Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

FANTOM

Citat: makinjo poslato 06 Maj, 2016, 00:27
Citat: FANTOM poslato 05 Maj, 2016, 23:49
    Ajde i ja nesto da se rasprdim u ovoj temi ...  [rofl]

    Ja treniram 9 godina evo punih redovno bez pauza kao neki po 6 meseci - 2 meseca pa onda kazu e ja treniram 5 godina a on svake godine vezbao po 6 meseci a ono resto palamudio . Znaci komplet 9 godina. Trenutna kilaza 100 kg . visok 180 cm.Suplemente koristio kao mladji przio se , sada ponekad kad mi izleti povoljno pa pazarim inace treniram i bez njih koj ce mi ako dobro jedes suplement moze da bude samo mali dodatak ishani , a ne nesto sto ce ti pomoci da postanes supermen u teretani kao sto se mnogi zavaravaju. Nagledah se u teretani svega i svacega od onih sto vezbaju a nemaju pojma do onih sto su profesionalci posle par godina vezbanja, preko onih sto oce hemiju posle par godina jer ih mrzi da cekaju proces nego bi brzinom svetlosti da se nagruvaju a jedu burek ( svega ima ) .
   Okreni obrni najbitnije je vezbati redovno .... A sve ostalo kako dodje suplementi ( ok skroz ko ima love da finansira ) , hemija ( moje misljenje hemija totalno nepotrebna ako se ne takmicis ) . Nes jebat ako si sklesan do koske i roko si se ko majmun nego ce jebati onaj u dzipu sa podbratkom i debelim novcanikom , jbg tako vreme doslo.
    Szzgo : ozbiljno zna sto se tice treninga i ishrane ... respect.
   
Najduza mi pauza kada odem na more mada sam i tamo kao mladji znao da odradim neki bodyweight trening  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Ha ha ovo ko da sam ja negde napisao ... Ili si ti izvalio pa si ga ubo kao sto jeste .... ;)  Sve u svemu da svake godine mesec dana more pa ono tamo treniram ne svaki dan ali ono sklekovi trbusnjaci sipka ako se nadje koj zgib cisto da se uduva krv u misice pred plazu , a nekad me i boli djoka uduvam pivo u sebe pa na motor pa na plazu zavisi kako kad :)
    Bitno je da volis da treniras da te niko ne tera , da ne ides na silu , da ne ides zbog riba ili da bi te neko zapazio - ides zbog sebe , zato sto je zdravo vezbati , zato sto si ti zdrav , zato sto mozes da budes veliki i jak , zato sto to volis , zato sto ti ne treba nikakva hemija ili suplement da bi odradio brutalan trening...  Ja uvek kazem sebi jebote odem na suvo na cucanj i grunem 160 kg kec , uzmem N.O. , arginin , guaranu ,creatin, odem u teretanu kao BOMBA , i grunem 170kg kec. Eto to ti je suplement 10 % kad dostignes svoj prirodni maksimum ... Plus malo placebo efekat i to je to .

balcan girl

i onda vozis roze motor za devojèice al niko ne sme da te zeza jer ides u teretanu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

FANTOM

    Sto ne sme sve svako da kaze sta oce ... Nego pogledas i iskuliras kad si ko kuca boli te uvo ako si normalan sta ko kaze ... Videla si i ja se sprdam na svoj roze motor opusten sam ... To samo kopleksasi siste .... Da su sigurni u sebe i oni bi se sprdali  [clapp] , a ne skakali na prvu kao sto skacu, to je samo dokaz nesigurnosti ;)

balcan girl

ti vozis roze motor jer devojèice vole roze :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

FANTOM

    Vidis kako si naucila  [bejzbolka] ahahahahahaa  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]

balcan girl

pa sta cu sirota kad ja ne idem u teretanu moram da nauèim  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

#387
 Te price koliko dizes iz benDza..Pointless skroz. Prvo sto je to powerlifterska vezba i vecina ljudi na njoj pre nabilduju triceps i rame nego grudi. Tom logikom bi powerlifteri koji dizu 300  kg imali najbolje grudi,a nemaju.  A drugo bitna je forma kojom radis,a ne koliko dizes.Naravno i kilaza ce doci. Poenta je da imas nizak bf. Jer puna je teretana nabedjenih likova a bf +25.. Najteze je biti konstantan u ishrani,jer trenira se par puta nedeljno a jede par puta dnevno. ;) Jos jedna.
http://s32.postimg.org/mrx8lf5qd/image.jpg

I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

pa bre free skini majicuuu :D :D nista se ne vidi lepooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

FANTOM





    Ovo je bilo na 96 kg , a sad na 100 mi skroz glupo da kacim ....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] .  Ja sam kilaze pricao za cucanj ... ne za bendz... uostalom nebitno , ja radim snagu jer volim da pomeram tesko... ko moze vise skinem kapu i kazem alal vera ne hejtujem ga zbog bf ... I ja imam sad preko 20 % bf i boli me uvo bas :) , da se ima da se jede kvalitetn jelo bi se ovako i na buraniju i na palacinku nije lose bitno je da se trenira .  Sto se kaze sportski pozdrav  [hello]

freepartyman

Nisam mislio na tebe pricam uopsteno.Ako se vec trenira radi izgleda daj da to izgleda kako treba.Sto vise misica sa sto manje sala.  Irena okacio sam i previse :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

c.c.c.c slabo je to free :D :D :D kako da te prodam ovde bez dobrih fotki to nije lepoo :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

  Ja sam se vec prodao,kupila me jedna slatka plavusa ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

#394
Prelepo   [andjeo]  [dancing]

Citat: nuadal85 poslato 05 Maj, 2016, 17:59
Мој /bow Freepartymen-у. Човек је машина и ја би воло тако некад да изгледам. /Respect

[thumb_up] [cheers]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: SSZGO poslato 04 Maj, 2016, 16:12
danas napravio klip, o od danas opet nemam ni bradu ne mogu da s eprepoznam vise...

! No longer available
covek masina. ne smem da pitam koliko ulazes u ishranu i sve sto ide uz to mesecno

SSZGO

Nista spec. Lupicu. 20tak do max 25 jura dnevno. Ukljucujuci hranu I supplemente...

Za ovde ako jedes napolju negde potrosices mnogo vise... tipa jedan obrok u meku je 10e a u restoranu 20e
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nuadal85

Citat: SSZGO poslato 06 Maj, 2016, 05:26
Nista spec. Lupicu. 20tak do max 25 jura dnevno. Ukljucujuci hranu I supplemente...

Za ovde ako jedes napolju negde potrosices mnogo vise... tipa jedan obrok u meku je 10e a u restoranu 20e

То је тај рад. Само за храну и суплементе :-) шта узимаш од суплемената тренутно?

nuadal85

Free, прва коју си окачио је најбоља. :-)
Sszgo, твоја откида свака коју избациш :-)