Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Septembar, 2018, 23:23
e imam jedno pitanje :D za sta sluzi klen buterol ili kako se već zove?? zasto se time kljukaju?? i da li moze da skodi nekome ko ima srčanu manu?

Kao što reče freepartyman za definiciju/skidanje sala. Moraš da vodiš računa kao i sa ostalim kombinacijama lekova.
Ukoliko smanjiš količinu tečnosti u organizmu i kalijum imaćeš određene simptome. Ja sam konkretno imao problem sa grčeva u mišićima za koje nisam ni znao da postoje :D

U svakom slučaju osećaš povišenu temperaturu, ubrzan rad srca, mada sam veći efekat imao sa ECA kombinacijom (efedrin, kafeini i aspirin). Sad kad se setim kesica sa beličastim praškovima koje mešam u sobi :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

cuti bre htedoh dumrem od fatburnera i extrata guarane i kofeina u istim :D ovo neæu pipnem ni motkom od 6m :D poèela sam da sumnjam da drugar oæe da me ubije al da lièi na nasreæu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Davno dok sam se lozio na te gluposti sam uzima sve i svasta. Prva kura na clenu je bio neki indijski u bocicama tablete. Nikakve nus pojave ali ni neki posebi rezultati. Druga kura je bila na bugarskom. Mnogo bolji rezultati ali sam na pola kure mora da prekinem jer nocu bukvalno nisam mogao da spavam. Tresao sam ceo kao prut i strasne aritmije srca sam imao. Tako da problema mogu da imaju i oni koji nemaju problema sa srcem. Oni koji inace imaju problema sa cukom ne bi trebali ni kutiju da dodiruju. Isto vazi i za efedrin.

mareskin


Sreæom nikad nisam imao problema sa snom, ali kada sam koristio ECA budio sam se mokar svako jutro. Nimalo prijatno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: balcan girl poslato 07 Septembar, 2018, 16:09
cuti bre htedoh dumrem od fatburnera i extrata guarane i kofeina u istim :D ovo neæu pipnem ni motkom od 6m :D poèela sam da sumnjam da drugar oæe da me ubije al da lièi na nasreæu :D :D :D :D


pa naravno da neces kad ne mozes da podignes motku od 6m :D

balcan girl

dzabe se trudis :D i dalje neæu da fizikalisem kod tebe da bi pokazala dal mogu il ne mogu da dignem motku od 6m :D planiram samo da ti svratim u goste i da vidim sta ima od piva u onom tvom divnooom frizideru :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a ja kad sam uzela onaj fatburner brateee miliii to srce hoce da mi iskoèi, to se tresem kao zatrovani pacov, usne poèele da mi trnu, na kraju i ruke, znojim se, zamalo u hitnu da zavrsim :D sad kao a sto ne uzmes buterol, rekoh od tebe ni èasu vode vise necu da uzmem :D stvarno sumnjam da hoce da me ubije al da lièi na nesreæu :D :D j
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 07 Septembar, 2018, 18:29
a ja kad sam uzela onaj fatburner brateee miliii to srce hoce da mi iskoèi, to se tresem kao zatrovani pacov, usne poèele da mi trnu, na kraju i ruke, znojim se, zamalo u hitnu da zavrsim :D sad kao a sto ne uzmes buterol, rekoh od tebe ni èasu vode vise necu da uzmem :D stvarno sumnjam da hoce da me ubije al da lièi na nesreæu :D :D j

Meni Irenèe tvoji simptomi zvuèe kao da si se zaljubi¹ka... ili zagori¹ka...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

FANTOM

    Nikad mi nece biti jasni ljudi koji nemaju bar 5 do 6 godina redovnog treninga u kombinaciji sa skroz sredjenom ishranom u nekom trenutku i sa full suplementima sto retko ko ima i koji se odluce za hemiju. Prva stvar treba da dostignes svoj prirodni maksimum uz klopu pa onda ubacis suplemente pa tu postignes maksimum sa napredkom , ali za sve to je potrebno vreme telo se izgradjuje godinama. A ne svi bi odma par meseci treninga, ili ni to i daj udri po hemiji bice brzi rezultati a telo trpi - ko kaze da ne trpi laze ili uopste nije upucen pa kao i vecina prica napamet (uzmi ovo nece ti nista biti od ovog, uzmi ono) .
   Kao mladji sa tipa 22 sam razumisljao o tome i srecom nikad nista nisam uzeo. Sada kad pogledam evo 11 godina treniranja u teretani, zahvalan sam sebi sto sam bio strpljiv . Ono koliki sam ja i sta ja pomeram po teretani neki ne pomeraju ni na hemiji. Neki ce mi pak reci sta si utripovao deobeo si. Jeste imam sigurno preko 20% masti trenutno jeste stomak fino zaliven, ali to je posledica toga sto jedem sve ceo zivot , sta god mi se jede ne vodim racuna o klopi i nikad nisam.Ja sam zadovoljan volim da budem velik i jak i to je najbitnije da sam ja zadovoljan sobom. Dakle sada da postanem rob klope na 2 meseca eto ti suve borbene masine bar na 100 kg prirodno samo ishranu kad bi sredio .Ali nije mi potrebno to nit cu vise da jebem nit cu biti primeceniji niti cu imati neke strasne benifite od toga , a smoreniji cu svakako biti jer necu moci da pojedem neko ekstra slano meso ili cokoladicu kad god mi se prohte .
   Mislim da ljudi dosta pribegavaju hemiji jer zele trenutne rezultate, nece da uloze vreme i trud u trening .Ili imaju izgovore jao posao familija nemam vremena ja sad za trening ko ti, ovo je samo da me pecne malo . Pa ako nemas vremena u startu sto se onda trujes hemijom znaci oces vestacki i na brzinu nesto da postignes sto pritom nije ni zdravo . Pa i glupe aminokiseline kad sam pio jednom prilikom od odredjene firme da je ne navodim kenjam teget  [govance] , da dobro ste culi teget tableta ofarba te celog iznutra  [rofl] [kralj]
   Ja sam protiv upotrebe bilo kakve hemije pogotovo za rekreativce jer mislim da je stetna i samim tim sto si rekreativac totalno nepotrebna i nepotrebno opterecivanje organizma. Kolko sam oznojis dupe takvice ti biti i rezultati .
   Da ste mi zivi i zdravi manijaci  [cheers]

El Jefe

Сестро батали та срања и вози бицикл
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

Citat: El Jefe poslato 07 Septembar, 2018, 19:46
Сестро батали та срања и вози бицикл
U potpunosti podrzavam bajs je najbolji za skidanje kilaze a i veoma je zdravo kao aktivnost .


    Vidis moju liniju bio sam ko aboridzanin u mladosti 65kg

freepartyman

Fantom, bas tako. To samo govori kako omladina hoce sve preko noci. Gradi telo godinama,iskoristi genetski potencijal pa onda razmisljaj da uzmes nesto. Takmicenje je drugo ,tu je hemija ko kopacke u fudbalu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

milomir22

Profesionalni sport (bilo koji, sah, bocanje i preferans ne racunam) je izrazito nezdrav po fizicko zdravlje sportiste. Jbg, mnogima je pasija i time se bave i zaradjuju za hleb, pa kapiram da svesno idu protiv svog zdravlja, ali ovi bilmezi, klinjaza kojoj su uzor tipovi poput kristijana golubovica & co. i koji nikada nista konkretno nece napraviti od tela, jer su lenji i momentalno nalozeni, mi nikako nisu jasni.

Jos jedna stvar, pre nego se nakljukate fat burnerima ili kofeinom i taurinom, znajte da je srce jedini misic koji se nikada ne odmara (radi manjim intenzitetom tokom sna, ali i dalje radi) i razmislite da li mu treba dodatno opterecenje u vec otezanim uslovima rada + sto vecina nas nezdravo zivi (ishrana, fizicka neaktivnost,...).

Za fantoma mali savet, ok je sve sto si naveo, ali ako volis da gruvas masu, ne zaboravi kardio trening koji je obavezan, da bi srce pravilno pripremio za pumpanje tih misica.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

SSZGO

ja sam jednom uzeo kreatin a cak i dan danas kad skocim u bazen se cuje "glup"...


irena ovo me podseca na amera nilskog konja sa 50kg viska koji u klonju ide pomocu licnog transportera i uz dve supersize porcije pomfrita u meku narucuje kolu zero...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

ma jok ja uz burek uzmem light jogurt :D :D :D salim se :D ma ovaj fatburner kupljen u prodavnici nisam ni pomislila da moze nesto da steti realno :D oznojim ja dupe sve u fullu vezbam uredno sve po p.s.-u :D bila u fazonu idem na more pa da malo pripomogne :D bajs jbg realno nemam u jagodini ni gde da vozim a da me neko ne spuca negde :D uredno samo ulica koja nije dovoljno siroka osim u jednom delu samo gde su dve trake.. ko je bio zna kako jagodina izgleda i koliko pojma nemaju da voze :D zmigavac je misaona imenica ovde, mada pedalam u teretani i traka radi posao :D trenutno se vrtim na kilazi od 74kg...jbg pravila prekide sad u vezbanju mada planiram da tvrdo zapnem sad preko zime, sto se tièe ishrane tu realno brljavim dosta :D krenem kako treba i jbg ulete neki peèeni prasiæi, èvarci, burek i tako to :D nemam ja previse kilograma al opet ima jbg  :( valjda i ja nisam navikla jbg celi zivot sam bila mrsava i sad mi smeta :D a i zasto imam vas nego da vas konsultujem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾ GTI

Savet iz mog ugla, ja prestao da jedem meso pre 5 godina jedem samo ribu,voce i povrce, i mogu ti reci posle toga drasticno sam povecao svoje mogucnosti , 10 maratona za 3 godine brdo polu i 2 ultre i jos mnogo trka i kroseva, u teretani znatni napredak i u izdrzljivosti i snazi. Istrazivao sam dosta na sebi i mogu ti reci da je 80 posto ishrana a 20 postorening sto se izgleda tice mada kod svakog je razlicito.
Burner moze da pomogne da bude malo brze ali to ne zaci da mozes da njapas svasta i u bilo koje doba nego cisto da pomogne u brzem sagorevanju,
Mozes da probas keto dijetu imas dosta o tome na netu, ishrana bez hidrata u pocetku moze biti malo zeznuto dok organizam ukapira da mora da krene da razlaze masti i koristi kao energiju ali za 3-4 nedelje uz normalane treninge rezultati su odlicni, ali nemoj da imas cheat day eve jer prekidas ceo proces ujedno odradi i neki detoks sa nekim smutjima ili slicno i bice super. :)

®or¾ GTI

Zaboravih da dodam i da odradih half ironman i idem na full u nemacku sl god.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 08 Septembar, 2018, 03:11
ma jok ja uz burek uzmem light jogurt :D :D :D ...

I obavezno dok doruèkuje¹ da gleda¹ u sunce ;D
Ka¾u da nema mnogo kalorija, a da prehranjuje ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

#839
ja da budem ko vlajko i da gledam u sunce :D e zorzgti svaka èast :D ma znam ja to sve :D prosle godine sam bila mnogo bolja sto se tièe ishrane :D skinula 15 kg sa vezbanjem i pazljivom ishranom, ove godine bas brljam dosta jbg. krenula kako treba na proleæe i jbg onda æale umro, onda ja neki problemi i jbg :( planiram da se vi¹e potrudim sad preko zime :D mada opet sam uspela da prestanem sa grickalicama i slatki¹ima, sokove ne pijem ni gazirane ni nikakve vise jbg samo voda :D al me onda sjebe pivo :D a sto se tièe mesa brate to nema sanse da prestanem da jedem :D probudim se sa zeljom da jedem mesooooooooo :D mada vise me kolje hleb nego meso :D mada sada sam presla na heljdin i to vrlo maloooo parèence uz obrok :D obièno sam u stanju da skrkam ceo hleb :D sto se tièe voæa i povræa to sve full :D stalno mi prièaju da se trbusnjaci prave u kuhinji a ne u teretani :D ali trudim se :D :D biæe to bolje :D drkadzija sam ja mora to da bude kako treba :D nije da se spremam za maraton :D samo bi da se uvuèem u neku haljinu koju sam kupila  [rofl] [rofl] a i planiram da budem opasno zgodna gospodja u godinama  [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!