Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

robbief

Ovo je Munja, najbolji prijatelj moga sina, inace petomesecni Labrador sa pedigreom:







smooth

bigbad86

Nema bolji pasa od Labradora za decu. Nisi omasio. Ja imam zlatnog retrivera, smeo bih u obdaniste samog da ga pustim da se igra sa decom.

monsterbnt

Nisu moji al su preslatki. Lepo se vidi ko je gazda u kuci :)

Smrt SVIMA!!!!

sibin

jedan od mojih okolokucnih macaka. (svrate ponekad na klopu kad nestane miseva)

monsterbnt

Ne bi se taj setao kod mojih.......osim mozda od jedne do druge
Smrt SVIMA!!!!

sibin

pa nisam hteo da kacim nastavak koji sledi... nije prijatno za gledanje samo rep viri iz usta.

monsterbnt

hihihihihihihihihihihi
pa okaciiiiiii
:D

ovako ispade da je lenja i razmazena macketina
Smrt SVIMA!!!!

sibin

to nisu macke to su tigrovi nihova keva dok je bila ziva jednom uvatila zeca negde, najverovatnije komsijskog :)

monsterbnt

#268
Domaca macka je jedno od najkrvolocnijih bica na planeti. Jedna od retkih (pored coveka jedina) koji ubijaju iz zadovoljstva.



[attachment deleted by admin]
Smrt SVIMA!!!!

sibin

ja sam imao pit bula koji je odrastao sa mackama. kad se igraju pa malo pretera macka krene da kidise na njega, shvati da nema zajebavanja bezi odmah. sreca pa macke nisu vece :)

monsterbnt

Hehe ja imao americkog buldoga. Morali smo psa da zatvaramo u kuhinju jer mu macka inace izbacuje hranu iz cinije. Jednom je pokuso da intervenise i trebalo nam je sat i po da ga izvucemo ispod kreveta. Macka ga samo pogleda a ovaj se vrati nazad. Kad god su pas i macka zajedno u kuci UVEK je macka gazda.
Smrt SVIMA!!!!

sibin

macke su cudo :) .  reci mi uskoro nabavljam novog ljubimca imam trilemu izmedju pita,staforda i americkog buldoga kakv je buldog sa zdravljem, posto sam cuo da navodno engleski je stalno bolestan. moj pit za zivota nikad nista bio zdrav ko dren stalno.

monsterbnt

Americki buldog je fenomenalan pas. Za razliku od pita i staforda nije zivac, sjajan je sa decom (moja sestrica je jahala ovog sa 2 godine), veoma je poslusan ali moras jasno da mu stavis do znanja ko je gazda u kuci, odan je i cuvace kucu i sve sto smatra da je tvoje zivotom. Veoma su inteligentni. Ako ikada budem opet uzimao psa bice to iskljucivo americki buldog. Moj nikada nije imao problema sa zdravljem. Umro je od starosti sa 15 godina. Cak je preziveo i udarac automobila gde je zadobio samo rasekotinu na glavi, dok je autu bio pokrivljen branik, polomljena maska i far. :D
Jedini problem sam imao kada treba da ga izudaram. Toliko je jak da moram maltene pesnicom da ga nabodem u glavu i to tako da mene boli ruka, da bi on uopste to skontao kao batine a ne kao igru.
Smrt SVIMA!!!!

sibin

pa po mentalitetu su pit staford i buldog tu negde, moj pit je bio isti samo malo kao sto kazes zivac. prema mackama je bio kul ali ako pas mu pokaze ne postovanje eto sranja. mada posle par godina se malo uozbiljio pa nije se cimao toliko sa drugim kucicima. ne znam kao ali moracu da se odlucim za jedan od tri navedena. pita bih po inerciji odmah uzeo vec sam ga imao a buldog mi se dopada strasno.

monsterbnt

Pazi ovaj moj se nikad nije potukao sa drugim psom. Kad oce da se igra on se igra kad nece onda sedi pored mene i gleda sta drugi psi rade. Znao je da zarezi i da se postavi zastitnicki kad neki pas krene da skace na mene al nikad nije napao posto se uvek drugi pas skloni kad ovaj pocne da rezi.
Smrt SVIMA!!!!

sibin

moj je imao lose iskustvo kad je bio stene od 3 meseca, komsijin nemacki ovcar se otkinuo sa lanca izasao iz dvorista i izujedao ga celog. posle kad je malo porastao vratio mu sa kamatom. od tada je gledao na druge pse ne bas prijateljski osim kad jasno pokazu da oce da se igraju.

bigbad86

nemojte pit pula ako bas ne morate a i ako ga uzimate uzmite od proverenog odgajivaca koji NE odgaja borce. Pogotovu ako imate decu.

sibin

to su price bez argumenata pit je pas kao i bilo koji drugi (onakav kako ga vaspitas) mog su burazerova i komsijska  deca vukla za usi i rep. te price me tako lepo asociraju na ono ludaci voze motore itd itd. jednom recju predrasude.

monsterbnt

Pa pitovi imaju malo ubilacku licnost i traze paznju i normalnog vlasnika da bi bili normalni psi. Daleko od toga da je svaki pit ubica.
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Nisam ni rekao da je svaki pit ubica. Moj burazer ima cistog pit bula i divan je ljubimac. Ali statistika nije na njihovoj strani. Po broji ubistava prvi su pit bulovi pa rotvajleri. Meni su licno rotvajleri divni i voleo bih mozda da imam nekog ali opet treba znati sa njim. Nije isto skuter od 250cc i R od 1000 ;) Ko razume shvatice :D