Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ima svega, ali stvarno svega. I ovakvih i onakvih ali sam i 100% siguran da je najmanje onih koji vezbaju zbog sebe samih. I eto sad sve te ribe po teretanama ,ono sto su do pre koju godinu bile starlete sad su personalni fitnes treneri.  Jos jedno novo ime za kurve! Lozio sam se i ja davno na teretanu, i vise nego sto treba, trovao se hemijom ozbiljno i da vam kazem napucane ruke i ramena vise primecuju muskarci ,jebe se ribama za to. One gledaju kao i vecina nas kod njih, dupe.

FANTOM

    Da da primetio sam i ja taj trend , hostese i igracoce postaju fitness treneri , jedna istripovala da je nutrocionista , a znam ke radila ko ogracica 10 godona skijala , vodka joj bila ko voda svakodnevni napitak . I sad odjednom hranite se zdravo , plan ishrane ovo ono ja reko koga ova zajebava , do juce nema koj vasar nije radila  [panic]

freepartyman

Sta se cudite. Ako nesa slina moze da bude ministar,toma diploma predsednik moze i ona trener. Koji primer joj daje vrh..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

®or¾ GTI

Dal je trend ili ne bitno je da radi, ja trcim vec 7 godina fuge pruge, trcao maraton kad je trcalo 300 ljudi, sad trci polutku 10 hiljada, jeste lozenje ali ako nesto treba da lozi ljude svakako je bolje sport nego nesto drugo. A i teretana isto, resili ljudi da se dovedu u red,sad sto su igraxice ili nesto drugo to je sad jbg. Ja se sad lozim idem na iron mana trcim ultre ,maratone, za neke sam ultra budala, al bitno je da je meni dobro, tako i za sve ostale

®or¾ GTI

Sto se tice suplemenata, za sam ali korak po korak i u skladu sa potrebama, ja koristim samo whey i pre workout, jednostavno sam izvalio kvaltiet treninga sa pre workout om je mnogo bolja i rezultati takodje, a posto i ne jedem meso samo ribu, suplemnti su svakako potrebni.

FANTOM

    Pre - workout ne valja svaji trebing da se pije gledano skolski . Mada Ja sam seljacina kad imam pijem ga dok ne vidim dno . Iz razboraznih iskustava prica je da treba da ga popijes kad ti nije dp treninga ili kad ides umoran na trening itd da te digne . Ne valja piti stalno jer se naviknes pa kad ga bema vise za posledicu ima da ti se be vezba bez njega . Ja npr sa tim nemam problem kad imam pijem non stop kad prestabe da radi prelijem sa nekim energy-jem dodatno al isto tako i kad popijem i nema vise umem da treniram po godinu dana bez icega . Kao sad skuvam zeleni caj popijem i odem na trening ko penzos ha ha  [rofl]

ZEKA

Vezano za energy..

Kad sam imao problem sa jetrom svaki doktor na VMA me je pitao prvo jel pijem energy, pa pitao za kokakolu, pa za alkohol, pa tek onda jel uzimam drogu. Pa vi procenite gradaciju stetnosti kod tog usecerenog sranja.

Ivicat

Pa sta je bio tacan odgovor, a, b,c ili d :D

ZEKA


milomir22

Ja popijem 3 piva dnevno u proseku, sad si me zabrinuo opasno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

   Uglavnom i pise da je dozvoljeno dve limenke . Ja ne pijem stalno nego ponekad i to jednu pre treninga . Da je zdravo nije to mi je rekao kardiolog jos pre 10 godina kad sam bio na nekom pregledu nije bas dobro za cuku . Al ja popijem i odem da vezbam , ne popijem 5 limenji i litar Jecka i sedim ili par limenki i da sedim to svakako nije bas zdravo .

Gavrolini

I koji se od tih energy kuraca po vama najbolje pokazao da razbudi za trening? Ultra, guarana, redbull,monster, rockstar?

UFF

1 red bull
2 monster


3 nema na nasem trzistu, tj sve ostalo sto se prodaje ne moze ni da pridje mestu br 3 a tek ne do prva dva

red bull je na prvom mestu jer uradi isto koliko i monster a njega popijes duplo vise

Gavrolini

Ja sam preko cepao a kod nas nikad nisam nasao neki monster cofein ili tako neki kurac. Ukus kao da pijes nes kafu. Odlican bio

FANTOM

    Ja sam kao klinac trenirao biciklizam i npr posle 80 km na trci kad popijes Red Bull o da osetis i da te razbudi i digne povratis malo secere itd . Po pitanju takve znaci aerobne aktivnosti jako efikasan . A inace i ovako najbolji Red Bull , pa Monster . I u zadnje vreme mi mnogo lepse ove limenke od pola litre nego manje sta ces naviko se svidnja , mala ni da me pecne  [rofl] . Ali ono to je da tipa bas besto osetis ovo ostalo je slabije . Moras tipa da ne konzumiras kafu uopste pa ponekad kad popikes da bude ono kau juhu hiper aktivan sam . Ako energecka pica i kafe pijes cesti organizam se navikne i nemas taj osecaj boosta, to je neka moja teorija .
    Inace ima preko Monsteri koji su bukvalno kao kafa sa razlicitim ukusima , kao sto ima i samih monstera pun kurac ukusa . Al be treba biti alav do pre koju godinu sam bio srecan ako ima i zeleni negde da se kupi . Sad imas zeleni, crveni , zuti i plus Rossijem sto i nije tako lose .
    Preporucio bi da provate RockStar  pojavili su se u Rodi i ima po lokalnim prodavnicama bokje snabdevenim tri ukusa obican crna limenka , plavi blueberry pomegranate acai ukus sta god to bilo meni se svideo ukus i ljubicasta limenka tropical guava ukus taj mi je vrhunski .




Ivicat



Boban_m

Samo cepajte ako imate rezervnu jetru u steku. 

milomir22

Dodao bih i rezervni par bubrega u steku, a ni za srcku nikako nije dobro.

Fantome, taj zeleni caj ti je 100 puta bolji i od crvenog bika i od cudovista, grunes dva i uneo si kofeina i vise nego dovoljno, ili jos bolje crni caj.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Da je zdravo nije , al pitacu sve koji tolko hejtuju ova pica kolko popiju zestine piva nedeljno i cigara popuse pa posle nek se jave o stetnostima , inace ovo navedeno ne koristim tako da nece me ubiti po koja limenka u dve nedelje i to pre treninga .