Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

Ovde mozemo razmenjivati misljenja o vezbanju ishrani i suplementaciji  :)

Vlajko

Sve ¹to je iza¹lo iz laboratorije ne mo¾e nikako da zameni ono ¹to je priroda veæ dala..

Mo¾e samo da obogati one kompanije koje to prodaju.. a mo¾e i da upropasti organizam..

Na¹e telo je savr¹en mehanizam  ako ga ispo¹tujemo na pravi naèin..

A sad da li je to teretana ili u¾ivo priroda, suplementi ili ¾iva hrana.. izaberite sami..
svakako svako nosi svoju te¾inu izbora kako æe i ¹ta æe u ¾ivotu  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Joker

Vlajko, bez ljutnje ali ovde je rec o vezbanju, suplementaciji i ishrani u toku vezbanja.. Nemoj i ovde da trolujes mnogo.. Savet u nekom konstruktivnom smislu je dobrodosao ali o tome kako se ubijamo sa laboratorijskim proizvodima i slicno molarisanje zaobidji... Jel moze?  [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Citat: Joker poslato 28 Januar, 2014, 14:02
Vlajko, bez ljutnje ali ovde je rec o vezbanju, suplementaciji i ishrani u toku vezbanja.. Nemoj i ovde da trolujes mnogo.. Savet u nekom konstruktivnom smislu je dobrodosao ali o tome kako se ubijamo sa laboratorijskim proizvodima i slicno molarisanje zaobidji... Jel moze?  [cheers]

Moleraj? Koliko po kvadratu naplacujes...? :P

clutch&brake

brate tek sada ce da udara po zdravoj ishrani
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

evo ja upravo isprobavam whey protein koji planiram da pustim u prodaju od maja meseca...
brzo delujuci koji se lako rastvara u vodi... a cena ce biti BAR 30% jeftinija nego ostali...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Evo ja prvi da pocnem koristite li suplementaciju ?
Ja je koristim :)

Kengur

Jebes protein, daj pusti ti u prodaju nesto drugo, ja cu da ti budem komercijalista :D

clutch&brake

Citat: Kengur poslato 28 Januar, 2014, 14:12
Jebes protein, daj pusti ti u prodaju nesto drugo, ja cu da ti budem komercijalista :D

nemoj da pustam nesto drugo... koliko se ti i buljavi mazite... buljavom ce stvarno oci ispasti

@con3
ja koristim protein t.j koristio sam. od pre 10 dana sam opet poceo da vezbam kako treba i mislim da cu morati da ga koristim posto dosta trcim i zelim da skinem slauf sa stomaka a jbg ne mogu da krkam i da slabim pa moram da ubacim protein u ishranu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kengur

Ispadaju biljavom i ovako oci... :D Vidis da sam ga ogulio ko krastavac :D

ghoul

njanjo ja se javljam kao dugogodisnji vezbac da testiram taj tvoj whey :D

inace samo whey i koristim, ostalo je uglavnom bacanje para

Lazza

Protein i sagorevac... da ne reklamiram koji.

Koristio sam nekad i clenbuterol, jako dobra stvar.

Znam brdo ljudi koji se rade winstrolom... i lepo se rade :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

clutch&brake

bas cu danas da ga odnesem u teretanu kod dzonija(SSZGO ga poznaje) da i on isproba...
razmisljam da ga pakujem u kesicama od po 2 merice i da to nosimo na trening i da moze odma da se pije
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2014, 14:17
Citat: Kengur poslato 28 Januar, 2014, 14:12
Jebes protein, daj pusti ti u prodaju nesto drugo, ja cu da ti budem komercijalista :D

nemoj da pustam nesto drugo... koliko se ti i buljavi mazite... buljavom ce stvarno oci ispasti

@con3
ja koristim protein t.j koristio sam. od pre 10 dana sam opet poceo da vezbam kako treba i mislim da cu morati da ga koristim posto dosta trcim i zelim da skinem slauf sa stomaka a jbg ne mogu da krkam i da slabim pa moram da ubacim protein u ishranu
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]
Preporucio bi ti i hyperFx uz to
http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/bsn/hyper-fx/hyper_fx_banner_top.jpg

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Dobra tema, samo ne znam kolko nas ovde ima koji redovno treniramo  ;)
Treniram ceo ¾ivot.
Ne mogu da ne treniram, oseæam se jako lo¹e, nemam snage, mrzovoljan, smoren..
Trenirao plivanje 11 godina, pa kik box 1.5 godinu, pa sjebo oko pa pre¹ao na tekvondo isto oko 2 godine pa sjebao nogu (uzdu¾no naprsnuæe podkolenice)..
To leto poèeo da studiram i preselio se u NS, pa nisam ni na¹ao gde da treniram tekvondo.
Od tad treniram u teratani, ne radim bodibilding, radim ve¾be snage i izdr¾ljivosti... poèeo èisto da bi ne¹to radio, i ostala mi navika, najlak¹e mi da se uklopim sa obavezama.

Male te¾ine, velike serije, spajanje ve¾bi, uvek ¹to "prirodnije" ve¾be (realan pokret), nikad "izolavane" grupe mi¹iæa veæ uvek da bude ¹to veæa grupa mi¹iæa, radim na tajmer  sa kratkim pauzama izmeðu serija.
Trening mi je 45-60min, kako kad, intenzivno, potom svaki put 15-20min tegljenje (ovo je jako bitno, za elastiènost, i izbegavanje povreda, jak mi¹iæ je elastièan).
Mogu da vam okaèim i pojedinaène treninge i sl...

Nikad nisam koristio nikakve nikakve suplemente. Niti æu.
Jedem kao nesvet, sve, ne biram mnogo, ko misli da bi me lako naranio - zajebO bi se ;)
U odeæi delujem mr¹av, ali takve i treninge radim, ne ¾elim da budem ogroman i masan...
Retko jako jedem hleb i testa, a beli ¹eæer ni u kom obliku i ni u bilo kojoj namirnici ne konzumiram veæ 2 godine (al to zbog jetre..), alkohol veæ 3 godine...

Ne smem da vam kaèim slike, da se ne zaljubite  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

ja kad sam trenirao, a prestao sam jer ne mogu da postignem sve, skola, crtanje, devojka, malo kuci pomognem a i daleko mi teretana
radio sam ponedeljak grudi biceps, utorak ledja triceps, sredu odmaram, cetvrtak ramena i petak noge
a ako sam dokon onda idem i subotom opet u krug ;D
sto se ishrane tice, pa jeo sam sve zivo, i kad sam ubacio kreatina majka se zalila da ne moze da me nahrani lako, jer sam jeo duplo vise..
za mesec dana ugojio sam se 10kg...
kupio sam 600gr kreatina prolab-ovog i tako malo radio...
sad kad budem mogao skuterom da idem na treninge, krenucu opet...


clutch&brake

nisam jos ni blizu da gormiram cenu... moram da vidim da li treba jos nesto da se doda u njega... kada sve zavrsim i izracunam onda cena..
ono sto znam jeste da sam u pregovorima sa maksijem i merkatorom da preko njih prodajem t.j neces morati u prodavnice gde si obicno kupovao vec u maksiju... hleb mleko i protein :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!