Glavni meni

ÈARI ZIME

Započeo Patrick Wilding, 25 Januar, 2011, 12:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Patrick Wilding

AKO ZIMA MO®E BITI LIJEPA ONDA JE TO OVAKO NEKAKO
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Patrick Wilding

kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

despic

da...al samo na slikama ;)
klasican divljak

CADILLAC

Da, i u Svajcarskoj...! -
Citat: despic poslato 25 Januar, 2011, 12:40
da...al samo na slikama ;)
;) ;) ;) ;)
BMW BoxerClub Pancevo 666

K_A_W_A

Da me niko ne shvati pogresno, ali muka me uhvati od zime. Sneg ne volim ni na razglednicama. Moze, ali negde na nekoj planini i to jedno 7 dana. Ne vidim ni jednu prednost snega, osim sto ljudi padaju po ulicana, smrzavaju se, ljudi se lupaju kolima, slecu sa puteva itd, kad ustanem ujutru i kad vidim zavejan auto dodje mi da placem od muke...

Gašpar

Lepo je kada iz tople sobe gledam tvoje slike na kojima je lepa zima, ali kad trebam da izadjem napolje na tu istu zimu, pocinje da mi bude ruzna  ;D ;D ;D

Otprilike ovako izgleda moje vidjenje zime i snega(da napomenem da nemam za cilj nikoga da uvredim, jednostavno mi se svidja ovaj link)  ;D

Bosanac u kanadi (ORIGINAL)

Patrick Wilding

u POTPUNOSTI SE SLAZEM,ZATO SAM I NAPISAO "AKO MO®E BITI"
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Vlajko

Moze biti.. al kad bi bilo na 10-15 dana i gotovo..

odes malo na planinu.. najedes se snega.. smrznes se ko cupi..nalijes se kuvanoga..
i za nedelju dana dosta zime..
ali nije tako.. jbga..

zato bar nemamo tajfune i monsune i ostale cari tropskih krajeva..u koje bi tako rado sad zapalio..pa negde do aprila-maja..

Daj malo vise podataka o tom "Lopata" planinarskom domu ..
moze biti interesantan na prolece.. nama sa traktorima.. a bez dzipova..
[hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

joka

Da, zima na èetiri toèka,mo¾e  [thumb_up] . Onog bosanca [kralj] u kanadi, èuo vi¹e puta, svaki put odu¹evio! [rofl]

Patrick Wilding

Planinarski dom Lopata radi cijelu godinu ima sobe za spavanje ako nekog interesuje uvijek se moze ugovoriti.Planinara ima kroz cijelu godinu jer okolo ima nekih puno kilometara oznacenih pjesackih staza,inace mi smo skoro svaki vikend gore ljeti motorima zimi kako ko.
Moze se napraviti extra enduro tura od lopate preko bitovinje,zeca na pogorelicu otprilike krug nekih 80-100km.Na pogorelici isto ima planinarski dom i tu smo uvijek dobrodo¹li.
Inace mislim da je dom na lopati zimi mjesto sa najvecom potrosnjom peèenice,slanine,bijelog luka i domaæe rakije po glavi stanovnika.
Ubacit cu slike bitovinje koja je meni najljep¹a,pa ako se nekom svidi tu smo da docekamo i ugostimo
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Lazic

Pretvorili smo se u uvce... A narocito:
Citatpeèenice,slanine,bijelog luka i domaæe rakije po glavi stanovnika.

Ah, da dok je ovako napolju, funkcionalnost mi je na 5%...

noam chomsky

Zima, zima, e pa sta, zime se ne bojim ja....Ima mesta za pesacenje, a za motorcenje?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Nadalina

Zimu volim samo kada sam kod kuce, u Krupnju. Onda odem na Mackov Kamen gde je prava zimska idila i to je to...  Tamo je sve zavejano, sneg je svuda.
Ovako, zima u Beogradu... Tuzna i ruzna... Lapavica, klizavi trotoari, snega samo po zelenim povrsinama... pffff....
Dzukela u podznaku

Patrick Wilding

Citat: noam chomsky poslato 25 Januar, 2011, 14:41
Zima, zima, e pa sta, zime se ne bojim ja....Ima mesta za pesacenje, a za motorcenje?
Ko sto rekoh prije staza za voznju ima do mile volje,od ¹irokog makadama sa malo blata,laganog off road-a,pa do teskog i veoma teskog.
Par 100km2 ¹ume i livada tako da svako mo¾e naci svoj put,jbg ja naprica ko da snimam reklamu
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Vlajko

#14
Odlicno.. koji je najblizi veci grad.. ?
cisto zbog orjentacije.. a moze i jos neka slika.. pa makar i letnja.. ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Patrick Wilding

Od sarajeva sam ja 30km a lopata od mene nekih 25km,bitovinja 45km
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Patrick Wilding

otvorit cu drugu temu pa cu ubaciti par ljetnjih slika
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Lazic