Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

milomir22

Citat: UFF poslato 26 April, 2019, 00:24
pa zeli da postigne da izgleda ko gay  [rofl]
si video fotku koju je okacio

Jbg sad sam bas macho sa stomacinom i 107 kg na 183 cm visine, bolje da sam malo vise gay, ako je ovo sa slike gay.


Citat: SSZGO poslato 26 April, 2019, 07:22
gay je okay fotka?


Jasta je.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Gay nije ok :D

Sto se tice mrsavljenja, sale se ne skida (samo) u tretani, vec u kuhinji. 20% vs 80%. Neka me isprave ovi nabildovani.

I ja sam posle 8 godina krenuo da vezbam. Cilj mi je da skinem ovih 4-5 kg sala. Do leta. Leta 2020.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Citat: freepartyman poslato 25 April, 2019, 23:19
Sve zavisi sta zelis da postignes. Trening ne treba da se bira po zanimljivosti vec po ucinku iliti efikasnosti. Stavise kad nije nimalo zanimljivo to znaci da je tesko i da su rezultati najbolji. Opet ne znam koji jw tvoj cilj i sta zelis da postignes.
Da nisi procitao samo zadnju moju recenicu mozda bi ti imalo vise smisla. Da je zanimljivije je bio samo jos jedan plus. A pre toga sam napisao ono bitnije a to da svaka vezba za girijom pogadja bar tri grupe misica.
Citat: UFF poslato 26 April, 2019, 00:24
pa zeli da postigne da izgleda ko gay  [rofl]
si video fotku koju je okacio
Dje sam ja okacio gay fotku?

FANTOM

    Nisi ti nego Milomir. Pusti ti njih maco muskarce sa stomacima . Vezbaj Milomire em je zdravo em korisno i vole ribe kad si u formi.  [thumb_up]
    I ja sam tapaciran poslednjih godina al niko ti ne moze osporiti da se bolje ne osecas kad imas plocice nego kad imas stomak . Te satro maco price pivo, dlake ,utakmica i to to teraju ovi 40 plus , al oni nece jebavati omladinku od 20 plus leta, sem ako ne otvore budjelar.

Grof

Citat: FANTOM poslato 26 April, 2019, 10:36
    Nisi ti nego Milomir. Pusti ti njih maco muskarce sa stomacima . Vezbaj Milomire em je zdravo em korisno i vole ribe kad si u formi.  [thumb_up]
    I ja sam tapaciran poslednjih godina al niko ti ne moze osporiti da se bolje ne osecas kad imas plocice nego kad imas stomak . Te satro maco price pivo, dlake ,utakmica i to to teraju ovi 40 plus , al oni nece jebavati omladinku od 20 plus leta, sem ako ne otvore budjelar.

Na¾alost, kapiram da sve èe¹æe matorci (poput mene) od 40+ ali sa debelim novèanikom (za razliku od mene) jebu te mladnike na koje nabildovane baje drkaju..... jer su spucali pare na teretanu, suplemente i pièke materine....
I ja leèim kompleks male pi¹e i jo¹ manjeg bud¾eta pa kao treniram, za hemiju nemam para kao ni za neku zdravu ishranu a vala nisam ni disciplinovan :D ... ali ko ga jebe bolje se oseæam posle treninga.
Kod dana¹njih klinki igra neki peti kec.... tj igra ke¹, lepi pokloni (skupi) putovanja (ne kod tetke u Kru¹edol) Dubaji, Bali, Kuba, Zanzibar..... i onda si Medo a ne Svinja debela jer ima¹ para

UFF

mozes da jebes koju zelis ako imas mozga i stila (ne fiata :D) ne trebaju ti pare, nije bitno ni kako izgledas
nabildovani i depilirani privlace samo praznoglave silikonke tako da moze i minus da vam bude

freepartyman

I ja sam posle 8 godina krenuo da vezbam. Cilj mi je da skinem ovih 4-5 kg sala. Do leta. Leta 2020.
[/quote]
Bitan je i trening i ishrana. Ako budes isao na to da gledas vagu u problemu si. Prati ogledalo. Moze da ostane i ista kilaza a ti da imas mnogo manje sala .
I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

Citat: UFF poslato 26 April, 2019, 12:30
mozes da jebes koju zelis ako imas mozga i stila (ne fiata :D) ne trebaju ti pare, nije bitno ni kako izgledas
nabildovani i depilirani privlace samo praznoglave silikonke tako da moze i minus da vam bude
Silikonke ne silikonke svakako mi ne treba brkata demela Milunka sa drugog sprata .
    Hemija i suplementi nisu potrebni da bi bio stroj  nego godine treninga . A to sto svi hoce laksim putem je druga prica . Ne koristim nista od navedenih stvari , pa gde mi je lova ? Au da otisla na Golfa ha ha

Gavrolini

Matori debeli puni para jebu napucane klinke, mladi dobro gradjeni bez para jebu dobre matorke.

nesic1

Па зависи ко шта хоће да постигне, ја сам рецимо јео 3/4 бурека с'сира ил' меса не сећам се и литар јогурта и то све после 12сати увече. Био сам у фазону тренирам истрошиће се, и нисам био дебео био сам како треба, пренапуцани мишићи ме никад нису привлачили  :P

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 26 April, 2019, 15:20
Matori debeli puni para jebu napucane klinke, mladi dobro gradjeni bez para jebu dobre matorke.

U pravu si! Samo se mi matori br¾e umorimo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

 Pogresni motivi. Ko kupuju motor,kola ili bilduje zbog riba nece nista uraditi. Sa kolima i motorom ce navatati kamenjarku ako joj je to imperativ. A u gymu uraditi nece nista jer riba nije dovoljan motiv za izgradnju. Jedna od retkih stvari koje novac ne moze da kupi je izvajano telo. Nema precica. Ima tezi i laksi put ali do nekog rezultata se ne dolazi lako u svakom slucaju.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

a sto ribe nisu motiv za izgradnju, pa koji ce mi drugi motiv, da nije zdravlje wtf !
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

za zdravlje ti ne treba teretana, samo ishrana
a 90% tinejdzera koji su krenuli u teretanu je da bi izgledali bolje i privukli lakse picetinu, eventualno da se spreme za neki nadolazeci fajt
ostalih 10% su zaljubljeni u samog sebe gayevi koji vezbaju da bi se gledali u ogledalu dok drkaju  [rofl]

freepartyman

#916
 Zelis da izgradis sebe kako duhovno tako fizicki. Duhovno uzmes citas malo,istrazujes,smanjujes ego, prvo kreces od sebe ,radis na manama itd. Obrazujes se da mozes da pricas na mnogo tema.. Fizicki gradis telo,zelis sebi dobro da izgledas ,da se osecas dobro u svojoj kozi. Ako treniras zbog drugih,tetoviras se,studiras,dajes pare na besna kola da zadivis druge.. itd... Gresis..  Jebiga neko predje 40tu a ne ukapira.   
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

A neko samo laze sebe da je ukapirao. Covek se oseca dobro kad je zdrav. I mani me tih prica hoce sebi dobro da izgleda. Kao kad riba obuce dopiènjak sa izgovorom da bi sebi dobro izgledala. A obukla za grad a ne da usisava po kuci

FANTOM

    Jebes ga kad sam imao 17 godina sam usao u teretanu iz razno raznih razloga , al pre svega hteo sam da budem veliki i jak . Danas 12 godona kasnije ja sam veliki i jak . Nisam u formi kako bi trebalo , al nedisciplinovan sam sa ishranom sto zbog same nediscopline sto zbog finansija. Ali isto tako se trudim da sam sto redovniji na tim istom treninzima zbog sebe i zato sto to volim da treniram. Posle svih ovih godina to treniranje za sebe i radi sebe je postalo sastavni deo mog zivota dobro se osecam zdrav sam ( ne koristim hemiju niti sam je ikad koristio - sumplemente jesam , ali ni to poslednjih godina) mogu volu rep da iscupam sto se kaze . Jednostavno ja sam zadovoljan sa sobom u fizickom smislu a to je najbitnije. Ima i jacih i boljih i umisljenijih i hemicara i ovakvih i onakvih, al mene to ne interesuje ja sam cool sa ovim kakav sam danas . Trening kao sastavni deo zivota. I svako ko zeli da trenira tu sam da ga podrzim i ako nista drugo da udelim bar neki savet .  [thumb_up]

milomir22

Citat: Gavrolini poslato 29 April, 2019, 01:42
A neko samo laze sebe da je ukapirao. Covek se oseca dobro kad je zdrav. I mani me tih prica hoce sebi dobro da izgleda. Kao kad riba obuce dopiènjak sa izgovorom da bi sebi dobro izgledala. A obukla za grad a ne da usisava po kuci


Po meni je deo kulture briga o telu, licno se hranim veoma nezdravo i uopste ne marim puno za fizicki izgled, ali smatram da je to deo moje nekulture i zelim to da promenim.

Ribe koje vezbaju i brinu o svom telu uglavnom traze isto od muskaraca, tako da slican sa slicnim... A meni ne postoje gadnije od silikonusa, kad ih vidim onako unakazene, tacno mi dodje da se ispovracam. Prirodna lepota nema konkurenciju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr