Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Kengur

Citat: bigbad86 poslato 18 Septembar, 2012, 19:42
Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 14:34

Par puta sam ga napio, onda ga samo vidis kako se razvlaci po dvoristu i trazi stek da odspava malo... :D
Ovo moze mnogo lose da se zavrsi iz iskustva ti kazem. Rodjeni pas me je ujeo i imao sam 8 savova. Nikad pre toga nije ujeo nikoga, a ni posle.

Mog lenjog labradora mrzi da zivi, a tek kad je cirke... :D Hoce da trci za lopticom ili stapom... 15, 20 min, i tu je kraj... :) Nesto mu nije mnogo zanimljivo... :)

Bori¹a

sibine kolega cucemo se imam mnogo pitanja ;D

Kengur

Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2012, 19:56
Citat: bigbad86 poslato 18 Septembar, 2012, 19:42
Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 14:34

Par puta sam ga napio, onda ga samo vidis kako se razvlaci po dvoristu i trazi stek da odspava malo... :D
Ovo moze mnogo lose da se zavrsi iz iskustva ti kazem. Rodjeni pas me je ujeo i imao sam 8 savova. Nikad pre toga nije ujeo nikoga, a ni posle.

Mog lenjog labradora mrzi da zivi, a tek kad je cirke... :D Hoce da trci za lopticom ili stapom... 15, 20 min, i tu je kraj... :) Nesto mu nije mnogo zanimljivo... :)

Preprosle zime... Inace, dozvoljava da ga jase burazerova cerkica, i tacno daje znak kad je umoran i ode da legne... Nocu samo laje kao nenormalan...

Kengur

 :)

[attachment deleted by admin]

Kengur

Burazerova dzukela. Havanski bison.
Trenutno je napolju i strokav je kao prase... Ne znam gde ce zimi... Na spratu mu je zabranjen pristup, a kod burazera u stanu dete i mala beba od nepuna 2 meseca...

p.s. Inace, ovo su mi ortaci, ja sam treci kucni ljubimac :D

[attachment deleted by admin]

bigbad86

Kao sto znate ljudima kad se napiju se cerebralni korteks iskuljucuje (rezonovanje valjda) i u principu radite na malom mozgu. (jedi, karaj, bori se) Zamisliti kad se psu koji ionako malo rezonuje mozak prebaci na jed,i kara,j bori se...

Joker

Its sta? Mislis It's mine... Ajde bre Borisa emancipuj se...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: bigbad86 poslato 18 Septembar, 2012, 20:41
Kao sto znate ljudima kad se napiju se cerebralni korteks iskuljucuje (rezonovanje valjda) i u principu radite na malom mozgu. (jedi, karaj, bori se) Zamisliti kad se psu koji ionako malo rezonuje mozak prebaci na jed,i kara,j bori se...
Psiholozi kazu moralne koènice.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MILJAN

Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2012, 20:03
Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2012, 19:56
Citat: bigbad86 poslato 18 Septembar, 2012, 19:42
Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 14:34

Par puta sam ga napio, onda ga samo vidis kako se razvlaci po dvoristu i trazi stek da odspava malo... :D
Ovo moze mnogo lose da se zavrsi iz iskustva ti kazem. Rodjeni pas me je ujeo i imao sam 8 savova. Nikad pre toga nije ujeo nikoga, a ni posle.

Mog lenjog labradora mrzi da zivi, a tek kad je cirke... :D Hoce da trci za lopticom ili stapom... 15, 20 min, i tu je kraj... :) Nesto mu nije mnogo zanimljivo... :)

Preprosle zime... Inace, dozvoljava da ga jase burazerova cerkica, i tacno daje znak kad je umoran i ode da legne... Nocu samo laje kao nenormalan...
OVAJ JE BILDERSKI UTRENIRAN  [thumb_up]
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

ma uzimam ga sutra bre ;D
ne mogu da iskazem moju srecu :D

Bori¹a


sibin


Bori¹a


Stevan


Bori¹a


MILJAN

Citat: Borisa Motorisa poslato 19 Septembar, 2012, 17:30
http://www.dodaj.rs/f/3W/aA/1IETy1iT/dscn2068.jpg

[yahoo]  [yahoo]  [yahoo]  [yahoo] [talas]  [slavlje]
oèisti od parazita U DVA NAVRATA SA RAMAKOM OD 2 NEDELJE---
I kreni da ga malko goji¹..
vakcina i revakcina sa veterinarom...od 45 dana starosti veæ mo¾e...
Cave ab homine unius libri

Major

Presladak je! Dobro ga cuvaj.

Bori¹a

miljane
primio je neku vakcinu sa 42 dana valjda
tako mi je rekao covek
sad treba da primi od parazita verovatno sutra ide - i drugog oktobra
ja mu sada dajem 80gr dnevno, ne znam jel treba to da regulisem i kako sta...
nov sam u ovome
hvala vi

Kengur

Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2012, 22:44
Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2012, 20:03
Citat: Kengur poslato 18 Septembar, 2012, 19:56
Citat: bigbad86 poslato 18 Septembar, 2012, 19:42
Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 14:34

Par puta sam ga napio, onda ga samo vidis kako se razvlaci po dvoristu i trazi stek da odspava malo... :D
Ovo moze mnogo lose da se zavrsi iz iskustva ti kazem. Rodjeni pas me je ujeo i imao sam 8 savova. Nikad pre toga nije ujeo nikoga, a ni posle.

Mog lenjog labradora mrzi da zivi, a tek kad je cirke... :D Hoce da trci za lopticom ili stapom... 15, 20 min, i tu je kraj... :) Nesto mu nije mnogo zanimljivo... :)

Preprosle zime... Inace, dozvoljava da ga jase burazerova cerkica, i tacno daje znak kad je umoran i ode da legne... Nocu samo laje kao nenormalan...
OVAJ JE BILDERSKI UTRENIRAN  [thumb_up]

Stvina. Prve 3 i  po godine sam ga redovno setao i bacao lopticu, stap... Sada malo manje... Preterano je jak, i svaki misic ispada. Jede sve sto jedemo i mi :)

Inace je miran... Jedan okrsaj imao sa nekim mesancem vucjaka koji je poprilicno veci od njega , hteo da zastiti moju svecu... Istripovao nesto, jedva sam ih razdvojio... Sutirao sam ih jedno 10 min, nece ni jedan ni drugi da puste...
Mom dzukcu nista, ni ogrebotina... Posle se nalozio jedva sam ga kuci odveo... Hteo smeker da se kolje jos :D

EDIT:
Nije da se hvalim... Ali kod kosmije koji drzi servis auto odrzava neki lik koji odgajivacnicu... Kad mi je ker imao god i po dana, lik kad ga je video zvao caleta i ponudio neku lepu cifru...
Cale se samo nasmejao i odg mu : "Prijatelj, nemas ti te pare veruj mi...'' :)
Inace, mislim da ga moj cale voli vise nego mene i burazera... On ga bar sve slusa, i ne svadja se sa njim :D