Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ja se juce najeo ¹kembica pa otisao posle dva sata na trening. Pun snage. ©kembiæi zakon!

milomir22

Jos ako podrignes u pravom momentu, popadaju i bez kontakta (mislim na sparing partnere).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Ali ako prdnem padam ja...ljuti bili kao djavo

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Stiglo mi iz Austrije juce , pa cu probati danas pre treninga







Major


freepartyman

Kad se spoji genetika, lekovi,hrana i veliki rad..

I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

По мом мишљењу, као неком ко вежба аматерски дуго година,овог батицу што си окачио,не личи ни на шта осим на ходајући стероид, претерао у сваком погледу...
Један од последњих бодибилдера је био Арнолд Шварценегер,цела та његова генерација као и Франко Колумбо су били људи који су у то време били ванземаљци.Али све је то било складно и лепо да видиш (геј стоп). Ови данас су сви исти,нескаладни,огромни,неприродни итд...







Twist of wrist!

CBRR1

Koliki bre bolid treba da budes da se rokas steroidima lekovima i raznim sranjima...

freepartyman

 Koliki treba bolid da budes da vozis preko 200 motor? Da pusis dve pakle dnevno itd. Nemoj da ste licimuri. Njihovo telo njihova stvar. Kad devojka uzima kontracepciju to je opste prihvaceno a steroidi su taboo..
VR 46 Arnold jeste kralj ali je imao sa stanovistva bildinga mnogo delova koje mu fale. Tipa ledja noge. Grudi i biceps vanvremenski. Momak sa slike pripada zlatnoj eri bildinga, to sto ti pricas o prevelikim likovima je trend od dvehiljaditih,veliki stomaci a losa forma. E sad naravno da se izgled monmka sa slike ne svidja sirokim narodnim masama ali je zanimljivo videti dokle telo moze da ide u odnosu misica i masti.
Covek koji je i dalje najbolja gradja za siroke narodne mase, i imao je vise slikanja od arnolda a iz njegovog vremena je,za danasnje standarde mali.

I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

    Da da Arnold sve ko ja doruckovao u pekari i pio sumeci vitemin  [rofl] [rofl] , i on se sikao ko budala , samo u to vreme nije bilo stvari koje postoje u danasnje vreme . I da fale mu odredjene partije gledano Bodybilderski -savremeno nije podjednako razvijen . A da je laicki gledano bio lepo razvijen, imao visinu itd to jeste.
    Savremeni BB otvorena kategorija je otisao u krajnost trazi se dobra forma ali isto tako da budes sto veci, sto takodje nije zdravo . 110 kg - 150 kg misica je opterecujuce za srce nebitno sto u toj tezini imas misice a ne salo srce je optereceno . Ti ljudi jedu i do 9 obroka dnevno shikaju se koje cime itd da bi odrzavali takvo telo . Nesto kao npr dvotaktni cross motor od 250 cc , a da ima 85 ks . Pa posle nekog vremena generalna . Opasne su stvari to po zdravlje na telu nema generalne .
    A sto se tice Flexa Whilera jedna od najlepsih figura svih vremena i dan danas nije nikad bio ogroman kao sto izgleda na slikama ali je imao male zglobove uzak struk i veoma oble misice i opticki je izgledao mnogo vece nego sto zapravo jeste . I kao sto rekog gledano kroz sport izglefao je bomba , ako ga neko gleda iz rekreativnog ugla moze reci i da je bio i odvratan . Uvek postoje razlicita misljenja.

milomir22

Lepota je u oku posmatraca definitivno, meni su ovi likovi sa slika koje ste postavili nakaze. Imam 3 sloja sala na stomaku i nisam bas pozvan da pisem o BB-u, ali ovako na oko, izgledaju odvratno.

Planiram rekreativno da krenem u teretanu sredinom maja, finalni cilj je ovako nesto.


"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Jesi li spreman za dramaticnu promjenu zivotnih navika i 2 godine mukotrpnog rada bez ikakve garancije?

FANTOM

    Ha e ako si mu rekao ljudi obicno misle sredice se za dva meseca a istina je par godina i to uz redovan trening i dobru ishranu koju veciba ne ispostuje sto zbpg fonansija , sto zbog obaveza , sto zbog nedostatka discipline  [thumb_up]

milomir22

Znam da cu za ovakav izgled da se otelim u teretani, nisam rekao da je dostizan, vec da takvom izgledu tezim kao finalnom cilju. Nije toliki problem postici koliki je problem odrzati ovakav izgled na duge staze.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Sve je dostizno samo redovan trening i istrajnost , jos ako nateras sebe da promenis ishranu bice top . Sto npr kod mene uvek skripi ja treniram 12 godina al jedem sve .  [cheers] [watching]

El Jefe

Citat: milomir22 poslato 25 April, 2019, 20:34
Znam da cu za ovakav izgled da se otelim u teretani, nisam rekao da je dostizan, vec da takvom izgledu tezim kao finalnom cilju. Nije toliki problem postici koliki je problem odrzati ovakav izgled na duge staze.
Запосли се у Пост Експресу. Сваки дан се попењеш у комби и сиђеш стотинак пута дневно
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Ka sam zadnje dve nedelje poceo da cepam sa girijama...jebu mamu. Svaka vezba pogadja bar tri grume misica. Zanimljivije od tegova 100x

freepartyman

Sve zavisi sta zelis da postignes. Trening ne treba da se bira po zanimljivosti vec po ucinku iliti efikasnosti. Stavise kad nije nimalo zanimljivo to znaci da je tesko i da su rezultati najbolji. Opet ne znam koji jw tvoj cilj i sta zelis da postignes.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pa zeli da postigne da izgleda ko gay  [rofl]
si video fotku koju je okacio