Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: njanja poslato 29 Januar, 2014, 15:24
bokyce ti si mi macka  [balavi] :drka:

...hahahahah...uh, [srce] moje... pa imam i ja slauf kao i ti... ;D

clutch&brake

moracemo vise da se trosimo :D :D :D AXAXXAXAAXXAXAXXA
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

184cm 75kg
¹to bi rekli mr¹av...  [blahblah]
Nikad u ¾ivotu nikakve suplemente nisam pio. Samo rad i znoj.



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

#124
Citat: njanja poslato 29 Januar, 2014, 15:30
moracemo vise da se trosimo :D :D :D AXAXXAXAAXXAXAXXA

@Njanja...cim se vidimo!!! hahahahaha

@Andrej   au brate ja 183cm a 97kg  :(

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY


clutch&brake

Citat: BOKYBOY poslato 29 Januar, 2014, 15:32
Citat: njanja poslato 29 Januar, 2014, 15:30
moracemo vise da se trosimo :D :D :D AXAXXAXAAXXAXAXXA

@Njanja...cim se vidimo!!! hahahahaha

@Andrej   au brate ja 183cm a 97kg  :(


da imas kosu imao bi 100 :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pazi sto se andrea slikala....ko andrej peric izgleda.....da ima sise bila bi dobra riba.....i vidim uredno se depilira...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Andrej Periæ  [rofl] [rofl] [rofl]
[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Kakve qrac depilacije, pojeo me hlor, 11 godina u bazenu svaki dan, minimum 2 sata  :D
Æosav sam sav, a i nije mi ne¹to ¾ao  ;)


Citat: njanja poslato 29 Januar, 2014, 15:39
hostapler

siso gde ti je masa???

Ne treba mi. Brus Li stajl madr fakrs!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ghoul

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2014, 15:52
pazi sto se andrea slikala....ko andrej peric izgleda.....da ima sise bila bi dobra riba.....i vidim uredno se depilira...



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ghoul poslato 29 Januar, 2014, 16:52
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2014, 15:52
pazi sto se andrea slikala....ko andrej peric izgleda.....da ima sise bila bi dobra riba.....i vidim uredno se depilira...



gey.....da li i jedan normalan muskarac moze ovako da igleda....vidi ga....garant pedikir, manikir, teretana , solarijuj, frizer....kozmeticar...pa ja kad bi toliko vremena provodio u zatvorenom prostoru....ja bih poludeo....a trenutno je u lovu na decka....predhodni ga je ostavio jer mu se kita ne dize usled steroida i ostalih govana..
ajde izaberi

http://2.bp.blogspot.com/_h937HNtz6ek/Sy9FCxF5JFI/AAAAAAAANis/pfsjhJMa8Fk/s1600-h/fit-muscular-women-11.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l320/sexkitten0169/Hottt/sexywomen.gif
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2014, 14:51
Citat: lawyer poslato 29 Januar, 2014, 14:42
Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2014, 14:30
Mani se steroida jer ne znas jos ni kako da jedes a kamoli kako da se bodes ;) Uzmi treniraj par godina sa dobrom suplementacijom i ishranom, pa ako hoces onda razmisljaj o tome.. Vecina ljudi za koje znam da uzimaju anabolike izledaju kao prasci, zbog toga jer misle da su steroidi sve a ne znaju da se hrane kako treba .

Da dodam, ne znaju ni kako da pravilno treniraju...
I to naravno, ali da imaju odlicnu ishranu i prosecan trening opet bi im se primetio napredak posle nekog vremena. Vidjam ljude koji u teretani lepo treniraju ali su godinama isti..razlog vise su u katabolizmu nego u anabolizmu. Treniraju po 6 puta nedeljno, ne znaju da telu daju prave stvari u pravo trenutku. Jer svaki trening dovodi do katabolizma (razgradje misica), na nama je da sa odredjenim suplementima i hranom udjemo u anabolican proces. Ali ima stvarno puno pacijenata koji treniraju skroz pogresno, sto je najgori takvima nesmes nista da kazes i sugerises jer su veliki egoisti i ubedjeni su da su upravu.

a jel lose ici recimo 6 dana nedeljno u teretanu i raditi svaki dan samo po jedan misic? (mada realno bude 5 dana jer se desi da ne stignem ili jednostavno nemam volju taj dan)
npr ponedeljak grudi, utorak ledja, sreda noge, cetvrtak ramena, petak biceps, subota triceps, nedelja pauza sa tim da uz svaki trening radis i trbusnjake a da ti trening ne traje duze od 30-max40 minuta
tako em vezbam svaki dan, em se ne smaram nepotrebno po 2 sata u teretani, em oadlicno odradim taj deo tela jer je ceo trening posvecen samo njemu, em telo ima 7 dana da odmori uradjeni misic
mislim zar nije bolje i zdravije tako nego da idem recimo 2 puta nedeljno i da radim full body trening od preko 2 sata?

ja nisam vezbao celih 5 godina i sad krenuo opet pa mi ovaj gore napisan rezim nekako odgovara za sad
nemam pojma da li valja i ne pravim se pametan pa hajde da cujem misljenja iskusnijih
ne jurim masu, samo da povratim formu i snagu i da skinem stomacinu (a znam da od toga nema nista dok ne prestanem sa pivom)

®or¾ GTI

nevalja da ides u teretanu svaki dan jer nikad ne mozes da odradis samo jedan misic danas a da ga nisi radio sutra,male misicne grupe kao biceps ili triceps ti u skoro svakoj vezbi vecih misica rade, npr grudi odradis bench ti ujedno radis i biceps, radis propadanja radis i ledja i triceps, ako radis ramena opet radis i deo grudi i deo bicepsa.

da ides na trcanje ili da radis trbsnjake vise puta nedeljno to je ok.

nema idelnog programa , svako telo je individualno, ali neke vezbe poput , dzogiranja ili brzog hoda su svima dobro dosle.

UFF

znam ali kad odradim bench triceps mi se samo zagrejao, daleko od toga da je odradjen
isto vazi i za ledja i biceps

kad sam pocinjao da treniram sam radio bench i triceps i ledja i biceps zajedno pa sam posle promenio da bi ti misici bili aktivni i kad ne radim njih tj da se ne bi predugo odmarali
nemam pojma kolika pauza treba da bude i sta je pravilno ali to je kod mene delovalo jer mi obim ruke najbrze poraste

®or¾ GTI

Ruku najbrze odradis jer su to male misicne grupe, misicna vlakna ti se pokidaju u toku treninga pa je potrebno vreme da se veze obnove i ucvrste,zato je bitno da u roku od pola sata posle treninga uneses proteine pojedes neko kosticavo voce ili semenke nista hemija. jer je jako bitno da se ne povredis

®or¾ GTI

mnogi se povrede jer se ne zagrevaju i ne istezu posle treninga a jako je bitno kao i sam trening, tako da kad radis bench slobodno dradi seriju ili 2 sa sipkom nemoj da te bude blam :)

UFF

@ zorzgti

jes da nisam vezbao 5 godina ali sam pre toga isao 10 godina kod slavka pa nije bas da sam debil, ako se nisam sjebao do sad necu ni sad nego koliko vidim ovde ima ljudi koji znaju dosta vise od mene pa da ih pitam za savet jer sam ja ipak samo rekretivac i ne uzimam nikakve suplemente

VR 46

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2014, 17:27
Citat: ghoul poslato 29 Januar, 2014, 16:52
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2014, 15:52
pazi sto se andrea slikala....ko andrej peric izgleda.....da ima sise bila bi dobra riba.....i vidim uredno se depilira...



gey.....da li i jedan normalan muskarac moze ovako da igleda....vidi ga....garant pedikir, manikir, teretana , solarijuj, frizer....kozmeticar...pa ja kad bi toliko vremena provodio u zatvorenom prostoru....ja bih poludeo....a trenutno je u lovu na decka....predhodni ga je ostavio jer mu se kita ne dize usled steroida i ostalih govana..
ajde izaberi

http://2.bp.blogspot.com/_h937HNtz6ek/Sy9FCxF5JFI/AAAAAAAANis/pfsjhJMa8Fk/s1600-h/fit-muscular-women-11.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l320/sexkitten0169/Hottt/sexywomen.gif
Sve je stvar izbora,to da li je gej ili ne.Prvi sam protiv raspalih buljasa,ali ako covek vezba i ako voli da izgleda tako to je njegova stvar,on to nije uspeo preko noci,mnogo treba rada,odricanja,vezbanja,iscrpljujucih dijeta...Ako se takmici mora da izlega tako 'sredjeno',a sto se tice onog 'ne dizanja' sve je moguce,ali ako uzimas bilo koju ozbiljniju hemiju (mislim na steroide)  moras uzimati i testesteron,a od njega se 'vise dize'...
Twist of wrist!