvalio da je baba dresirana i samo se pridruzio matoroj ujutru u grebanju.
Ja sam ova moja dva maèora dresirao..Jako brzo uèe i upravljaju se prema mojim uslovima... Tako i Dogo Argentino... Svi mirni i slu¹aju... A kad bi mogli, pojeli bi mi u¹i-....Ali ne mogu...
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

I ovi moji slusaju sta pricas, apsolutno te sve razumeju, i nastave da teraju po svome dok ne dobiju po nosu. Matora je odavno izvalila gde je granica batina i stane u poslednjem momentu a mali jednostavno koristi brzinu i to sto baba ne moze da se popne za njim na orman.....
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Ma ja ba¹ i ne udaram maèke... Ne¾ne su previ¹e..Ali sam ih izdresirao da dolaze na moj specifièan poziv... Kao i da odlaze.... Za maèke dovoljno...
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

mom macoru je specifican poziv, lupanje plastinom posudom u kojoj drzim hranu za macke. cuce me iz zimbabvea ;D iskusan macor, 5 godina iskustva mlacenja po kraju sa svim i svacim, neki zubi su mu polomljeni, fali parce uveta... zato je glavni u kraju... samo mi nije jasno kako tako glupa macka opstaje vec 5 godina?! sve macke do sada su sklapale 2 godine max.

Major

Imao sam do pre par godina macora tj LAVA koji je ziveo 14 godina. Najveci macor kojeg ste ikada videli, bar su tako rekli svi koji su ga videli.
Situacija pre par godina, dolazi mi drugar koji je otisao preko jos kad smo bili klinci i prvi put dolazi u nas novi stan, seda i tu mi nesto pricamo pijuckamo pivce kad odjednom onaj moj ludak skace sa vrha ormara (gde je spavao) isped njega. Ovaj pobeleo, trebalo mi 5 minuta da ga ubedim da je to macka i da nece da ga pojede:D Otud i kazem da je lav, a ne macor, jer kad sam drugara na kraju ubedio da je to samo macor on kaze KAKAV BRE MACOR OVO JE LAB JEBOTE! Suze su mi krenule od smeha, valjao sam se po podu :D


monsterbnt

Drugar imao sijamca - Bagzija - od samo 14 kg....... Sto bi se reklo slatka mala cica maca. Taj je izlazio napolje samo da se bije. Ako ga ne pustis napolje bije se sa tobom. A glavna meta za tucu su mu bili psi lutalice. Kad dohvati psa to je masakr. Nije doduse nijednog ubio ali je maltene svaki pas u kraju imao Bagzijev potpis na glavi, usima, telu....... Na kraju je gluperda mislila da je jaca od kola i probo je da napadne kola........ Jbg kola su pobedila.

Jbg ljudi ne shvataju da je macka divlja zivotinja. Ma koliko ona nama bila slatka i mekana ipak je to jedan od najvecih ubica u prirodi. Domaca macka je cak poznata kao NAJKRVOLOCNIJA medju mackama i jedina ubija iz cistog zadovoljstva. To treba postovati kao sto postujes snagu ozbiljnog psa.
Smrt SVIMA!!!!

sibin

koliko su krvolocne dobro znam, pre neki dan macaka og gazdarice zamalo da mi iscepa ruku iz cista mira. a sto se sijamskih tice ludo 100% stric imao pa im napao macak komsiju koji svratio na kafu, zamalo da mu odgrize nos opasno iskasapio coveka.