Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Citat: SSZGO poslato 04 Maj, 2016, 16:12
danas napravio klip, o od danas opet nemam ni bradu ne mogu da s eprepoznam vise...

! No longer available
Brate mislim da nikako ne radis dobru stvar za kolena sa ovim skok iskoracima  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

losmi

Koji je fazon sa ovim helankama, al ozbiljno pitam.
Primetio sam da se u majamiju dosta nose u gymu..

SSZGO

U mom slucaju . Da pokazu formu je glavni razlog.
Ali bolja cirkulacija u nogama I manja frikcija na butine recimo
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nuadal85

Citat: bobangsxr poslato 05 Maj, 2016, 00:08
Sta ce ti to?
Како то мислиш шта ће ти то? Јеси имао искуства са тиме па знаш да не ваља или шта?

nuadal85

Прочитах следеће:" Kad sam koristio samo petite za ciklus mase, ja sam licno dobijao oko 3 kg ciste misicne mase kroz 4 nedelje i zadrzao svaki gram,
dok sam u isto vreme smanjio moj BF za citav 1%!!
Ovo je takodje korisno za brzi oporavak u slucaju povreda, zbog samog uticaja GHa i Colagena moze pomoci da se oporavite mnogo brze."
Само један део текста.





bobangsxr

Jel si imao ti iskustva sa time pa znas da je dobro? Taj tekst sto si izbacio je samo deo i bas ono sto ti hoces da cujes... dali si imao do sad iskustva sa hemijom? Kakva ti je forma? Koliki ti je staz u teretani?
Izbaci neku sliki da se vidi forma... ako bas hoces hemiju mnogo ti je bolje klasiku nego peptide... nije to bas tako kako ti se cini [cheers]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SrpskiDzedaj011

Citat: makinjo poslato 05 Maj, 2016, 00:36
Citat: SSZGO poslato 04 Maj, 2016, 16:12
danas napravio klip, o od danas opet nemam ni bradu ne mogu da s eprepoznam vise...

! No longer available
Brate mislim da nikako ne radis dobru stvar za kolena sa ovim skok iskoracima  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Баш не.... исту ствар радим дужи низ година са и без оптерећења, опреме итд....
I have to return some video tapes....

makinjo

Ako radis isto kao na snimku ubedjen sam da ne radis pravilno   ;D  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

SrpskiDzedaj011

Мислим да циљаш на ону причицу "прсти да не прелазе колено" али пошто си убеђен нема сврхе да полемишемо на ту тему. :)
I have to return some video tapes....

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 05 Maj, 2016, 14:47
Мислим да циљаш на ону причицу "прсти да не прелазе колено" али пошто си убеђен нема сврхе да полемишемо на ту тему. :)
Na to sam mislio.
Brate slobodno me razuveri  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

bucko

#352
.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

nuadal85

Citat: bobangsxr poslato 05 Maj, 2016, 09:05
Jel si imao ti iskustva sa time pa znas da je dobro? Taj tekst sto si izbacio je samo deo i bas ono sto ti hoces da cujes... dali si imao do sad iskustva sa hemijom? Kakva ti je forma? Koliki ti je staz u teretani?
Izbaci neku sliki da se vidi forma... ako bas hoces hemiju mnogo ti je bolje klasiku nego peptide... nije to bas tako kako ti se cini [cheers]

Опет. Ја сам питао да ли је неко имао искуства. Линковао сам шта сам прочитао. Зато и питам. Ти са друге стране као да си дугогодишњи такмичар. Они доста знају о томе, јер су сви на хемији. У то сам сигуран. Реци ти мени ЗАШТО нису добри ако већ знаш? Имам две године стажа у теретани. Никакво искуство са хемијом. Имам два посла и жену, теретана је трећа ствар у животу. Три пута недељно. Хемије што се тиче, кад и ако будем узимао, узећу тест,дека 8-10 недеља, метан(не плаво срце) прве четири. Крајњи циљ, ако финансије и послови допусте је некад једна кура годишње.
@Sszgo
ОПАСНА кура, трен маст и вини. Обзиром да је трен доста јак, планирам га за крајњу неку куру. Кад видим како ме ради хемија и то. Мислим да не треба ићи одмах са треном ;-) хвала на савету брате.

Иначе сам цео живот дебо и најјачи сам ендоморф. Не радим пуно кардио а знам да требам. Не уклапам се засад у термин али промениће се надам се. Слике ћу окачити.



nuadal85

Мој /bow Freepartymen-у. Човек је машина и ја би воло тако некад да изгледам. /Respect
Sszgo је за мене екстрим, далеко да не изгледа супер, само је то његов посао. Значи професионалац. Ја сам рекреативац. :-)

makinjo

Citat: freepartyman poslato 05 Maj, 2016, 14:53
http://33.media.tumblr.com/a56fc12cba157c4e32bb8cf718505e35/tumblr_nl7is8021Y1snbrkko1_500.gif
Ne znam da li je ova prozivka upucena meni ali ipak cu odgovoriti :)
Od dvadesete godine sam aktivan u teretani kada sam prestao da treninram basket.Sada mi je 29 god. Zadnjih 1.5 godina uporedo sa teretanom idem i na crossfit
Cak i izlazio na par takmicenja. Ako znas sta je crossfit onda znas da se uce sve tehnike olimpijskog dizanja .
Tako da ova slika iznad ne pije vodu . ;D
Citat: freepartyman poslato 05 Maj, 2016, 17:22
Klokov legenda :D
Ozbiljan olimpiski dizac ali svako malo upuceniji ce ti reci da je steroidan  :)