Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

BOKYBOY

...samo jednu sliku cu postaviti i to gde se ne vidi sve...godine-42...tezina-95 kg...suplementacija-0...teretana-0...ponekad kuci uradim neku ''vezbicu'' ili poteram malo roler...nista vise....najbolja stvar za definiciju je sex... 8) ...dovidjenja i prijatno...




SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BOKYBOY

Ma 24h dnevno...ako teg smatras pi...om...teretanu javnom kucom...i steroide hranom...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: njanja poslato 02 Jun, 2016, 09:18
Bradavice kao migavci od fice  [rofl] [rofl] [rofl] [srce] [srce] :-*
...al oni bocni...bila hladna voda jbg... [rofl] :-* [srce]

TEEfqd

#526
treniram borilacke vestine 6 puta nedeljno. treninzi su uglavnom kao da je svaki poslednji a posle recimo dana 3 ili 4 sam konstantno gladan i zedan i ako ne treniram jedan dan to mi je dovoljno da se vratim komplet u normalu.
spavam dok se ne probudim a to je gotovo uvek izmedju 6 i 8 sati mirnog sna.
ishrana mi je ok (pod ok podrazumevam to da jedem 5 puta dnevno) ne jedem slatko (mnogo, cacnem se tu i tamo) ne pijem gazirano itd.
sta bi ste mi preporucili od suplementacije? konkretno me interesuje oporavak.

FANTOM

    Protein , glutamin , amino kiseline , Muckas pijes uzivas  [thumb_up]

mali_zmaj

Surutka,blender+povræe i voæe,med,gro¾ðice,jogurt.....Ja bih recimo to preporuèio..... Kad sam i¹ao u teretanu i jo¹ usput trenirao..,fino èa¹a jogurta,unutra ubijem jaje,malo meda,gro¾ðice,jo¹ nekog voæa,sve smiksam....,popijem...,voda uvjek,barem dve litre dnevno,po¹to sam se tro¹io,do ¹est treninga sedmièno,dva dnevno...,sad da li sam vodio treninge,ili trenirao..,zagrijavanja obavezno ja..,itd.., a sad sam omatorio,navukao se na miris benzina,da mi neko ka¾e da treniram toliko rekao bih mu da je lud!!

trenirajte dok ste mladi,kasnije kad stignu obaveze...
jin-jang

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman

Citat: redshadow poslato 03 Jun, 2016, 16:01
treniram borilacke vestine 6 puta nedeljno. treninzi su uglavnom kao da je svaki poslednji a posle recimo dana 3 ili 4 sam konstantno gladan i zedan i ako ne treniram jedan dan to mi je dovoljno da se vratim komplet u normalu.
spavam dok se ne probudim a to je gotovo uvek izmedju 6 i 8 sati mirnog sna.
ishrana mi je ok (pod ok podrazumevam to da jedem 5 puta dnevno) ne jedem slatko (mnogo, cacnem se tu i tamo) ne pijem gazirano itd.
sta bi ste mi preporucili od suplementacije? konkretno me interesuje oporavak.
Uzimaj proste UH posle svakog treninga. Suvo grozdje, dekstroza,gumene bombone .. ;)   Protein te ne oporavlja,on je gradivna materija ali ne vraca on glikogen. On stvara novo misicno tkivo koje tebi po svaku cenu i nije potrebno,koliko izdrzljivost i celokupna kondicija,brzina itd..  BcAA i glutamin su bacanje para ako nema adekvatne energije kroz hranu pre i posle treninga.  Jer ce ih telo koristiti kao energiju samo a ne kao gradivni blok i antikatabolike sto im i jeste namena.  Pocni da pijes neki kompleks vitamina,glukozamin sulfat kao podrsku za hrskavicu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

treba duzimas ovo
bitno je da se u isto vreme uzmu oba kljucna elementa a ne samo jedan

http://s33.postimg.org/7vhsq541b/20160604_000448.jpg

FANTOM

    Covek je pitao za suplemente pa sam mu zato i rekao da zaboravih i vitamine da roka ... A klopa se podrazumeva da je dobra pa zato mu i rekoh samo za suplemente ...
    A ti Uff-e tona praznih kalorija soli na izvoz jaooo ... Mada ko sam ja da ti pricam sinoc sam stukao 6 piva i ubio pola stapa cajne  [rofl]

VR 46

Јел си ме питао Уфе да ли смеш да узмеш моју криглу? [bejzbolka]
Twist of wrist!

DebeliZmaj

to krigla?
ja se tu ispiso dok sam ceko
na red za wc .. sori obojci :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: VR 46 poslato 04 Jun, 2016, 01:14
Јел си ме питао Уфе да ли смеш да узмеш моју криглу? [bejzbolka]

nisam ja

lazic je danas, ja sam samo nastavio

http://s33.postimg.org/sobmb0ca7/20160603_131321.jpg


TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 04 Jun, 2016, 00:59
Citat: redshadow poslato 03 Jun, 2016, 16:01
treniram borilacke vestine 6 puta nedeljno. treninzi su uglavnom kao da je svaki poslednji a posle recimo dana 3 ili 4 sam konstantno gladan i zedan i ako ne treniram jedan dan to mi je dovoljno da se vratim komplet u normalu.
spavam dok se ne probudim a to je gotovo uvek izmedju 6 i 8 sati mirnog sna.
ishrana mi je ok (pod ok podrazumevam to da jedem 5 puta dnevno) ne jedem slatko (mnogo, cacnem se tu i tamo) ne pijem gazirano itd.
sta bi ste mi preporucili od suplementacije? konkretno me interesuje oporavak.
Uzimaj proste UH posle svakog treninga. Suvo grozdje, dekstroza,gumene bombone .. ;)   Protein te ne oporavlja,on je gradivna materija ali ne vraca on glikogen. On stvara novo misicno tkivo koje tebi po svaku cenu i nije potrebno,koliko izdrzljivost i celokupna kondicija,brzina itd..  BcAA i glutamin su bacanje para ako nema adekvatne energije kroz hranu pre i posle treninga.  Jer ce ih telo koristiti kao energiju samo a ne kao gradivni blok i antikatabolike sto im i jeste namena.  Pocni da pijes neki kompleks vitamina,glukozamin sulfat kao podrsku za hrskavicu..

danas sam odgledao klip ovog lika koji je nutricionista za pola UFC boraca i u sustini je covek ispricao isto sto i ti samo malo konfuznije za mene, ti si pojednostavio, to mi je trebalo. hvala!

! No longer available

dodajem u ishranu multivitamin i proste uh posle treninga

freepartyman

#537
 Nema na cemu kolega ;)  Kad god ti treba neki strucan savet pusti pp.  [cheers]
I became a beast to rid myself the pain of being a man


SSZGO

bio u x3mu da odradim fotke

usput naucio nove detalje vezane za fotografiju, kao i da uvek snimam u RAW formatu




















Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor