Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

Па добро.... Кросфит је ипак за напредне вежбаче.... рекреативци тј. Олимпијци се само на једну технику дизања фокусирају и тренирају је мање - више цео живот....

Citat: makinjo poslato 05 Maj, 2016, 15:49
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 05 Maj, 2016, 14:47
Мислим да циљаш на ону причицу "прсти да не прелазе колено" али пошто си убеђен нема сврхе да полемишемо на ту тему. :)
Na to sam mislio.
Brate slobodno me razuveri  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Нисам разуверавач, најискреније.... увек полазим од тога да не знам довољно али ако теби функционише техника "не прсти преко колена" - go 4 it!
I have to return some video tapes....

makinjo

Bas zato sto polazim od toga da uvek mozes nesto novo da naucis i da ne znam dovoljno sam hteo da mi objasnis  :)

UFF

ustanem ujutru i ne stajem do kraja dana, uneo 5 najvecih slepera zemlje i rasplanirao po celom dvorustu, kad bi me neko pitao da idem u teretanu ladno bi mu lupio samar i stavio lopatu u ruke, aj vi crosfiteri & bilderi da dodjete da mi ovo poravnate (umesto da uzalud rasipate energiju) da vidim koliko ce ko da izdrzi dok ne padne, prste mozete i iznad i ispod kolena tj lopate  [rofl]

http://s32.postimg.org/inco9nzid/20160505_174139.jpg

SrpskiDzedaj011

Citat: makinjo poslato 05 Maj, 2016, 18:42
Bas zato sto polazim od toga da uvek mozes nesto novo da naucis i da ne znam dovoljno sam hteo da mi objasnis  :)

Aко мене питаш зашто тако радим - могу да ти кажем.... а то је зато што ми је то природан покрет и потребан ми је, са оптерећењем и без....   [neampojma]
I have to return some video tapes....

bobangsxr

Citat: nuadal85 poslato 05 Maj, 2016, 17:55
Citat: bobangsxr poslato 05 Maj, 2016, 09:05
Jel si imao ti iskustva sa time pa znas da je dobro? Taj tekst sto si izbacio je samo deo i bas ono sto ti hoces da cujes... dali si imao do sad iskustva sa hemijom? Kakva ti je forma? Koliki ti je staz u teretani?
Izbaci neku sliki da se vidi forma... ako bas hoces hemiju mnogo ti je bolje klasiku nego peptide... nije to bas tako kako ti se cini [cheers]

Опет. Ја сам питао да ли је неко имао искуства. Линковао сам шта сам прочитао. Зато и питам. Ти са друге стране као да си дугогодишњи такмичар. Они доста знају о томе, јер су сви на хемији. У то сам сигуран. Реци ти мени ЗАШТО нису добри ако већ знаш? Имам две године стажа у теретани. Никакво искуство са хемијом. Имам два посла и жену, теретана је трећа ствар у животу. Три пута недељно. Хемије што се тиче, кад и ако будем узимао, узећу тест,дека 8-10 недеља, метан(не плаво срце) прве четири. Крајњи циљ, ако финансије и послови допусте је некад једна кура годишње.
@Sszgo
ОПАСНА кура, трен маст и вини. Обзиром да је трен доста јак, планирам га за крајњу неку куру. Кад видим како ме ради хемија и то. Мислим да не треба ићи одмах са треном ;-) хвала на савету брате.

Иначе сам цео живот дебо и најјачи сам ендоморф. Не радим пуно кардио а знам да требам. Не уклапам се засад у термин али промениће се надам се. Слике ћу окачити.

Vidi ja sve sto znam je sa interneta... iskustvo sa peptidima nemam... inace sto se mene tice, dignem po koji teg kako kad ;D
Peptidi ne daju neke rezultate solo i ako je nekome dalo onda sigurno nije od peptida... vidim da ljudi koriste peptide u kombinaciji sa aas ili odmah nakon kure jer tad kazu daju najbolje... i svi preporucuju da se krene sa peptidima kad odradis nekoliko kura aas
Sto se tice tvoje forme, dobra je [cheers]

nuadal85

Далеко сам ја од добре форме али хвала ти ;-) Freeparty дај неку опаку слику ;-)

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

freepartyman

 Cuj Klokov je steroidan. Da jeste kao i svaki profesionalni sportista. Djokovic,Lebron, Felps...itd..O biciklistima da ne govorim. Krosfit je katabolican nije toliko dobar za izgradnju misicne mase,koliko je dobar za spremu i snagu. Mada su i povrede ceste. Evo jos jedne.
http://s32.postimg.org/xkk0g3ojp/xcxc12.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

#368
peptidi su prekusrsori hormona, to kad oces da se jebes a da ti ne udje

uzmi odmah konacan proizvod


bole me q da li mi je u 2 skoka od 20 koleno preslo preko prstiju za 1cm, cepidlacis makinjo


uff, dolazim ja da ti riljam dvoriuste, satnica 50 jura

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

makinjo

Nisu svi dizaci steroidni. Bio sam na jednom seminaru gde je izmedju ostalog jedan ozbiljan trener objasnjavao razlike u dizenju kod steroidnih dizaca i onih koji ne koriste steroide. U samoj tehnici dizanja.
Velike su razlike i u kilogramima koje dizu.
Slazem se da je katabolican ako ides svaki dan ali par treninga nedeljno u kombinaciji sa teretanom meni odgovara jer ja ne vijam masu  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

UFF

Citat: SSZGO poslato 05 Maj, 2016, 22:14
uff, dolazim ja da ti riljam dvoriuste, satnica 50 jura

dobijes hladno pivo i burek

ako pivo ne pijes a burek ne jedes sto je masan onda ti je casa vode dosta  ;D

bobangsxr

Citat: makinjo poslato 05 Maj, 2016, 22:16
Nisu svi dizaci steroidni. Bio sam na jednom seminaru gde je izmedju ostalog jedan ozbiljan trener objasnjavao razlike u dizenju kod steroidnih dizaca i onih koji ne koriste steroide. U samoj tehnici dizanja.
Velike su razlike i u kilogramima koje dizu.
Slazem se da je katabolican ako ides svaki dan ali par treninga nedeljno u kombinaciji sa teretanom meni odgovara jer ja ne vijam masu  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Nisu svi steroidni... samo oni koji imaju dobre rezultate  ;)

freepartyman

Upravo tako. Steroidi su u treninzima snage kao kopacke u fudbalu. Evo snimka Klokova kad je bio klinac :D

! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

    Ajde i ja nesto da se rasprdim u ovoj temi ...  [rofl]

    Ja treniram 9 godina evo punih redovno bez pauza kao neki po 6 meseci - 2 meseca pa onda kazu e ja treniram 5 godina a on svake godine vezbao po 6 meseci a ono resto palamudio . Znaci komplet 9 godina. Trenutna kilaza 100 kg . visok 180 cm.Suplemente koristio kao mladji przio se , sada ponekad kad mi izleti povoljno pa pazarim inace treniram i bez njih koj ce mi ako dobro jedes suplement moze da bude samo mali dodatak ishani , a ne nesto sto ce ti pomoci da postanes supermen u teretani kao sto se mnogi zavaravaju. Nagledah se u teretani svega i svacega od onih sto vezbaju a nemaju pojma do onih sto su profesionalci posle par godina vezbanja, preko onih sto oce hemiju posle par godina jer ih mrzi da cekaju proces nego bi brzinom svetlosti da se nagruvaju a jedu burek ( svega ima ) .
   Okreni obrni najbitnije je vezbati redovno .... A sve ostalo kako dodje suplementi ( ok skroz ko ima love da finansira ) , hemija ( moje misljenje hemija totalno nepotrebna ako se ne takmicis ) . Nes jebat ako si sklesan do koske i roko si se ko majmun nego ce jebati onaj u dzipu sa podbratkom i debelim novcanikom , jbg tako vreme doslo.
    Szzgo : ozbiljno zna sto se tice treninga i ishrane ... respect.
   

yzf750


nikako da se organizujem pa da krenem malo sa treninzima..7-8 god nistaaaaa...slikano nedavno:-)





makinjo

Citat: SSZGO poslato 05 Maj, 2016, 22:14
peptidi su prekusrsori hormona, to kad oces da se jebes a da ti ne udje

uzmi odmah konacan proizvod


bole me q da li mi je u 2 skoka od 20 koleno preslo preko prstiju za 1cm, cepidlacis makinjo


uff, dolazim ja da ti riljam dvoriuste, satnica 50 jura
Nije bas dva skoka a i ne bi cepidlacio kako ti kazes  da se ti ne bavis profesionalno sa tim.  ;)
Za sve ostalo respect  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

makinjo

Citat: FANTOM poslato 05 Maj, 2016, 23:49
    Ajde i ja nesto da se rasprdim u ovoj temi ...  [rofl]

    Ja treniram 9 godina evo punih redovno bez pauza kao neki po 6 meseci - 2 meseca pa onda kazu e ja treniram 5 godina a on svake godine vezbao po 6 meseci a ono resto palamudio . Znaci komplet 9 godina. Trenutna kilaza 100 kg . visok 180 cm.Suplemente koristio kao mladji przio se , sada ponekad kad mi izleti povoljno pa pazarim inace treniram i bez njih koj ce mi ako dobro jedes suplement moze da bude samo mali dodatak ishani , a ne nesto sto ce ti pomoci da postanes supermen u teretani kao sto se mnogi zavaravaju. Nagledah se u teretani svega i svacega od onih sto vezbaju a nemaju pojma do onih sto su profesionalci posle par godina vezbanja, preko onih sto oce hemiju posle par godina jer ih mrzi da cekaju proces nego bi brzinom svetlosti da se nagruvaju a jedu burek ( svega ima ) .
   Okreni obrni najbitnije je vezbati redovno .... A sve ostalo kako dodje suplementi ( ok skroz ko ima love da finansira ) , hemija ( moje misljenje hemija totalno nepotrebna ako se ne takmicis ) . Nes jebat ako si sklesan do koske i roko si se ko majmun nego ce jebati onaj u dzipu sa podbratkom i debelim novcanikom , jbg tako vreme doslo.
    Szzgo : ozbiljno zna sto se tice treninga i ishrane ... respect.
   
Najduza mi pauza kada odem na more mada sam i tamo kao mladji znao da odradim neki bodyweight trening  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока