Glavni meni

Italjet Dragster - onako kako sam zeleo . . .

Započeo Conti-Moto, 31 Januar, 2014, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

Pet godina je bio kod mene, uradio sam na njemu mnogo, sve sto je moglo da se uradi.
Kit Stage6 Sport Pro 70cc, izduv i prelivne kanale sam dodatno uradio, cilindar je spusten, glava obradjena,
britanski auspuh PM-Tuning 360° koji sam prilagodio cilindru, karburator nije bio veliki, varirao je izmedju 17,5 i 19 mm,
V-Force (duple) usisne lamele, kvacilo Stage6 Racing MKII, korpa kvacila Stage6 R/T CNC, centralna opruga S6 Strong,
varijator Stage6 Sport Pro i remen  Stage6 PRO, CDI Stage6, Galfer Racing trkacke kocione plocice,
Koso obrtomer sa meracem temperature, retrovizori Stage6 F1 i ... sigurno sam dosta toga propustio ...  [doh]
Ubrzanje je bilo  [ludak], isao je kao nevreme, po satu oko 135 km/h, realno, mereno oko 120 km/h, potrosnja kad se cepa oko 10 lit na 100 km  [dunce]
Sve u svemu uzivao sam radeci na ovom skuteru, uzivao u voznji . . .




















Novo !!!
Conti ROAD !!

BOKYBOY



Conti-Moto

Ne, zasto ? Stoji negde u oglasima ?
Prodao sam ga pre izvesnog vremena ... :(
Novo !!!
Conti ROAD !!



Andreja

Balavim na ovaj skuter veæ izvesno vreme, ima sve ¹to treba, Bimota style upravljanje, cevasti ram...
Ako jednog dana budem mogao da priu¹tim da mi vi¹e motora èuèi u gara¾i, ovaj æe biti jedan od njih, za kurèenje po selu  ;D
Nego nisam znao da postoji verzija od 50ccm, mislio sam da postoji samo od 180. Sad videh da postoji i 125 i 250 :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Falco

Bravo majstore.  Ja trazim da nadjem Dragstera 180 ali tesko.  I oni koji ga imaju nezele da ga prodaju.

ЯЭВОЛУТИОН

pa kupi runnera 180 ili 125 i deragstera 50 ....spojis lepo i korisno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

 Prvi put vidim ovo malo ¾uto  " djavolæe"  [klanjam_se]

Ukisha

A ja mislim da ima i bicilindras :) Tj 2 cilindra, e to je vec masina.. Skuter je jednostavno prelep i redak veoma, nzm sta je sa delovima, da li su skupi i to.. :)

Conti-Moto

Postoji Italjet 125 sa dva cilindra, problem je sa delovima za tu masinu.
Ide odlicno !!
Novo !!!
Conti ROAD !!