Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Pivo je melem za jetru u odnosu na "energetska" pica. Nije stvar hejta jer nema razloga, pricam iz najbolje namjere.

milomir22

Ja popijem 7-10 litara piva nedeljno, zestinu i vino ne pijem, tako da zaista nisam pozvan da pricam o zdravom zivotu. Kafu, cigarete i narkotike ne konzumiram.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

10 l piva masala bar si iskreno , dokle god sibas pivo nece biti stomak kao sa one slike  [thumb_up] [rofl]

Glava Dole


milomir22

Citat: FANTOM poslato 02 Maj, 2019, 22:27
10 l piva masala bar si iskreno , dokle god sibas pivo nece biti stomak kao sa one slike  [thumb_up] [rofl]

Jos kad dodas kikiriki, recept za dizaster!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

Citat: milomir22 poslato 02 Maj, 2019, 22:20
Ja popijem 7-10 litara piva nedeljno, zestinu i vino ne pijem, tako da zaista nisam pozvan da pricam o zdravom zivotu. Kafu, cigarete i narkotike ne konzumiram.

PICKO  [rofl]

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾ GTI

Ako neko hoce pravu stvar za trening C4 original i samo Taj, najbolji pre workout po meni a i po mnogima.

Gavrolini

Ja cuo da hoce c4 da raznese...ali bukvalno

ЯЭВОЛУТИОН

djiha djiha cetri bombe sve cetri ce cetri
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Meni nista specijalno c4. Sve zavisi da li si zasitio receptore sa reaktorima. Blackwheiler par ljudi probalo i pozlilo im ali bukvalno. Meni nista nije bilo tako da sve je individualno.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

    Davno je bio od firme Mutant Meyhem se zvao ijaooo pise sme jedns doza ja sikao dve. Al cak i mene pitomog i nasmejanog je umeo da radi ponekad na agresiju .  U poslednje moderno doba nista nisam bio skoro te vrste suplemenata. Poslednje sto sam konzumirao od firme BSN neki N.O. i nije bio bas nesto vau pa sam ga pojacavao sa dodatno argininom creatinom i u krajnjem stadijumu prelijem nekom energijom e to je onda Boost ludacki rasire mi se zenice  [yahoo]

freepartyman

Ja uzmem beast ili fury i uz to dodam geranabol ,sljaka skroz ok. Jedno vreme sam pravio sam no reaktor, kupio sam kofein beta alanin,citrulin malat i arginin. Pomesam sve pre treninga u dozama koje ja zelim 😁
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

previse komplikujete uzalud
ili se dopingujes ili ne
ako je odgovor da nemoj biti picka i gledati sta je legalno a sta ne
kafa i alkohol moze a steroidi i amfetamini ne mogu?
preskoci bre te gateway drugs 4 pussys :D
i ne morate da mixujete sa raznim govnima i kreatinima, to je vas diler vec uradio za vas  [cheers]
go hard or go home  [rofl]

FANTOM

    Stiglo iz Nemacke , Kong Strong pola litre  [zvizdi]



VR 46

Пази се тог ђубрета,јефтинији је од воде,колега пре неки дан на послу попио и заболела га глава моментално.А да не причамо што му се вртело у глави.
Twist of wrist!

ZEKA

Koliko grama secera ima u tih pola litre?

Gavrolini

Jednokratno efedrin-cofein-aspirin....na duze celnbuterol.... Jeste da nocu nisam spavao i da èuka preskakala ali je radilo :)

freepartyman

Citat: Gavrolini poslato 07 Maj, 2019, 18:50
Jednokratno efedrin-cofein-aspirin....na duze celnbuterol.... Jeste da nocu nisam spavao i da èuka preskakala ali je radilo :)
Cim imas takve nusojave prekidas clen..Poenta je da uzimas nesto i da si kao nov i jak a ne da ne mozes da spavas. ECA stack mnogo bolja varijanta.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Radimo jako ....



Kad ne das ramenima napred da idu mora da pogodis grudi :D

I became a beast to rid myself the pain of being a man