Glavni meni

Kupujem reflektore i nosace

Započeo aleks89rd, 30 Januar, 2014, 15:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

Kupio bih ovakve reflektore i ovakvu gredu ako neko ima ili zna nekoga ko ima

Trebaju mi dva ili tri reflektora sa klapnama i greda trouglasta ili cetvrtasta oko 4m





Po mogucstvu polovno jer je jeftinije nego novo :D a ja cu to svejedno prepravljati prema svojoj sobi :)

Inace treba mi za osvetljenje sobe umesto lustera :)

Ideja pa ako ima i neko neki predlog :) hocu da na sajle horizontalno okacim cikcak gredu i na nju okacim reflektore, a reflektore bih prepravio da unutra stavim obicno grlo i obicnu sijalicu jer mi nije potrebno toliko jako svetlo




P.S. pogresan odeljak.....prebaciti u raznoooo  [facepalm]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Ste ne kupis luster ko sav normalan svet ?   :P

aleks89rd


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mi¹ko_kolo

E'o 'vako:
sa obiènim sijalicama parke neæe sijati apsolutno nikako. One nisu napravljene kao far da imaju odsjajivaè nego snagom sijalice posti¾u efekat.
Greda koju si postavio je svakako prevelika i ako nema¹ sobu 8x8, biæe kao èir na bulji.

Alekre

Sta vas briga kakvo osvetljenje hoce, mozda mu treba tako jako jer ce vrsiti ginekoloske preglede :D

mi¹ko_kolo

Pa rekao je da neæe originalne sijalice nego hoæe da bud¾i obiène. :P

aleks89rd

Ima tih greda 25x25 sto nece biti preveliko a soba mi je 4x4 visina 3 a vec imam neke drvene grede koje ce na sajle da nose tu gredicu. Parke cu okrenuti na dole jer nisu jedino osvetljenje pa ce biti dovoljno a cak i da ne bude lako cu vratiti original grlo i staviti reflektorke.

Citat: Alekre poslato 31 Januar, 2014, 00:21
Sta vas briga kakvo osvetljenje hoce, mozda mu treba tako jako jer ce vrsiti ginekoloske preglede :D
Za ginekologiju imam dobro svetlo pri krevetu  [zvizdi]

Ovo bi trebalo da bude 50% osvetljenje 50% fora

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan1979

A da okacis solarijum na plafon ?  Sija do OO i super je fora ?   ;D


Taraba

Treba mu stejd¾ kad izvodi striptiz.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd


clutch&brake

Tebra jes da ima nas koji imamo male djoke ali brate refekletor mi ne treba da ga nadjem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 31 Januar, 2014, 12:15
Tebra jes da ima nas koji imamo male djoke ali brate refekletor mi ne treba da ga nadjem
kad nisanis preko pupka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11