Glavni meni

DP izrada karbona i zavarivanje

Započeo Kanarinac, 24 Januar, 2014, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


con3


Kanarinac


ЯЭВОЛУТИОН

DP je od DEEP PENETRATION......cene su koliko se secam izuvajuce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Koliko para toliko muzike. Kvalitet mora da se plati

metarex

zadnja slika ... sa ovakvim varom bi ja pao na polaganju zbog neravnomernosti. sto se vara kao vara tice izgleda dobro, nije pregrejavan materijal [cheers]

@ rev mozda je i double penetration.... sta znas ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Mad Max

Sve ovo lepo izgleda, ali verujem da su cene prejake, kad kazem prejake, mislim

da za malo jos novca ili isto toliko mozes kupiti vec gotovo kod proverene firme!

Mada, da ne bih pljuvao coveka-firmu, poslat cu upit za deklove koliko kosta obloga. 
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

ma meni se kod penatration ne svidja kad sam ja jebena stranka.....kod double isto samo .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Citat: Kanarinac poslato 24 Januar, 2014, 21:44
Stitnici cevi za KTM 60 evra

Ovo po meni uop¹te nije preterana cena. Da je carbon jeftin, dosta masovnije bi se ugraðivao u automobile i motore. Moje neko mi¹ljenje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac

Nije jeftin, ali kad pogledas nije to samo karbon, nego i smole i kalup da se napravi i da se sve to odradi. Treba dosta znanja da bi dosao na nivo na kom je sad Drasko.

@Mad max
Sto se kvaliteta izrade tice, tu zamerke neces naci sigurno. E sad cena moze biti problem, mada gledajuci cene preko sumnjam da je skuplji.

Dovoljno je pogledati haubu i gepek za Mecku c63 amg bolest kako je izgledalo.
E da i morate racunati da kada pravite nesto prvi i nema kalupa za to, naravno da ce biti skuplje, kada je kalup vec tu cene su nize. Npr ima kalupe za Hondu cbr600rr 2004,2005, onda gsxr 1000 k7 ima nekih kalupa i tako

UFF

gledao sam njegove radove i jebe kevu kako izgledaju

ali mi je covek rekao kad sam ga pitao za okvirne cene da ne postoji deo ma koliko mali a da je ispod 50eur
a neki srednji tj malo veci su minimum 100eur

Aleks Cross

dva komada za KTM-a 60 e je "djabe". Originali kostaju 88,xx po komadu, ili 100e oba, od druge firme (carbon performance) plus postarina. Ako su to metalni delovi presvuceni karbonom moze da ih zadrzi ;-)

Kanarinac

Sve je cist karbon, oblaganje ne radi :) Znaci sve na slikama sto ste videli je cista karbonzacija :)

Mad Max

Covek-firma je profesionalac, jer kao prvo sto me odusevilo

odgovorio je odmah sutra na upit-mail !

Verujem da radi vrhunski, ne sporim !

Cene su iste kao i kod ostalih.

Pitao sam za BMW da odradi deklove, viljusku i ram, identicne cene kao sto ima svugde

plus nema kalupa, potrebni su mu delovi.

Veliki njjegov plus i musterije je sto mozes bilo koji deo da narucis u Carbon !

Prvom prilikom idem nesto da odradim na auto, jer ne mogu narucit i da hocu.

Brzi od smrti, Jaci od bola

Kanarinac

A u skorije vreme je pocelo i sa izradom konstrukcija za hale :D

Ovo smo nas dvojica izvarili za oko 10 dana (Drasko je vario, ja sam fizikalisao samo :) ) I postavljeno je sve za nekih 4 dana. Tako da ako neko hoce da pravi halu postoji i ta mogucnost :D