Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

Citat: makinjo poslato 19 Novembar, 2015, 02:06
Sta znaci cvrsta misicna masa? :)
Pa ne postize se hipertrofija. Stavise jedes misic na crosfitu,da se tako izrazim. Ne das mu vremena da se oporavi.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Ne bi se slozio.Ti imas slobodne dane za odmor kao i u teretani. Iskreno ja se u zivotu nisam bolje osecao.  Evo i par slika momaka koji se profesionalno bave ovim sportom .Ako nadjem slike od nekih nasih momaka ,stavi cu.

makinjo

Citat: mkt poslato 19 Novembar, 2015, 02:07
makinjo
gde treniras
Imamo crossfit club kod mene u Futogu mada idem i za Ns da malo promenim trenera :)

mkt


makinjo

Mozes da pocnes u bilo kom klubu. Nije monoton sport kao teretana.
Trenirao sam u teretani nisam samo isao tako da znam.
Evo potpisujem da ni jedan momak u teretani ne moze ovo da uradi ispod tri minuta a kamoli za minut kao ovaj momak :)
http://youtu.be/mqnF7j9coes

Mil@n

Meni se opasno svidja freeletics program i street workout ve¾banje.Gledam one klipove ¹to snimaju i kakve transformacije za 2-3 meseca ljudi naprave je da ne poveruje¹  [clapp]

freepartyman

Citat: makinjo poslato 19 Novembar, 2015, 02:15
Ne bi se slozio.Ti imas slobodne dane za odmor kao i u teretani. Iskreno ja se u zivotu nisam bolje osecao.  Evo i par slika momaka koji se profesionalno bave ovim sportom .Ako nadjem slike od nekih nasih momaka ,stavi cu.

Jel koristis anabolike???Ja pricam o natural likovima i rekreativcima.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Hvala bogu . Ne :)
Dao sam samo primer.
A na osnovu cega si ti siguran da ovi momci koriste steroide?
Ja sam rekreativac i ne bi sada da postavljam moju sliku kao dokaz da je moguce imati cvrstu misicnu masu :)
Kondiciju koju mkt trazi nece dobiti tako brzo kao na crossfitu to potpisujem :)

freepartyman

Svako ko zivi od treninga snage kao pro lik  uzima hemiju,kao i svaki profesionalni sportista. Okacio si manje vise poznate crosfitere. Cvrsta crvsta ko prica o tome  . Pomenuo sam cista misicna masa. Ok je za kondiciju krosfit,ali je isto tako opasan i previse naporan. Nije za svakoga. Ja ti kazem da ako hoces da imas velike misice zaboravi na crosfit,imaces snazne misice ali obime ne jer je ponavljam katabolican trening.  Ima drugacijih primera  ali su oni genetski frikovi mezomorfovi.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Citat: freepartyman poslato 19 Novembar, 2015, 02:46Svako ko zivi od treninga snage kao pro lik  uzima hemiju,kao i svaki profesionalni sportista. Okacio si manje vise poznate crosfitere. Cvrsta crvsta ko pricao tome  . Pomenuo sam cista misicna masa. Ok je za kondiciju krosfit,ali je isto tako opasan i previse naporan. Nije za svakoga. Ja ti kazem da ako hoces da imas velike misice zaboravi na crosfit,imaces snazne misice ali obime ne jer je ponavljam katabolican trening.  Ima drugacijih primera  ali su oni genetski frikovi mezomorfovi.

To da svi koriste steroide ne znam ne mogu da tvrdim. Imaju svoje doping kontrole a ja ih licno nisam vodeo da se pucaju :)
Slazem se da nikako neces imati velike misice kao u teretani .
Imaces lepo oblikovane ne prevelike i cvrste misice :)
Plus ces imati ozbiljnu kondiciju :)
Koliko sam shvatio kolega je rekao da mi je potrebna kondicija i da se zategne i eto mene sa preporukom :)

SSZGO

Krosfit problem je sto jebava zglobove donja leða. Veliki broj povreda. Ok za iskusne ljude koji su u formi I znaju pravilno izvodjenje pokreta. svakako probkem za vecinu pocetnika. Katabolican nesto ne vidim da je tako ali svakako nije ni simetrican sport. Nekih pokreta ima mnogo a za odredjene delove tela nimalo. Prednost je stonimas trenera koji te gura dok u teretanu planiras da ides sam I ko zna kako ces da treniras
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

kondicija se tesko stice a lako gubi i zato jebes kondiciju :D

nuadal85

Ima li neko iskustva sa ECA i ucinkom istog..

Ako je neko koristio molim za savet koliko dana treba da se koristi?

Danke! :D

SSZGO

Citat: nuadal85 poslato 19 Novembar, 2015, 09:44
Ima li neko iskustva sa ECA i ucinkom istog..

Ako je neko koristio molim za savet koliko dana treba da se koristi?

Danke! :D

ja sam koristio 50mg E dnevno podeljeno na 4x12.5 (tableta na 4 dela)
plus 400mg C (4x100)
i bez aspirina, ili mozes da stavis mali aspirin 400mg (4x100)

na svaka 2-3 sata po 12,5 E + 100 C + 100 A

dobro za fat burn, mozes koristiti neograniceno dugo
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nuadal85

Citat: SSZGO poslato 19 Novembar, 2015, 10:27
Citat: nuadal85 poslato 19 Novembar, 2015, 09:44
Ima li neko iskustva sa ECA i ucinkom istog..

Ako je neko koristio molim za savet koliko dana treba da se koristi?

Danke! :D

ja sam koristio 50mg E dnevno podeljeno na 4x12.5 (tableta na 4 dela)
plus 400mg C (4x100)
i bez aspirina, ili mozes da stavis mali aspirin 400mg (4x100)

na svaka 2-3 sata po 12,5 E + 100 C + 100 A

dobro za fat burn, mozes koristiti neograniceno dugo


Iskljuèivo za fat burn i ¾elim da ga uzmem.. Video dam da je neko na x3m forumu napisao 30+ dana.. Zato sam pitao koliko jer ka¾u da ima negativnih posledica ako se koristi du¾e vreme.. Koliko si ga ti koristio?

I hvala ti mnogo na odgovoru!

Toma RR

Da li neko trenira u nekoj teretani na Starom gradu ili negde u blizini ? Relativno sam nov po pitanju teretana i treniranja tako da bih voleo da nadjem nekoga da me malo uputi.

ЯЭВОЛУТИОН

znate li vi nasta cete da licite sa 50 godina nakon toga....
ja sam se ozbiljno bavio sportom, koji ne vuce tolike povrede i naprezanja, pa vucem posledice...ovo izgleda bolesno.....pocnite zdravo da se hranite, umereno i raznovrsno i vise kretanja....uvece po koji trbusnjak  i sklek....ponekad serija zgibova..
i ....cuvajte ledja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nuadal85


nuadal85




73godine.. Èudo da je ¾iv posle toliko steroida..

SSZGO

Citat: nuadal85 poslato 19 Novembar, 2015, 13:52
Citat: SSZGO poslato 19 Novembar, 2015, 10:27
Citat: nuadal85 poslato 19 Novembar, 2015, 09:44
Ima li neko iskustva sa ECA i ucinkom istog..

Ako je neko koristio molim za savet koliko dana treba da se koristi?

Danke! :D

ja sam koristio 50mg E dnevno podeljeno na 4x12.5 (tableta na 4 dela)
plus 400mg C (4x100)
i bez aspirina, ili mozes da stavis mali aspirin 400mg (4x100)

na svaka 2-3 sata po 12,5 E + 100 C + 100 A

dobro za fat burn, mozes koristiti neograniceno dugo


Iskljuèivo za fat burn i ¾elim da ga uzmem.. Video dam da je neko na x3m forumu napisao 30+ dana.. Zato sam pitao koliko jer ka¾u da ima negativnih posledica ako se koristi du¾e vreme.. Koliko si ga ti koristio?

I hvala ti mnogo na odgovoru!

efedrin sto se tice fat burn efekta sve bolje radi sto ga duze koristis, ja sam isao po dva meseca
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor