Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

#400
Whey protein 3 scoops  (plus secer za vreme treninga)
Bcaa
Omega 3 6 9
Multivitamin
Multimineral
Vitamin c I vitamin d posebno
Probiotik
Enzimi za varenje
Vlakna (fiber)
Animal cuts fat burner
Thyroid support tabs
Jack3d pre workout
Glucosamine I msm
Pseudoephedrine + caffeine

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


freepartyman

Citat: SSZGO poslato 06 Maj, 2016, 08:41
Whey protein 3 scoops  (plus secer za vreme treninga)



Jel u vidu dekstroze,Vitarga ? A i sto za vreme treninga podizati insulin? :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bobangsxr

Citat: SSZGO poslato 05 Maj, 2016, 22:14
peptidi su prekusrsori hormona, to kad oces da se jebes a da ti ne udje

uzmi odmah konacan proizvod


Eto Sszgo ti lepo objasnio.. isto sto i ja samo malo bolje slozio reci [rofl]

SSZGO

nemam ni deks ni vitargo koristim beli secer

dizem insulin za vreme treninga jer su tada misiwsci vec stimulisani


danas sam kao stigao do svog cilja od 95 kg
kad sam se obrijao spao par kg

mada mislim da cu jos malo da skidam




Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

Citat: SSZGO poslato 06 Maj, 2016, 13:28
nemam ni deks ni vitargo koristim beli secer

dizem insulin za vreme treninga jer su tada misiwsci vec stimulisani





Da su stimulisani znam,ali me zanima sta postizes skokom insulina u toku treninga.Bolju ugradnju proteina? Jel jedes spore UH pre treninga?
A ako se unosi secer u toku treninga, jeli potreba za njim nakon treninga manja ? Jer bez secera u toku treninga glikogen se isprazni i ja npr roknem nakon treninga nekih 60-70g dex-a, a recimo da uzimam u toku treninga nekih 20-30g, to znaci da ni glikogen nece biti na onom nivou da ne uzimam dex u toku treninga...i dal bi onda trebalo nakon treninga u pwm uzeti neku manju kolicinu, ili ?

Nemoj vise da skidas kg ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Ссзго,па јел си чуо ти за чучањ?
Twist of wrist!

FANTOM

Leg day - zadnji cucanj 60 kg - 10 reps, 100kg - 10 reps,120kg - 10 reps, 130kg - 6 reps, 140kg - 3 reps , 150 kg - 2 reps, 160kg - 2 reps i ujedno NOVI REKORD . I naravno posle sve zivo od vezbi sto ide za noge 😉 💪
Ja ih radim pomalo 😂😂

freepartyman

Dao bih ti plus da imam zato sto radis noge ;) Probaj da izbacis seriju sa 150 kg samo se umaras,cuvaj se za ovu od 160 ;) Mozda ces izvuci i vise od dva a ne bi bilo lose da odradis drop set. Tipa dve serije sa 160 pa ti neko skine po dve ploce,pa odmah radis sa 140 npr, pa zatim sa 100, pa sa 60kg. Zasto ti ovo pisem,noge bolje reaguju na vise ponavljanja jer su puna sporih misicnih vlakana,evolucijski smo prelazili desetine km dnevno. Probaj sa dropsetovima,a mozes i na leg presu da probas to. Takodje menjaj polozaj nogu kad radis,tipa ako radis cucanj siroko, odradi legpres usko tako ces pogoditi spoljni deo kvadricepsa.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

#409
Citat: VR 46 poslato 06 Maj, 2016, 20:04
Ссзго,па јел си чуо ти за чучањ?

zbog cega? noge su moguce najjaca partija...

ovde se moze videti inace na slikama noge su opustene jer mislim da estetski noge ne treba da budu prejake, danas nji BB je otisao u pogresnu stranu
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/463573_3151094811578_278968855_o.jpg



frljanje sa ovim brojevima iznad  je besmisleno, da radis pun cucanj ne bi uradio 5 x 100, a pun cucanj je jedini gde se racuna kilaza, ass to the grass
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

#410
Ja samo tako i radim, nikada ne stavim vise od 100kg. Cucanj  radim  samo na smit masini i leg press. Na smit masini iskljucim ledja,vise izolujem quad. A Arnolda su kritikovali da ima lose noge.
http://s32.postimg.org/fwvxwipz9/image.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

Citat: freepartyman poslato 06 Maj, 2016, 14:53
Citat: SSZGO poslato 06 Maj, 2016, 13:28
nemam ni deks ni vitargo koristim beli secer

dizem insulin za vreme treninga jer su tada misiwsci vec stimulisani





Da su stimulisani znam,ali me zanima sta postizes skokom insulina u toku treninga.Bolju ugradnju proteina? Jel jedes spore UH pre treninga?
A ako se unosi secer u toku treninga, jeli potreba za njim nakon treninga manja ? Jer bez secera u toku treninga glikogen se isprazni i ja npr roknem nakon treninga nekih 60-70g dex-a, a recimo da uzimam u toku treninga nekih 20-30g, to znaci da ni glikogen nece biti na onom nivou da ne uzimam dex u toku treninga...i dal bi onda trebalo nakon treninga u pwm uzeti neku manju kolicinu, ili ?

Nemoj vise da skidas kg ;)


uff, previse pitanja,  vidi na youtube je to sve objasnio milos sarcev, on je autoritet za ishranu, ima njegov seminar gde se objasnjava detaljno ali krajnje jednostavno ja samo jedem povecan unos proteina i hidrata za vreme treninga a ostatak dana skoro nista osim ako ne radim cheat... pricam o skidanju masti, dok da hocu jos da rastem ubacio bih i neki starchy carbs tipa tost  u redovne obroke...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

#412
Citat: SSZGO poslato 07 Maj, 2016, 00:38
Citat: freepartyman poslato 06 Maj, 2016, 14:53
Citat: SSZGO poslato 06 Maj, 2016, 13:28
nemam ni deks ni vitargo koristim beli secer

dizem insulin za vreme treninga jer su tada misiwsci vec stimulisani





Da su stimulisani znam,ali me zanima sta postizes skokom insulina u toku treninga.Bolju ugradnju proteina? Jel jedes spore UH pre treninga?
A ako se unosi secer u toku treninga, jeli potreba za njim nakon treninga manja ? Jer bez secera u toku treninga glikogen se isprazni i ja npr roknem nakon treninga nekih 60-70g dex-a, a recimo da uzimam u toku treninga nekih 20-30g, to znaci da ni glikogen nece biti na onom nivou da ne uzimam dex u toku treninga...i dal bi onda trebalo nakon treninga u pwm uzeti neku manju kolicinu, ili ?

Nemoj vise da skidas kg ;)


uff, previse pitanja,  vidi na youtube je to sve objasnio milos sarcev, on je autoritet za ishranu, ima njegov seminar gde se objasnjava detaljno ali krajnje jednostavno ja samo jedem povecan unos proteina i hidrata za vreme treninga a ostatak dana skoro nista osim ako ne radim cheat... pricam o skidanju masti, dok da hocu jos da rastem ubacio bih i neki starchy carbs tipa tost  u redovne obroke...
Znam ja da samo Sarcev to propagira. Ja sam probao tu varijantu  i osetio umor na treningu. Nagli pad u energiji.  Da li je sarcev slucajno zaboravio da kaze da je blebnuo 20 iu inslina pred trening pa ga morao drzati pod kontorlom? ;) Sada se drzim varijante spori Uh sa mesom sat vremena pre treninga, za vreme treninga ponekad BCA. Posle treninga dekstroza ili suvo grozdje sa malo gumenih bombona i whey protein. Tako mi najvise pase.Jedan do dva sata posle treninga jedem obrok sa najvise UH u toku dana zajedno sa mesom (belo ili junetina). Dorucak i zadnji obrok u danu mi cine masti i proteini. UH unosim po osecaju sve zavisi koje misicne partije radim,ako su to noge ili ledja jedem vise UH nego kad radim ruke naprimer. Bulk sezonu nemam jer tada mozes samo salo da nabacis koje posle moras da skidas. 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

@ссзго: Па сматрам да профи вежбач као што си ти,треба да има итекако веће (јаче) ноге,мука ми је од типова који не раде ноге,ураде се горе а доле као кокошка (чикен легс).
Twist of wrist!

bobangsxr

Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2016, 17:14
@ссзго: Па сматрам да профи вежбач као што си ти,треба да има итекако веће (јаче) ноге,мука ми је од типова који не раде ноге,ураде се горе а доле као кокошка (чикен легс).

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Sve se on nasikirao sto tebi muka  [rofl] [rofl] [rofl]

VR 46

Ма боле мене брига,кажем своје мишљење. :D
Twist of wrist!

Hurricane

Realno...

Ne razumem mnoge sto ne rade noge..

ciken legs - jos cirilicom [rofl]

Objasnio  [clapp]


FANTOM

Citat: freepartyman poslato 06 Maj, 2016, 23:26
Dao bih ti plus da imam zato sto radis noge ;) Probaj da izbacis seriju sa 150 kg samo se umaras,cuvaj se za ovu od 160 ;) Mozda ces izvuci i vise od dva a ne bi bilo lose da odradis drop set. Tipa dve serije sa 160 pa ti neko skine po dve ploce,pa odmah radis sa 140 npr, pa zatim sa 100, pa sa 60kg. Zasto ti ovo pisem,noge bolje reaguju na vise ponavljanja jer su puna sporih misicnih vlakana,evolucijski smo prelazili desetine km dnevno. Probaj sa dropsetovima,a mozes i na leg presu da probas to. Takodje menjaj polozaj nogu kad radis,tipa ako radis cucanj siroko, odradi legpres usko tako ces pogoditi spoljni deo kvadricepsa.

    Ma sve ja to znam ne moras da ucis cicu kako se pece rakija ;) idem na osecaj uvek ... ovaj put je tako bilo na treningu pa sam zato tako i napisao. Sto se tice full dubokog cucnja normalno razume se pa nisam sigurno cucno na pola necemo da se zajebavamo ;) . Svako se uradi onako kako voli individualno je. Ja npr imam ogromne noge problem imam sa farmerkama bermudama itd. I to pocinje da me nervira u poslednje vreme , Ali zato koliki sam gore toliki sam i dole . Sto se tice bb sto rece Szzgo jeste otislo u bolest kako oni danas izgledaju preterane dimenzije , ali danasnji bb je u to evoluirao vece je bolje  ... Treba vezbati celo telo a u to ulaze i noge svakako ... A vizuelno na slici se uvek vidi da li je balans ili dizbalans i sta je razvijenije a sta nije ... 

freepartyman

#418
 Ako ti znas,nije lose da stoji u temi da procita neko ko ne zna. Problem ljudi u teretani je sa egom,kao powerlifting da treniraju,stavljaju kilaze a forma nikakva. Bodibilding je nesto drugo,ceo paket ishrana,specifican trening (ne samo jurenje kilaza).. V shape siroka ramena uzak struk ,simetrija, sto manje masti na telu.  Ja naprimer da bi sacuvao uzak struk ne radim mrtvo dizanje. Radim vezbe izolacije donjeg dela ledja pre nego mrtvo. Cucanj vecina ljudi pogresno radi, a o dubinama u koje idu kad rade cucanj da ne pricam. To na kraju bude polucucanj. Trening je samo jedna karika u lancu...,  Bodibilding je otisao u drugom i po meni pogresnom pravcu, vrhunski takmicari su ogromni ali ne dobro "iseceni" na samom takmicenju..nema vise suvoce i separacija ko nekada.  Sustina bodibildinga je ovakav izgled..Poenta je izgledati kao kip u muzeju a ne kao frik u cirkusu..
http://s32.postimg.org/y0h8nd005/1656736.jpg
http://s32.postimg.org/xl5yuce2t/bob_paris_bodybuilder.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2016, 17:14
@ссзго: Па сматрам да профи вежбач као што си ти,треба да има итекако веће (јаче) ноге,мука ми је од типова који не раде ноге,ураде се горе а доле као кокошка (чикен легс).

ja ne znam jel ti meni pricas da su mi slabe noge ili sta, mozda je tebi slab vid
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor