Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lawyer

@njanja, kao i svaki diler, ponudi po par merica za d¾, èisto da se navuèemo. :) Daj neke informacije o proizvoðaèu, baci link sa neta ako ima...

Iz iskustva, ako je jevtin whey nije dobar. Inaèe, za one koji ne znaju ¹ta to mi ovde pi¹emo, whey je zapravo protein koji se dobija iz surutke, a mo¾e se koristiti ne samo za dobijanje na masi, veæ i za mr¹avljenje. Za dalje informacije, predla¾em Google.


Major


clutch&brake

@pravnice :D
Ko kaze da je jeftin protein los? evo upravo sam smutio ovaj sto cu da pravim i DO JAJA JE. rastvorio se lako u hvaldnoj vodi,nema gromuljica ne smrdi vec je miris lep,dobar ukus... ja cu sa cenom u Srbiji biti konkurentan sa cenom jer sam proizvodjac i bice jeftiniji nego svi uvozni bar 30 odsto
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:12
@pravnice :D
Ko kaze da je jeftin protein los? evo upravo sam smutio ovaj sto cu da pravim i DO JAJA JE. rastvorio se lako u hvaldnoj vodi,nema gromuljica ne smrdi vec je miris lep,dobar ukus... ja cu sa cenom u Srbiji biti konkurentan sa cenom jer sam proizvodjac i bice jeftiniji nego svi uvozni bar 30 odsto
Posalji meni kilogram :) Pa cu ti reci  ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Pitanje od cega si ga muckao. Daj specifikaciju :)

Ivan1979


con3

Citat: Major poslato 28 Januar, 2014, 15:16
Pitanje od cega si ga muckao. Daj specifikaciju :)

To je tajna ,sto manje znas to bolje :)

Major

Ako je vanilin secer ne moze da bude skupo [rofl]

lawyer

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:12
@pravnice :D
Ko kaze da je jeftin protein los? evo upravo sam smutio ovaj sto cu da pravim i DO JAJA JE. rastvorio se lako u hvaldnoj vodi,nema gromuljica ne smrdi vec je miris lep,dobar ukus... ja cu sa cenom u Srbiji biti konkurentan sa cenom jer sam proizvodjac i bice jeftiniji nego svi uvozni bar 30 odsto

Muækanje i ukus jesu va¾ni, ali va¾an je i SASTAV. Ne mo¾e¹ reklamirati proizvod kao whey. Jel' izolat ili koncentrat? Jel' 80, 90 ili vi¹e procenata? Ono ¹to je najbitnije, kvalitet se vidi po rezultatima, ¹to lepo napisa con3 daj po kilo, pa æemo ti reæi jel' dobar ili ne. :D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan1979

Ako skida bojler  [thumb_up]  a kita ako mora nek raste , ko joj ebe mater  [rofl]

lawyer

@njanja

Neæe od surutke, mo¾e jedino tebi vime da izraste, ako si smuækao ne¹to sumnjivo. ;)

Major



clutch&brake

i koncntrat i izolat... od 86% do 93% proteina ima sto je sasvim ok... svasta sam dobio i svasta cu da probam...za sada je dosta sto sam rekao.. tek kada dodjem blizu onoga sto zelim sve cu vam prezentujem... ne zelim da budem ne ozbiljan...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Pravnice

znas da se za vime vuce?? :D :P

con3

ako izrastu rogovi onda si bukvalno jak kao bik :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

A mi se obradovali bice nekog promotivnog materijala a ono cosak
@njanja moze da se vuce za jos nesto a nisu usi i nos  :-[

lawyer

@njanjo

Mo'¹ me povuèe¹, al' za spolovilo. :P

con3

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 15:31
Pravnice

znas da se za vime vuce?? :D :P

con3

ako izrastu rogovi onda si bukvalno jak kao bik :D
A gde su mi onda rogovi