Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

patak91

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Novembar, 2015, 17:49
znate li vi nasta cete da licite sa 50 godina nakon toga....
ja sam se ozbiljno bavio sportom, koji ne vuce tolike povrede i naprezanja, pa vucem posledice...ovo izgleda bolesno.....pocnite zdravo da se hranite, umereno i raznovrsno i vise kretanja....uvece po koji trbusnjak  i sklek....ponekad serija zgibova..
i ....cuvajte ledja....
Svi æe da poginemo voodu :D

SSZGO

na dijeti, jednog dana pokazalo cak 108 kg, sad spustio na 100, jos barem 5 dole

trening na otvorenom

! No longer available
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


eclipse4

jel zna neko tj jel moze neko da postavi link sa yt ili bilo gde gde mogu videti vezbe za ojacavanje ledjnih misica a da se rade na kucnoj teretani,tj gladijatoru.

eclipse4

#324
Citat: SSZGO poslato 25 Mart, 2016, 20:08
na dijeti, jednog dana pokazalo cak 108 kg, sad spustio na 100, jos barem 5 dole

trening na otvorenom

! No longer available

vidi ti njega vulkanizer??? :)

-------------------------------------------------------------





http://www.youtube.com/watch?v=AAmCxXDkcdI


nuadal85

Ne shvatam poentu drugog linka? TO je isto kao da neki sampion stonog tenisa ode na partiju tenisa sa Djokovicem..

bobangsxr

Ljudi zele da misle kako su bodybilderi samo naduveni i slabi.... sto nisu posle ovog meca probali da urade cucanja sa 200 kg pa da vidimo bas sta bi bilo tad  ;D

UFF

Citat: SSZGO poslato 25 Mart, 2016, 20:08
na dijeti, jednog dana pokazalo cak 108 kg, sad spustio na 100, jos barem 5 dole

trening na otvorenom

! No longer available


lepo vreme polu gola picetina oko tebe a ti prevrces jebenu traktorsku gumu?  :wtf:  [samoubistvo]

SSZGO

da, to kad dodjem u bg onda su sve moje ove ovde me ne interesuju...

radije cu da guram gume nego da se cimam sa ribama iz dubaja





od tada skinuo par kg, ali mora se jos

front view je ok, rear i side nisam zadovoljan zadnji deo struka zadrzava bar kilogram sala i dalje...



tako da nastavljam umerenu dijetu, cardio hodanje i gym svaki dan

jos jedna fotka u pozadini je dubai eye, sledece godine ce biti najveci ringispil na svetu , kao onaj u londonu samo veci
i zasto ga ne bi izgradili na sred mora... sve sto se vidi iza je bilo more do pre godinu dana...


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

#329
Listove jos malo da odradis i super ;)  [thumb_up]
Ja jos malo guram ovako pa krecem sa secenjem,doduse nikada se  ne umastim mnogo  ;D
http://s32.postimg.org/acuv8s1dh/image.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

samo se vi skidajte i kacite slike, posle kad vas neko naguzi ko vam je kriv  [rofl]

balcan girl

cuti ti uffe i neka kaèe gole slike sta se ti mesas  ;D ;D ;D ;D ;D [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Ja i sszgo nismo u fazonu,nemamo stomake ni maljave grudi :D Evo necemo vise da kacimo slike ;D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

slobodno kaèi slike free :D :D pusti ti uffa :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

ishrana & suplementacija

ja uz pivo jedem suvo meso na koje mazem kajmak

jel to to?

freepartyman

Jbg nema piva ni kajmaka. Pirinac,Meso,Jaja,Sir,Krompir i Ovsene pahuljice. I malo povrca. I tako u krug. Od pica voda i ponekad koka kola zero. :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

danas napravio klip, o od danas opet nemam ni bradu ne mogu da s eprepoznam vise...

! No longer available
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SrpskiDzedaj011

Умереност.... шта знам. Не могу да се ограничавам на одређене намирнице.... већ ограничавам калоријски унос.
I have to return some video tapes....

nuadal85


bobangsxr