Glavni meni

Raja iz Mladenovca

Započeo R.I.P., 25 Januar, 2011, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

R.I.P.

Raja iz Mladenovca prodaje moto opremu, u ponudi ima mu¹ke - ¾enske jakne kao i pantalone, Bardahl ulja, filtere za skoro sve motocikle, rukavice, èizme, tak padove, mre¾ice kao i gomilu drugih stvari.
Kod Raje mo¾e na licu mesta da se zameni ulje i filteri.
Imam pozitivna iskustva sa Rajom, vi¹e puta pazario opremu kod njega i ulja.
ride in peace

K_A_W_A

Mislim, za Druga Raju, NO COMMENT! Sve naj najbolje. Extra prodavac i jos bolji prijatelj. Voleo bih da ga vidjam ovde na forumu.

rboban

Raja je ovde, samo jos da ostavi TEL za one koji ga jos nemaju....
Ride It Like You Stole It

Raja

Citat: R.I.P. poslato 25 Januar, 2011, 15:06
Raja iz Mladenovca prodaje moto opremu, u ponudi ima mu¹ke - ¾enske jakne kao i pantalone, Bardahl ulja, filtere za skoro sve motocikle, rukavice, èizme, tak padove, mre¾ice kao i gomilu drugih stvari.
Kod Raje mo¾e na licu mesta da se zameni ulje i filteri.
Imam pozitivna iskustva sa Rajom, vi¹e puta pazario opremu kod njega i ulja.
Citat: R.I.P. poslato 25 Januar, 2011, 15:06
Raja iz Mladenovca prodaje moto opremu, u ponudi ima mu¹ke - ¾enske jakne kao i pantalone, Bardahl ulja, filtere za skoro sve motocikle, rukavice, èizme, tak padove, mre¾ice kao i gomilu drugih stvari.
Kod Raje mo¾e na licu mesta da se zameni ulje i filteri.
Imam pozitivna iskustva sa Rajom, vi¹e puta pazario opremu kod njega i ulja.
Raja Mladenovac 064/142-5729

nexteen

Steta sto nema neki sajt gde se sve lepo moze videti...ali cuo sam sve naj za Rajka :)
Jel mozes bar reci , koji se proizvodjaci se mogu tebe naci kod tebe u ponudi ?

Toma RR

Samo lepe reci hvale Raju... Jako dobar prodavac a jos poblji prijatelj  [clapp]  Veliki pozdrav Rajo  :)

Raja


Boban Zemun

Ma, Raja je munja, kod njega nema sta nema  [thumb_up]

darkrider900rr

Raja je stvarno extra lik, ja sam kod njega uzeo kozni prsluk i stvarno me je isppostovao maximalno. hvala mu za to!

Nikolaaaaw

kupio kod Raje kacigu i jaknu,sve pohvale,skroz korektno

Davor

Raja je kralj, meni je zavrsio neke delove koje niko ziv nije mogao da nadje. Covek je super lik, redak primerak pravog entuzijaste.

Bio je sa zenom na poslednjem druzenju kod Ljilje i Mise.

Inace telefon mu je 064/14-25-729
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

Purec

Takodje pohvale za Raju, uzeo od njega Ariete semeringe za viljusku, preporuka ;)

mz-best

retko ali jako retko normalan trgovac i nada sve  ljubazan!!! eh da je vise ovako normalnih ali i potkovanih sa znanjem trgovaca nasoj sreci motoraskoj nebi  bilo kraja
Pozdrav za Raju i preporuka