Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lawyer


clutch&brake

Ljudi aj polako... ne mogu da vam dam nesto sto se i meni nije svidelo... ovo je za sada ok... kao deca ste... idite u p.m dacu vam svima po 10kg kada budem zadovoljan sa onim sto hocu da prodajem... ako znam da pravim lekove znam i sta treba sa proteinom da urdim... bas da ne bi izraslo vime sise trece oko ne zelim da dobijete protein... strpite se malo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:35
Ljudi aj polako... ne mogu da vam dam nesto sto se i meni nije svidelo... ovo je za sada ok... kao deca ste... idite u p.m dacu vam svima po 10kg kada budem zadovoljan sa onim sto hocu da prodajem... ako znam da pravim lekove znam i sta treba sa proteinom da urdim... bas da ne bi izraslo vime sise trece oko ne zelim da dobijete protein... strpite se malo
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

lawyer

Zezamo se Nemanja. Auuuu, neurozni ovi bajkeri sa ceraci. :P :P :P [rofl]

Major


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kengur

Kad bude gotovo muckanje ja hocu SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

https://www.youtube.com/watch?v=PNv4t27Zxho

clutch&brake

pa posle muckanja i degustacije ces moci samo na njega da i licis :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Vlajko

Citat: Joker poslato 28 Januar, 2014, 14:02
Vlajko, bez ljutnje ali ovde je rec o vezbanju, suplementaciji i ishrani u toku vezbanja.. Nemoj i ovde da trolujes mnogo.. Savet u nekom konstruktivnom smislu je dobrodosao ali o tome kako se ubijamo sa laboratorijskim proizvodima i slicno molarisanje zaobidji... Jel moze?  [cheers]

Èovek je otvorio temu o razmeni mi¹ljenja.. rekao sam ¹ta sam imao..

A u nastavku se vidi da æe Njanja najvi¹e da profitira kad vas sve navuèe.. bolje bi bilo da pijete konopljin protein   :P
Ili bar da se lepo drogirate kao svi normalni ljudi  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

clutch&brake

brate vlajko ja cu lovu da im uzme ali ti si nam svima i DUSU UZEO
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:40
Citat: Major poslato 28 Januar, 2014, 15:37
Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:30
ne zelim da budem ne ozbiljan...

Tesko [rofl] :P :P :P

sta je ljubomoran si sto ti nisam veran i hebem okolo?? :P

Aj sto hebes nego ces neku boles da nam navuces cccc [rofl]

UFF

kad zavrsis proizvod daj na test po malo da nas navuces i daj nam neku dobru cenu za MM evo ja cu prvi da koristim da vidim ima li neke razlike jer vezbam bez suplemenata

clutch&brake

Citat: Major poslato 28 Januar, 2014, 16:05
Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:40
Citat: Major poslato 28 Januar, 2014, 15:37
Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:30
ne zelim da budem ne ozbiljan...

Tesko [rofl] :P :P :P

sta je ljubomoran si sto ti nisam veran i hebem okolo?? :P

Aj sto hebes nego ces neku boles da nam navuces cccc [rofl]


imam papir da sam zdrav... testirao sam se ... tako da ako hoces i dalje da mi dajes jezica nic bez potvrde  [rofl] [rofl]

@uff
si naravno... bice...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam u teretanuusao tii puta....prvi put, taj put i nikad vise........ali sam zato izmisljao sebi vezbe tipa....izvadi motor iz rama, guraj motor uzbrdo, istovari sleper blokova, istovari sleper cementa, prenesi 4.5 tone uglja u kofama....i sl...
Ne cigani.....kad cemo MM veliki derbi u kosarci......da vidite sta ume skola kosarke.....igramo kako god hoceta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lawyer

Citat: Vlajko poslato 28 Januar, 2014, 16:00
Citat: Joker poslato 28 Januar, 2014, 14:02
Vlajko, bez ljutnje ali ovde je rec o vezbanju, suplementaciji i ishrani u toku vezbanja.. Nemoj i ovde da trolujes mnogo.. Savet u nekom konstruktivnom smislu je dobrodosao ali o tome kako se ubijamo sa laboratorijskim proizvodima i slicno molarisanje zaobidji... Jel moze?  [cheers]

Èovek je otvorio temu o razmeni mi¹ljenja.. rekao sam ¹ta sam imao..

A u nastavku se vidi da æe Njanja najvi¹e da profitira kad vas sve navuèe.. bolje bi bilo da pijete konopljin protein   :P
Ili bar da se lepo drogirate kao svi normalni ljudi  [rofl]

Nisi shvatio ¹ta je postovano, pa si rekao ¹ta si imao, ali na pogre¹nu temu. Nisu svi suplementi zlo, fabrièki otpad, niti predstavljaju steroide. Whey (ili ekstrakt surutke) je ne¹to najbli¾e ¹to mi, koji ne mo¾emo da imamo kravu u dvori¹tu, mo¾emo koristiti zarad dobrobiti proteina iz surutke, kako u razgradnji masti, tako i u izgradnji muskulature. Bolji je èak i od fabrièkog pakovanja surutke u teènom stanju koje se prodaje u prodavnici, jer ne sadr¾i so i konzervans, a sadr¾i vi¹e proteina. Preporuèuju ga èak i nutricionisti svakome ko ¾eli da se oslobodi vi¹ka kilograma i to u izolatu, koji sadr¾i preko 90% proteina.


Kengur

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Januar, 2014, 16:46
Ja sam u teretanuusao tii puta....prvi put, taj put i nikad vise........ali sam zato izmisljao sebi vezbe tipa....izvadi motor iz rama, guraj motor uzbrdo, istovari sleper blokova, istovari sleper cementa, prenesi 4.5 tone uglja u kofama....i sl...
Ne cigani.....kad cemo MM veliki derbi u kosarci......da vidite sta ume skola kosarke.....igramo kako god hoceta.

Tako si se busao i prosle godine, pa te nije bilo... :)
Doduse, njanja je dosao... :)