Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ja picim magnezijum direkt....,taj u kesicama.  Najbolji je,prodao sam auto sad hodam i poceli mi butine vibrirati,poceo po magnezijumu i rjesio se toga...,za sada..
jin-jang

UFF

gavro imam odlicnog kiroprakticara, vracao me iz nepokretnog stanja vec, otkazalo mi stopalo pre koju god od silnih stoppia na ktmu nisam bikvalno mogao da ga pomerim, saltao sam na gore tako sto dignem celu nogu zajedno sa kolenom
u ovom slucaju mi on ne pomaze, kaze slab dotok krvi usled upaljenja misica, jes kurac ja imam konstantnu upalu tj naduvenost ledjnih misica vec dve decenije pa mi nije nista trnulo do sad

Gavrolini

Izvadi nalaze ozbiljno. Meni je masnoca pravila probleme bas takve. Svako spavanje u pola noci me budile oduzete ruke.

Bojan

Citat: mali_zmaj poslato 29 Oktobar, 2016, 13:34
Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2016, 00:50
struje i lampe ne pomazu ni za kurac bar iz mog licnog iskustva

meni trne ruka od ramena pa do prstiju i to dok spavam u svakoj pozi osim na ledjima, a na ledjima ne mogu da zaspim pa se budim 20 puta u toku noci i ne znam kako to da resim
ista stvar,plus usrani sinusi...,koji se krenu salijevati u grlo ako le¾im na leðima..,sranje neopisivo!!!

kupis Sinapsin, homeopatski lek. Koristis ga mesec ipo pa pauza .Pocne da izlazi i sto nisi znao da ti je u nosu, tera na kijanje, nemoj slucajno da si kinuo u kacigu posto na ono sto izadje mozes da se sapletes

mali_zmaj

Hvala na savjetu ima da uzmem samo ako bude u nasim apotekama!!!!
jin-jang

mali_zmaj

Bem ti ovo predje u gerijatrijsku temu ocas posla!!!!! Pu,pu...
jin-jang

Major


nano

Citat: FANTOM poslato 29 Oktobar, 2016, 00:41
    Ah te povredice lepe slatke USRANE [ljutko] . Odradim letos grudi onako junacki sa sve kecevima 140 kg na benchu i kao jao odoh da vozim motor i navucem duks i tako napravim jedno 150 km . Produva me i krene rame desno da zulja ... Na sve to izvrnem u bazenu ruku i isto rame i normalno nastavim da treniram ono boli iz dana u dan sve vise i vise. Toliko se upalilo da me je bol budio nocu . Rezultat skontao sam da mogu da zaboravim na ravni bench, kosi bench i potisak za ramena sa bilo kakvom sipkom.  Ako mislim da uopste treniram. I tako od letos rokam samo bucicama potiske jer to jedino mogu valjda je malo drugaciji ugao pa ne boli . Ali vise i ne boli rame . Normalno cim pomislim da gurnem nesto sa sipkom odma pocne da zulja. Nisam pio nista tipa Glukozamin ili taj govedji zelatin sta li vec. Cuo sam da ljudi koji su koristili kao satro radi ali da su potrebni meseci da se pije. Nece sigurno otici bol za mesec dana. E sad sledece je i taj koji je to pijo koliko ozbiljno trenira ( da li se igra sa desetkama i razgiba samo ili pomera ozbiljne tezine ) . Tako da ono ne znas dok ne probas to da pijes pa vidis da li radi na tebi. Svi smo drugaciji. E sad one struje i ostala cuda za rehabilitaciju verujem da radi ali ko ima love i zivaca da ide na takvu vrsu dugotrajne popravke. I naravno svaki doktor ce reci batali trening . Tako da treniramo sta moze i nadamo se najboljem  [pop] .

    E da i dobih poklon za rodjendan od drugarica . Ukus i nije nesto , al bolje bilo sta da se muti nego nista ;)


Pogledaj na testoteron nation sajtu, rotator cuff injuries ima kako da zagrejes ramena i sredis to, ja sam desno razvalio i to mi je pomoglo.

FANTOM

    E tek sad videh da si mi odgovorio. Ma evo proslo 4 meseca nisam pipao bench ravni kosi , potisak za ramena iza glave ... I evo vec mogu da zarotiram ruku radio bench lagano sa 80 kg ne boli . To ti je samo da prodje vreme i prodje . Normalno vremenom sad po malo lagano moram dok to sve ne legne kako treba .

nano

Ne znam ja sam napravio pauzu totalnu 3 meseca, zbog ramena, nije mi pomoglo. Te vezbe su mi pomogle, sad osetim nekad kad radim prednje rame al kod potisaka sve ok.

Inace sam ga na onom skrnavom smith-u unistio dok sam radio bench.

UFF

ja napravio pauzu dok ne sazidam kucu
sad znam da sam napravio trajnu pauzu do kraja zivota
jer ko ce posle fizikalije oko kuce ceo dan leti ili cepanja drva ceo dan zimi da ide u teretanu?
prvo nemas vise ni snage ni zelje za to a drugo da idem da dizem tegove i jos da im placam za to ?    [facepalm] [doh]  [stop] [nono]

pa nek dodji oni kod mene da mi cepaju drva i kultivisu travnjak i da oni meni plate za to [ludak]

Ostoja

Deèko, ti si totalno demode, ja da ti ka¾em....
:D [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Boban_m

Cuti, morao sam dva puta da gledam da nije moja ruka ;D

Ostoja

Pa morate da se depilirate, tetovirate...., da nekako iska¾ete svoju posebnost (a ujedno i da se spreèe ovakve, ne daj bo¾e, zabune, jel' te)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Ostoja poslato 11 Decembar, 2016, 23:58
Pa morate da se depilirate, tetovirate...., da nekako iska¾ete svoju posebnost (a ujedno i da se spreèe ovakve, ne daj bo¾e, zabune, jel' te)

Citat: Ostoja poslato 11 Decembar, 2016, 23:42
Deèko, ti si totalno demode, ja da ti ka¾em....
:D [cheers]


jbg u pravu si
totalno sam demode, nikad nisam imao a i ne verujem da cu imati tet
to je za sszgo-a, gavrolinija i slicne totalno moderne   [rofl]

nano

Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2016, 23:25
ja napravio pauzu dok ne sazidam kucu
sad znam da sam napravio trajnu pauzu do kraja zivota
jer ko ce posle fizikalije oko kuce ceo dan leti ili cepanja drva ceo dan zimi da ide u teretanu?
prvo nemas vise ni snage ni zelje za to a drugo da idem da dizem tegove i jos da im placam za to ?    [facepalm] [doh]  [stop] [nono]

pa nek dodji oni kod mene da mi cepaju drva i kultivisu travnjak i da oni meni plate za to [ludak]

To si hteo da se pohvalis da si vredan?

To sto ti nemas snage posle fizikalije ne mora da znaci da neko drugi nema. To kako si rekao zvuci mi kao da si odskora u kuci? Grejem se na gas pa ne moram da cepam drva, al recimo prosle god sam iscepao oko 8 kubika za 3-4 dana lagano i posle toga isao na trening normalno... Travnjak i zivu ogradu sisam ja, svake subote, gde izgubim 2h. I? Ispali redovni poslovi oko kuce neki ogroman posao koji iziskuje nadljudsku snagu.

Nisam tetoviran.

UFF

ma ne, nit da sam vredan nit da sam jak ko ti
ali ja imam jedno pravilo, dok sija sunce ja radim i ne stajem, kad zadje onda jebem ili pijem pivo i gledam film, kakve teretane kakve picke materine?
preko dana se nema vremena za teretanu jer mora da se na neki nacin zaradi za zivot a uvece me apsolutno ne zanima nista sto ne donosi zadovoljstvo i SAMO zadovoljstvo :)
moze na to da se gleda kao nagrada za obavljena sranja u toku dana ako je nekom tako lakse, a napumpani biceps ili sisa nisu ni blizu zadovoljstva na koje ja mislim

FANTOM

Citat: nano poslato 11 Decembar, 2016, 22:52
Ne znam ja sam napravio pauzu totalnu 3 meseca, zbog ramena, nije mi pomoglo. Te vezbe su mi pomogle, sad osetim nekad kad radim prednje rame al kod potisaka sve ok.

Inace sam ga na onom skrnavom smith-u unistio dok sam radio bench.

    Pazi meni je bilo toliko sjebano rame da sa 10 kg bucicom nisam mogao da radim potisak za triceps iza glave tj. Nisam mogao da viksiram rame tj ruku da se ne klati . I onda sam skontao sta mi od vezbi sjebava rame i sta fakticki ne mogu da radim . A te vezbe su bile : ravni bench , kosi bench, uski potisak za triceps sipkom , potisak olimpijskom zipkom za ramena iza i ispred glave , sklekovi. Znaci uglavnom sve vecbe ge su obe ruke fiksirano trebale da kuraju neki teret od tela. To sam izbacio. I nastavi normalno da treniram sta sam mogao. Tako da sam za grudi radio potiske bucicama neverovatno ali to sam mogao , isto tako i za ramena potiske bucicama inad glave .Normalno u pocetku je rame toliko bilo sjebano da sam to radio sa tipa 15 kg po bucici a da ne boli. Pa povremeno povecavao . Na kraju povratio snagu tj. valjda se oporavio taj rotator ramena i ojacao tako da sad mogu uglavnom da radim sve vezbe koje nisam mogao uopste . Normano sa normalnim kilazama , nista nisam silovao da isprobam koliko moze da ide itd znaci bez maksimuma. Al za sad bolje i to nego da sam ogranicen da ne mogu uopste odredjene vezbe da radim .Tako da zadovoljan sam sa oporavkom .