Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Ovaj post je i za onog indijanca sto mi je pukao minus,jer misli da ne volim ast-ove...nabijem ga na tuki...

mali_zmaj

dajte molim vas, prije neki dan se kezio i rezao i lajao na mene retriver,doslo mi da ga mlatnem nogom,ali se brecnem i kazem nije pas kriv vec gazda koji je od njega napravio zvjer! sve je do ljudi,geni su uvjek tu,ali je covjek tu da ih probudi ili ne,odnosno da socijalizuje psa ili ne!
jin-jang

CBRR1

Citat: mali_zmaj poslato 08 Novembar, 2012, 21:49
dajte molim vas, prije neki dan se kezio i rezao i lajao na mene retriver,doslo mi da ga mlatnem nogom,ali se brecnem i kazem nije pas kriv vec gazda koji je od njega napravio zvjer! sve je do ljudi,geni su uvjek tu,ali je covjek tu da ih probudi ili ne,odnosno da socijalizuje psa ili ne!
Pa mozda te taj pas shvatio kao konkurenciju,mora da je bila zenka tu negde u okolini,bio si mu sumnjiv...


mali_zmaj

Citat: CBRR1 poslato 08 Novembar, 2012, 21:54
Citat: mali_zmaj poslato 08 Novembar, 2012, 21:49
dajte molim vas, prije neki dan se kezio i rezao i lajao na mene retriver,doslo mi da ga mlatnem nogom,ali se brecnem i kazem nije pas kriv vec gazda koji je od njega napravio zvjer! sve je do ljudi,geni su uvjek tu,ali je covjek tu da ih probudi ili ne,odnosno da socijalizuje psa ili ne!
Pa mozda te taj pas shvatio kao konkurenciju,mora da je bila zenka tu negde u okolini,bio si mu sumnjiv...
ma mirisala mi neka kuja.....,mora da je to u pitanju...;)
jin-jang

Plazma Keks

Citat: sibin poslato 08 Novembar, 2012, 22:05
Pitbull Saves Woman MUST WATCH!!

RAW: Canadian News Anchor ATTACKED by PitBull

American Pit Bull - Killer Canine or Family Friend?
gledaj, kod mene u kuci smo uvek ucili kerove da se igraju, hvataju hranu u vazuhu itd... ali igrati se sa stafordom koji te malo-malo pa "gricne" nije bas zabavno..


UFF


Bori¹a

hahaah goshke ima nekog malog psa haahah staje u patiku 36 ;D

MILJAN

Cave ab homine unius libri

mali_zmaj

jebote koji moroni,ubise svog psa! a ja mislim da je onaj drugi lik epileptièar ili tako nesto i da ga je kuja samo branila i ubi¹e je amerièki panduri!!! a mogli su je nekako savladati ebiga,najlak¹e metak!!!! a mozda i gresim ipak ne znam citavu pozadinu price,ali tako mi se cini!!!!
jin-jang


Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 10 Novembar, 2012, 17:05
jebote koji moroni,ubise svog psa!

Deluje kao lo¹a koordinacija. Ko je pustio psa kad su otvorili vatru?

Citat: mali_zmaj poslato 10 Novembar, 2012, 17:05
a ja mislim da je onaj drugi lik epileptièar ili tako nesto i da ga je kuja samo branila i ubi¹e je amerièki panduri!!! a mogli su je nekako savladati ebiga,najlak¹e metak!!!! a mozda i gresim ipak ne znam citavu pozadinu price,ali tako mi se cini!!!!

Panduri su govorili ljudima da se odmaknu. Debili nisu slu¹ali. Barem ne ¾ena koja je pri¹la blizu, pa je pas, ¹titeæi vlasnika, napao na 5. sekundu snimka. Onda su mu panduri privukli pa¾nju na sebe prilazeæi, kako bi za¹titili kravu. Kad je pas krenuo na njih, metak, naravno. Ili da puste da i njih ujeda? ®ao mi psa, nije on kriv, al' nisu ni panduri. Samo jednom su ga roknuli i èim je pao stali su. Veoma smirena i dobra reakcija. Koliko vidim komentar ispod, ker je pre¾iveo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 10 Novembar, 2012, 17:05
jebote koji moroni,ubise svog psa! a ja mislim da je onaj drugi lik epileptièar ili tako nesto i da ga je kuja samo branila i ubi¹e je amerièki panduri!!! a mogli su je nekako savladati ebiga,najlak¹e metak!!!! a mozda i gresim ipak ne znam citavu pozadinu price,ali tako mi se cini!!!!

savladati kako?

jedino da cekaju veterinare pa da uspavaju kera a do tad vlasnik da umre?

ker ga jeste stitio ali mu je u tom trenutku cinio lose

slaninar ti je sve objasnio

UFF


mali_zmaj

vjerovatno je tako,nije bilo vremena,ali znam a ameri imaju policije i sluzbe koje funkcionisu malo brze nego nase! svaka prica ima vise strana,a ako je ker i vlanik prezivjeo opet ok!
jin-jang

MILJAN

Napao je pandura i ovaj je pucao..simple as that
Cave ab homine unius libri


Bori¹a

bebaaac mali, ajd obavezno kaci slike kad skines flastere...

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/600034_304654859643458_572533157_n.jpg
evo mog malise, 3.5 meseci, za nekoliko dana i on ide na kupiranje ;)

UFF

zar to nije zabranjeno?

ali jes da su smesni ako ih ostavis tako