Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    A dobro freepartyman kad krene sa racunanjem ugljenih hidrata ,koliko proteina na koliko grama po kili telesne mase . Ma idi zaboli me glava od racunice. Elem Nocas u pola 3 jeo cvarke kasikom i zalio sa Magneziumom sumecim . Sada Monster crveni i Beta Alanin i odoh blesav da razmacam gvozdje. E da 100kg okruglo opet sam big size ;) [cheers]

DebeliZmaj

sad ce marko organizuje neko rmbacenje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    Da da cim podbada u temi za vezbanje ;) ... Mada ne znam sta oce od mene da mu pomerim kucu 20 santim unapred :D da mu bolje pada sunce popodne ;) [cheers]

DebeliZmaj

vidi...
... dal znas da opsijesh armaturu i da mesas beton ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


mali_zmaj

Cuj ko to ne zna..,tri lopate pjeska,jedna cementa i jedna kreca..,ako hoces masnije dodas jos koju lopatu cementa...  ;)
jin-jang

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 28 Mart, 2017, 19:38
Cuj ko to ne zna..,tri lopate pjeska,jedna cementa i jedna kreca..,ako hoces masnije dodas jos koju lopatu cementa...  ;)

a moze li to bez kreca? :D

mali_zmaj

mislim da moze..,ima gradjevinaca ovdje neka oni potvrde,ja sam bio puka snaga za lopatanje,tj. pravljenje cementa....,u hemiju se ne petljam!!!!  ;)
jin-jang

DebeliZmaj

bitno da imash cementa... moze bez kreca...
malter nisam siguran da bi mogao bez kreca...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Mo¾e mo¾e, cementni malter, al' je gadan za rad, ima svoju ulogu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hattrick


UFF

ali niko nije imao muda da se odazove na moj besplatni cross fit trening
pozeri jedni samo su za teretanu i selfije

Ivicat

Krajem ove ili pocetkom sledece nedelje krecem sa vezbanjem. Taman da se sredim za leto.


2018. :D

FANTOM

Citat: Ivicat poslato 12 Jun, 2017, 23:23
Krajem ove ili pocetkom sledece nedelje krecem sa vezbanjem. Taman da se sredim za leto.


2018. :D

     Samo napred samo jako . Evo ti, ja vezbam 10 godina pa nisam sredjen za ovo leto :D al Uff kaze da mu se vise svidja Rmpalija stil nego osuzen i u drustvu ne smem da pijem e smem da jedem masno prasetina kobaje njente . Ma zaboravi ... :D 

Glava Dole

Deli ti komplimente... a roze motor je tu, i roze privezak ti bese uvalio... sve je jasno [panic]  [gej] :P [rofl] :-*

FANTOM


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Citat: Milos96 poslato 13 Jun, 2017, 04:05
Deli ti komplimente... a roze motor je tu, i roze privezak ti bese uvalio... sve je jasno [panic]  [gej] :P [rofl] :-*
E da mu je samo roze privezak uvalio...  [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…