Glavni meni

Informacije o ATV/Quad. Sestra hoce da kupi jedan.

Započeo bigbad86, 19 Januar, 2014, 20:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Ako moze neki link ka ponudjacu,prodavcu, najvise bih voleo 125cc 4t, moze i 50cc 4t. Bitno je da se vozi sa B kategorijom. Pozeljno da ima variomat kao skuter(sestra mi operisana od kvacila), ne znam dal to uopste postoji. I da da bude homologovan za saobracaj, znaci da moze da se registruje i vozi normalno. I ako ima da vozi 2 osobe.


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

qvadovi te kubikaze ne postoje homologovani za saoracaj...dakle nema....najbolje blizu toga je KYMCO MXU ili MXR 150...varijator, napred nazad , i ne moze da umre....preporuka je uvoz iz madjarske, jer je ovde carina na KYMCO vozila 100 % zbog ljubavi sa kinom. Nije jeftin ali je dobar...najbolji u klasi.Vazdusno hladjen i ima homologaciju za saobracaj, za laki kvad.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

to vozi sa onom AM ili na B ?
mislim B sadrzi i AM .. ili to ide na ona vozila mashine itd?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

a do koje cc je laki kvad i morash li nosish kacigu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

djolefer

Kvad preko 15 kw nikad neces regularno registrovati.. Ja sam imao tacno 15 i jedva prosao.. Sto pri tom nisam nigde mogao da uradim tehnicki jer niko nema opremu za isti.. 
:D

ЯЭВОЛУТИОН

Ovi sto valjaju Canama i Bombariera su u papirima za njihove naveli 14,9 konja......kad nisam umro od smeha....pa sa toliko konja to ne bi islo ni po ravnom...ma ni nizbrdo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

pa uvek moze ih neko poshalje na vanredni tehnichki ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Januar, 2014, 19:25
pa uvek moze ih neko poshalje na vanredni tehnichki ..

da li mislis da neko ko da 10 ili 15000 evra za kvada ne moze da prodje tehnicki....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Hvala vam na odgovorima ali ako sam jedva skrpio  2000 evra za motorcikl sigurno necu sestri da preporucim 3000 za Kymco. Ruku na srce skuter stvarno spada u sve kriterijume koje sam zadao, osim naravno onog koji nisam napisao. Cena.
Iskreno mislim da ni nece da kupi quad ali ako ga i kupi neka kupi neki jeftini da kad je prodje zelja da ne skuplja prasinu nesto od 3000 nego nesto od 400evra. Tako da mislio sam neki pandan Kineskom Sprint Princu, neko kinesko sokocalo koje ali stvarno ne mora da ide vise od 60. Cak i ne bih voleo jer bi ga sestra vozila. Quad koji bi bio kupljen verovatno nikad ne bi video Offraod(ako ga ja ne poteram), ona to hoce da vozi do sela malo da poseti babu ili malo da se vozika po gradu. Od toga nista nije duze od 4km u jednom pravcu.
Od svih ponuda na netu ova mi jedino deluje korektna, samo ne znam dal moze da se registruje. Vidim da ima mesta za jednu osobu po nogostupima, al sestra kaze da to nije problem.
http://www.polovniautomobili.com/oglas3348327/yamaha_replica_atv_kxd_125/
Jos ako ima ovaj polovan :P

djolefer

Quad teszt KXD ATV 008
jedino ako ti sestra ima 12 godina ili je visoka 140.. ovo je skoro pocket-quad
:D

bigbad86

Pa jes gledao sam taj klip, sta znam sestra mi je prilicno visoka, mislim da je 170cm. Pa mora da ima neki od 125cc da mogu za saobracaj a da budu neke normalne velicine. Performanse totalno nebitne, samo da ide bar 60 a to ce sigurno.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

U krivini :P
Jesi popravljao nesto od tog tipa vozila, jel ima delova i tako to? Pretpostavljam da masine dele sa vecinom kineza...

Darko


ЯЭВОЛУТИОН

ne, ne i ne.....popravka toga kosta vise nego sto vredi....kais i rolnice traju duze nego ostatak kvada....drugar koji ih radi kaze da je svaki mrtav....pucaju zadnje osovine ko staklo..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

predpostavio sam da nisu kvalitetni , ali me pokolebalo sto proizvodjac daje kao neku garanciju...odneses mu lepo tu osovinu posle i pitas "o cemu se ovde radi???" ;)

ЯЭВОЛУТИОН

pa jako jednostavno....nosivost je nesto oko 55 kila.....lako je utvrditi da to mogu samo deca da voze...i sitne djevojke....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Chris_SM

Evo kako sam ja(1.76m i 90kg) izgledao pre par godina na kvadu od 125(kineski),isao je dobrih 65 na sat  [panic]
P.S ne moze da se registruje