Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nano

@FANTOM:  [thumb_up] bucice za grudi, em prirodnije em bolji osecaj. Ravan bench sa sipkom i ne radim samo bucice.


Pre nego sto sam otisao na dijetu.



VR 46

Citat: SSZGO poslato 12 Decembar, 2016, 06:53
ovogodisnji transformejsn



Колико видим лепо си се обријао  ;D
Twist of wrist!

FANTOM

    @nano : Ma da bucice su dobre. Nego ja volim da radim sve da miksujem jbg da ne bude dosadno . Ali kad ne moze zbog povrede ne moze i sad zulja malo rame ali dosta je bolje kako je bilo to je bitno. Bitno je da se trenira. Kad vidim moje vrhnjake sada svi se raspali svi stomake katastrofa izgledaju svi starije od mene po 10 godina . :) Al na kraju svako radi ono sto voli .

BOKYBOY

@ VR46...brate...preklinjem te...ne citiraj vise... [samoubistvo]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nano

Citat: FANTOM poslato 13 Decembar, 2016, 00:54
    @nano : Ma da bucice su dobre. Nego ja volim da radim sve da miksujem jbg da ne bude dosadno . Ali kad ne moze zbog povrede ne moze i sad zulja malo rame ali dosta je bolje kako je bilo to je bitno. Bitno je da se trenira. Kad vidim moje vrhnjake sada svi se raspali svi stomake katastrofa izgledaju svi starije od mene po 10 godina . :) Al na kraju svako radi ono sto voli .

U pravu si za vrsnjake :) a i pogle samo ove matorce u poslednjih par postova sto im je "smesno"  [rofl]

Major

Naterao sam se i ja opet posle par meseci da krocim u teretanu.. bol..bol..bol...

:D

Bojan


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 18 Januar, 2017, 11:29
mislim da je ova noga sasvim kako treba


noge su na kraju van mog vidokruga....jesi ti to jebo ili sliko....pa se hvalis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Cetnik011

a ja se usrah od sarmi i ovih zimskih carolija .. mora da se zapne malo na trening .. ali sutra cu .. :D
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

FANTOM

    Trenira se standardno , a evo i jedna plivali ja i moj drugar iz srednje skole inace bajker za krst u Zemunu .



    Lepo rece neki covek kad su ga pitali i kakav je osecaj kad udjete u ovako ladnu vodu . Kaze : Kao u vrelu kafu da sam usao . U mom slucaju osuren ko petao za supu  [rofl] [thumb_up]

Glava Dole

Obesi negde onaj klip, na chatu se izgubio vrlo brzo :D

FANTOM

https://www.facebook.com/N1Srbija/videos/361758504195439/

Evo ovako ovde pa ko hoce nek pogleda :) ovde se vidim na 1:51 skidam majcu i skok u vodu na noge  :o

! No longer available

I evo ovaj link sto sam okacio na chetu : vidim se na 12:20 , 14:22 , 15:29 , 18:12 cuveni skok na noge iz drugog ugla  :o i 18:57  Kad kazem novinaru da mogu jos dva kruga da isplivam  [doh] [pop]

Glava Dole

Citat: FANTOM poslato 23 Januar, 2017, 17:56
Kad kazem novinaru da mogu jos dva kruga da isplivam  [doh] [pop]

Taj deo je najjaci [rofl]

Svaka tebi cast, da te pohvalim jos jednom... ja iskreno ne bih to mogao ni za kakve pare, ni za milion sto bi reko lazic [rofl] a kamoli tek onako :D I ne zamislja mi se kakav je to osecaj, kad i u sred leta udjes u hladniji bazen ili jezero, more... pa ti hladno dok se ne prilagodis a ne na minusu u zaledjen dunav :o

Ivicat

@FANTOM

Da li postoje odredjene pripreme (kupanje hladnom vodom itd)?