Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: SSZGO poslato 08 Maj, 2016, 02:10
Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2016, 17:14
@ссзго: Па сматрам да профи вежбач као што си ти,треба да има итекако веће (јаче) ноге,мука ми је од типова који не раде ноге,ураде се горе а доле као кокошка (чикен легс).

ja ne znam jel ti meni pricas da su mi slabe noge ili sta, mozda je tebi slab vid
У односу на твоје пропорције горњег дела тела, ноге су ти мале (не мора да значи да су слабе),колико ја видим бицепс ти је сличног обима као квадрицепс, о листу да не причамо.
Twist of wrist!

SSZGO

Ma jok noga je 65 a ruka 45 za vreme treninga
Pogledaj na snimku pusti slike oce da varaju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


freepartyman

Prvi odlican i kultni film. Znam ga napamet :D
Drugi onako..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

    Ju sta ti reko da imas male noge juuuuu juuuu  [rofl] [rofl] [rofl] Ajte ljudi molim vas :D opustite se i pomerajte gvozdje ... uvek ima dve opcije sklesan i sitan i mastan i velik :D pa ko voli nek izvoli ima i ona sklesan i velik al za to vec mora da se prska i mora bas da se zastrani  [cheers]

SrpskiDzedaj011

Citat: freepartyman poslato 08 Maj, 2016, 01:24
Ako ti znas,nije lose da stoji u temi da procita neko ko ne zna. Problem ljudi u teretani je sa egom,kao powerlifting da treniraju,stavljaju kilaze a forma nikakva. Bodibilding je nesto drugo,ceo paket ishrana,specifican trening (ne samo jurenje kilaza).. V shape siroka ramena uzak struk ,simetrija, sto manje masti na telu.  Ja naprimer da bi sacuvao uzak struk ne radim mrtvo dizanje. Radim vezbe izolacije donjeg dela ledja pre nego mrtvo. Cucanj vecina ljudi pogresno radi, a o dubinama u koje idu kad rade cucanj da ne pricam. To na kraju bude polucucanj. Trening je samo jedna karika u lancu...,  Bodibilding je otisao u drugom i po meni pogresnom pravcu, vrhunski takmicari su ogromni ali ne dobro "iseceni" na samom takmicenju..nema vise suvoce i separacija ko nekada.  Sustina bodibildinga je ovakav izgled..Poenta je izgledati kao kip u muzeju a ne kao frik u cirkusu..

"Суштина" бодибилдинга је изградња тела.... а поента тренинга је индивидуална.... не жели свако да изгледа као неки кип или фрик али ипак ради тренинг са теговима....
I have to return some video tapes....

freepartyman

 Naravno neko zeli da bude jak, neko da bude spreman neko da dobro izgleda...itd..Ali mislim da 80% ljudi ide u teretanu zbog izgleda..Sportisti su druga prica.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

bucko


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

E ne znam ko je luði, ovi ¹to napravi¹e spot ili ovaj ¹to ga postavi...
[kralj] [klanjam_se] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

VR 46

Twist of wrist!

freepartyman

Trenutna forma..
http://s32.postimg.org/r92tta29x/x2contrastimena.jpg

Od suplemenata, whey protein, oligovit,bitamin b6,omega 3,glutamin. Oko 800gr mesa dnevno,ili pileceg belog ili juneceg buta. Dosta kostunjavog voca. Od UH pirinac i krompir.Hleb ne jedem. Od mlecnih proizvoda samo sir i to ne svaki. Mleko i jogurt ne pijem. Oko tri L vode dnevno.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

ako tebe to cini srecnim  [cheers]

za mene previse odricanja i rada ni za sta (kako bre ni za sta? zar ne vidis fotku?)
ok nije ni za sta vec za lep izgled
ali on je prolazan, cinjenica, pa ako to vec znas a ne zivis od toga kao sszgo sto se koji kurac drkas uopste?  [neampojma]
ajd razumem trening i zdravlje ali strikne dijete i odricanja? cemu?

dodje ti kao i kondicija, ako trcis svaki dan i svaki dan sve vise mesecima steci ces je i to je super osecaj, stvarno... znam  [thumb_up]
ali ako prestanes, smoris se ili se razbolis za nedelju dana izgubis je i nazadovao si nekolilko meseci ili si cak na samom startu
pa kad vec to znas unaperd koji se kurac drkas oko toga uopste?  [ludak]
izaberi borbe u kojima mozes da pobedis, tipa ti vs gajba piva, nije lako, ide tesko u pocetku, ali ako si uporan uspeces, i kad prestanes da pijes na nedelju dana kondicija ce i dalje biti tu, i dalje ces moci da sjebes gajbu no matter what

just a word to the wise   ;)

DebeliZmaj

pa dobro vidish da se lepo depilirao
on mozda ne bi al mozda ga decko
forsira itd... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

freepartyman

@debeli zmaj  Okaci svoju sliku da vidimo kako treba da izgleda pravi muskarac .
@Uff Najbolji treneri na svetu su debeli naprimer ili su nekad dobro izgledali. To kako izgledas je jedno a znanje je drugo.
Volim taj sport iako sam ja u njemu amaterski, bolje se osecam u svojoj kozi itd.. Ta ishrana mi je navika i ne mogu sebe da zamislim kako jedem burek naprimer. I cudim se ljudima sta kupuju kad stojim u redu iza njih u Tempu. A apropo gubljenja forme, da ako ne vodis racuna izgubi se ali ne za nedelju dana kako ti kazes. Misicna masa se tesko gubi ako unosis odredjen broj kalorija i znas sta radis.Isto tako postoji nesto sto je misicna memorija.U prevodu misic pamti i lako se vraca u formu nazad. Nije da ne krsim ishranu,bude tu i tamo koja palacinka,neka torta,pica ali nista strasno. Svako neka fura svoju pricu ako ga cini srecnim. <3
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pricao sam o kondiciji ne o masi ili izgledu
izgled je za zene  :P

DebeliZmaj

Citat: freepartyman poslato 13 Maj, 2016, 02:49
@debeli zmaj  Okaci svoju sliku da vidimo kako treba da izgleda pravi muskarac .

gay stop!!!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Ostoja poslato 09 Maj, 2016, 00:34
E ne znam ko je luði, ovi ¹to napravi¹e spot ili ovaj ¹to ga postavi...
[kralj] [klanjam_se] [rofl] [rofl]

detalji detalji ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell