Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 3 4 [5]
Štampaj
Autor Tema: Nepal (Himalaji)  (Pročitano 10236 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1528 (27%)
Zahvalnice: 65

Odgovor #80 - 31 Avgust, 2015, 16:25 Ocena: 0
Ignoriši

mene ove godine još ne,mali će dobiti besplatne udžbenike za drugi razred..,srećom po mene..

jin-jang
Kalesin
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
prgava klavijatura
Kvalitet: +313 (50%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #81 - 01 Septembar, 2015, 08:25 Ocena: 0
Ignoriši

Meni je jedan osmi razred, za njega su knjige 100eur komplet, a drugi je peti razred i za njega je komplet takodje 95-100e, naravno nisam im kupila sve knjige...ukinuli su nam besplatne udzbenike...cika premijer je rekao...."idete na more a hocete besplatne udzbenike..." samo ne znam ko je bio na moru ni Adu nisam videla ove godine  ljut ljut... naravno nastavnici su se odlucili za opet drugaciji program i druge knjige tako da je mladji nasledio cele dve knjige od starijeg brata...a Milanu (starijem) sam kupila samo i iskljucivo neophodne..tipa zbirke zadataka, radne sveske i strane jezike (Eng-Nem)...udzbenike cu mu iskopirati kod mene na poslu i zabole me pera...tako su mi se obojica uklavirili u 100eur..sto mi je trenutno opet mnogo...

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8110 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #82 - 01 Septembar, 2015, 08:55 Ocena: 0
Ignoriši

Bolje je na Himalajima...

Stranice: 1 2 3 4 [5]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  Putopisi (Urednik: Andreja)  |  Tema: Nepal (Himalaji)