Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Ma nisam mislio mislio nista lose ....  [cheers] ... salim se ja malo kad su ti strucni izrazi u pitanju . Ja se u potpunosti slazem da nepravilno treniranje dovodi do povreda . Nego samo kazem da za nekog ko ne ide na binu nije to potrebno toliko striktno da se radi . A sto kazes za ove profesionalne bb skroz si upravu tuga kako su sebi unakazili tela a zarad slave. Brachu je pukao kvadriceps valjda otkacio se skros od kosti laicki da kazem i uspeo je skroz da oporavi nogu i vrati se u takmicenja sto je cudo niko do sada nije imao takvu povredu noge a da se vratio uspesno takmicenjima. Roni tuga od onakvog sampiona do polu biljke greota ali hteo je da bude najbolji a tako je to u sportu danas po cenu zdravlja je bio najbolji al sada prezivljava po meni jebes takav zivot al on se odlucio ocigledno da plati tu cenu. Nisam znao da radis kao trener svaka cast ... I da smatram da je bb kod nas bas na niskim granama . Svetski bb pratim jer mi je interesantan . Ti 10 sa pauzama ja 11 godina bez pauza . Udjem nekad u teretanu pa se zezam reko ja sam veteran sve me zulja stigle su me godine  [rofl] [rofl] [rofl] .

UFF

1200 cigli rucno istovario kao zagrevanje pre dorucka
posle me tek ceka teska fizikalija

eto ako vam tako krene dan mozete da jedete sta hocete koliko hocete i sve je ok, ne treba suplementacija a ne treba ni da placate nekom da pomerate njegove tegove  :)

http://s22.postimg.cc/y9kc98eu9/2018-05-31_100052.jpg

FANTOM

    Evo ja i Dachmen za nekih pola sata rasklopili na popodnevnom suncu i upakovali u kombi , kolko smo izracunali oko 1200 kg :)






SSZGO

jedan set  12 x 100, bem ti taj trening...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

..koji je ovo kombiæ sa slike, Nissan, Mitsubishi ?


ja ih obo¾avam..

FANTOM

    SSZGO : pazi ti na dijetu  ;) da ne omasis nesto
    Hurricane : Hyundai H100  2.5 benzin ija kako ide oce na zadnje kad je prazan  [djavo]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

kako sakrivate tetovaze? jel su uopste dozvoljene na takmicenjima..?  Dobra tetka usput!!
jin-jang

freepartyman

#808
 Kad se namaze boja za binu,I ne vide se toliko. Dozvoljene su. 😉 Ja nisam ljubitelj ,tetovaza u bildingu. Jos par fotki.. Momak ima 20godina, 170cm I trenutno oko 90kg. Krenuli smo spustanje sa 96,ceka nas jos posla.



I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

   Kolko sam upucen koristi se neka specijalna podloga pa onda preko toga ide boja ili tako neki fazon tetovaza ne bi trebala da se vidi. Al na pro nivo a ovde u Srbiji i tetovaza ide u paketu verovatno . Znam da je neka nasa takmicarka pre godinu dve na Arnoldu u Spaniji cini mi se imala problem . Nije joj se dobro primila ta pogloga sta vec, a imala je isaranu celu ruku i zbog toga umesto da bude u prve 4 ona bila u prvih 10 .

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gavrolini

Lepo to izgleda na fotkama i snimku kad je sam pa se ne vidi koliko je nizak.

freepartyman

 Kao I 90posto bodibildera. Ali to ne umanjuje njegov trud I zalaganje. Uvek maliciozni komentari..takav se rodio ne moze on to da promeni.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

e imam jedno pitanje :D za sta sluzi klen buterol ili kako se veæ zove?? zasto se time kljukaju?? i da li moze da skodi nekome ko ima srèanu manu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Clen je bronchiodilator,lek za astmu. Podize temperaturu tela I sagoreva kalorije bolje. Koristi se za definisanje. Ubrzava rad srca I nikako se ne sme koristiti kod ljudi koji imaju problem sa srcem
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pa uzmes speed ili kokain, isti kurac, oba ubrzavaju metabolizam, i ekseri takodje, samo ti lepse a verovatno i bolje przi salo  [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa onda dodji da fizikalises kod mene od jutra do mraka, besplatno je a dobijes i brokoli za veceru

balcan girl

jebote brokoli :D :D daj neko peèeno prase pièke materine :D ko da fizikalise na brokoli bre :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE