Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

UFFe, ba¹ zato ¹to si rekreativac i hoæe¹ da se ste¹e¹, poku¹aj da radi¹ male te¾ine, veæe serije (od 20 ponavljanja) i da radi¹ baziène ve¾be koje ukljuèuju ¹to vi¹e grupa mi¹iæa a ne izolovano. Tebi treba da se znoji¹, da rikne¹, da tro¹i¹ energiju, a da ne optereæuje¹ èuku velikim te¾inama.

Skini za android bilo koji sport tajmer i radi npr. svaku ve¾bu 6 serija od 16-20 komada, sa malim pauzama izmeðu, 30 sekundi.
Garantujem ti da æe¹ da ima¹ bolji efekat.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ghoul

napljuva covek top platza, coveka sa najboljim nogama :o :D
inace se takmicio 70ih i 80ih, iz tog perioda je i ona slika
Zvali su ga quadzilla zbog ogromnih nogu u to vreme, mada su i za danasnje pojmove ludilo

Da li mu se dizala kita, i da li je isao kod manikira i primao ga u pedu .. nemam pojma, nije me tako nesto zanimalo.
Mada evo izguglo sam da je ozenjen nekom japankom :)



japanka i tom platz 'ovih dana' :D


ghoul


ЯЭВОЛУТИОН

ja bi nesto sto nema pisu.....ova ima noge ko fudbaler....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


freepartyman

Citat: UFF poslato 29 Januar, 2014, 19:39
Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2014, 14:51
Citat: lawyer poslato 29 Januar, 2014, 14:42
Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2014, 14:30
Mani se steroida jer ne znas jos ni kako da jedes a kamoli kako da se bodes ;) Uzmi treniraj par godina sa dobrom suplementacijom i ishranom, pa ako hoces onda razmisljaj o tome.. Vecina ljudi za koje znam da uzimaju anabolike izledaju kao prasci, zbog toga jer misle da su steroidi sve a ne znaju da se hrane kako treba .

Da dodam, ne znaju ni kako da pravilno treniraju...
I to naravno, ali da imaju odlicnu ishranu i prosecan trening opet bi im se primetio napredak posle nekog vremena. Vidjam ljude koji u teretani lepo treniraju ali su godinama isti..razlog vise su u katabolizmu nego u anabolizmu. Treniraju po 6 puta nedeljno, ne znaju da telu daju prave stvari u pravo trenutku. Jer svaki trening dovodi do katabolizma (razgradje misica), na nama je da sa odredjenim suplementima i hranom udjemo u anabolican proces. Ali ima stvarno puno pacijenata koji treniraju skroz pogresno, sto je najgori takvima nesmes nista da kazes i sugerises jer su veliki egoisti i ubedjeni su da su upravu.

a jel lose ici recimo 6 dana nedeljno u teretanu i raditi svaki dan samo po jedan misic? (mada realno bude 5 dana jer se desi da ne stignem ili jednostavno nemam volju taj dan)
npr ponedeljak grudi, utorak ledja, sreda noge, cetvrtak ramena, petak biceps, subota triceps, nedelja pauza sa tim da uz svaki trening radis i trbusnjake a da ti trening ne traje duze od 30-max40 minuta
tako em vezbam svaki dan, em se ne smaram nepotrebno po 2 sata u teretani, em oadlicno odradim taj deo tela jer je ceo trening posvecen samo njemu, em telo ima 7 dana da odmori uradjeni misic
mislim zar nije bolje i zdravije tako nego da idem recimo 2 puta nedeljno i da radim full body trening od preko 2 sata?

ja nisam vezbao celih 5 godina i sad krenuo opet pa mi ovaj gore napisan rezim nekako odgovara za sad
nemam pojma da li valja i ne pravim se pametan pa hajde da cujem misljenja iskusnijih
ne jurim masu, samo da povratim formu i snagu i da skinem stomacinu (a znam da od toga nema nista dok ne prestanem sa pivom)
Svaki trening je attack na nervni sistem, a posto treniras bez hemije, jak  trening vise od 4 puta nedeljno, dovodi do katabolizma. Uzmi radi neki standardni split tipa ponedeljak grudi biceps, sreda ledja triceps, petak rame noge.  Na treningu za ledja ako juris snagu i masu radi mrtvo dizanje a za noge cucanj. Trenirati preko sat vremena sa tegovima nema nekog smisla iz vise razloga , tako da tu varijantu od dva sata zaboravi.  ;) A to serije za masu i definiciju nemaju nekog smisla to je stvar kuhinje.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

@ freepartyman

ne jurim masu, noge ne radim uopste (koji ce mu kurac kad sam stalno za kompom ili u kolima/na motoru :)) a na mrtvo dizanje mogu da zaboravim jer imam diskus herniju na dva prsljena l4-l5 i l5-s1
radim samo roving (i to na lezecoj klupi da ne ide opterecenje preko kicme), veslanje u pretklonu zgibove i lat masinu za ledja

ghoul


UFF

gresis jbg
imam 172cm i 83kg
i nemam gej nogice
a gore ne gruvam masu, samo malo da izdefinisem i skinem stomacinu

i iskreno pre bi da izgledao kao taj pederko nego da nabildujem moje male kratke noge pa da izgledam ovako (ili butine spojene do kolena nema nigde mesta ni za jaja i nove farmerke ti se kod prepona pocepaju za mesec dana :))

http://s4.postimg.org/b591oda25/Capture.jpg

freepartyman

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2014, 02:01
@ freepartyman

ne jurim masu, noge ne radim uopste (koji ce mu kurac kad sam stalno za kompom ili u kolima/na motoru :)) a na mrtvo dizanje mogu da zaboravim jer imam diskus herniju na dva prsljena l4-l5 i l5-s1
radim samo roving (i to na lezecoj klupi da ne ide opterecenje preko kicme), veslanje u pretklonu zgibove i lat masinu za ledja
Zbog hernije si ogranicen sa izborom vezbi ali ne treba to da ti bude prepreka samo gruvaj ;) Pazi ovako posto noge neces da radis evo ti jedna varijanta ponedeljak grudi, sreda ledja, petak ramena ruke. U danima kada treniras mozes da ubacis neki kardio. A ako te smara da radis kardio drzi dijetu sa malim unosom ugljenih hidrata i dosta proteina . Sto se tice ovoga sa slike sto nosi gajbu, to je cest slucaj po teretanama..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ghoul

da li ti stvarno mislis da bi mogao da imas ovakve noge, da sad eto odlucis da krenes da ih treniras?

covek je profi biciklista(sprinter)
zna se da su biciklisti najveci hemicari :D

i lik radi cucanj sa 260kg

http://www.youtube.com/watch?v=0oV_yDdZYXA

con3

Ja kad sam sjebo neki misic kod prsljena sjebo sam se totalno ,oduzela mi se noga nisam mogao da disem i trbusnjaci se povukli na jednu stranu .Lezo sam nekoliko dana nisam mogo da se pomeram ,ali kazu da je to normalna povreda .

freepartyman

#152
Citat: ghoul poslato 30 Januar, 2014, 03:28
da li ti stvarno mislis da bi mogao da imas ovakve noge, da sad eto odlucis da krenes da ih treniras?

covek je profi biciklista(sprinter)
zna se da su biciklisti najveci hemicari :D

i lik radi cucanj sa 260kg

http://www.youtube.com/watch?v=0oV_yDdZYXA
Neki moji drugari rade 260 kg po sest puta ;) NAravno oni su na hemiji :) Biciklisti su najdopingovaniji ali malo vise od ostalih sportova. Danas ne mozes da budes #1 u bilo kom sportu  ako nisi na nekoj vrsti dopinga. Ko hoce da misli drugacije neka misli, ali je u zabludi  :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man


ghoul

Citat: freepartyman poslato 30 Januar, 2014, 03:41
Citat: ghoul poslato 30 Januar, 2014, 03:28
da li ti stvarno mislis da bi mogao da imas ovakve noge, da sad eto odlucis da krenes da ih treniras?

covek je profi biciklista(sprinter)
zna se da su biciklisti najveci hemicari :D

i lik radi cucanj sa 260kg

http://www.youtube.com/watch?v=0oV_yDdZYXA
Neki moji drugari rade 260 kg po sest osam puta ;) Biciklisti su najdopingovaniji ali malo vise od ostalih sportova. Danas ne mozes da budes #1 u bilo kom sportu  ako nisi na nekoj vrsti dopinga. Ko hoce da misli drugacije neka misli, ali je u zabludi  :P

ma to se podrazumeva
daj i ti neku sliku, da vidimo znanje u praksi :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

con3

Evo u sta ja gledam kad radim zgibove slika je stara  6 meseci



freepartyman

 Zadnju seriju nekada izbacim dva nekad tri puta, nisam probao koliko mogu jednom ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man