Glavni meni

Omaz Debelom Zmaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 16 Januar, 2014, 21:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Januar, 2014, 22:33
ili istrajesh u svome ili si nishta...
da sam ikad koristio dupli nalog,
napisao ista,
glasao,
dao nekome + ili -
pljunuo bi sebi u facu ...

moze neko da veruje ili da ne veruje :)
kako vam volja ;)





Ja nigde nisam pomenuo da si ga koristio..

balcan girl

zmaj je bolestan u glavu :D ali je gotivan u stvari :D :D ta njegova bolest se manifestuje u trenutcima dosade koju koristi da pali vatru da se drugi ljudi loze :D ja gotivim zmaja :D moze ponekad da me iznervira al ja mu to lepo objasnim na pp ili na fb :D :D al bilo je ovde ljudi koji su ali stvarno bolesni mislim sa odredjenim psihickim problemima i smatram da su sa razlogom banovani a u te ljude po mom misljenju ne spada miljan :D ali definitivno spada uncle bob, panco mi je delovao kao normalan posle mi vise nije delovao normalno al kad neko pretera treba da snosi posledice za svoje postupke :D forum se definitvno smirio i smatram da je uffova odluka banovanja opravdana jer mi je bilo vise odvratno da citam onakva proseravanja i gluposti :D ja volim da visim na forumu jer me to opusta i ovde ima punoooo dobrih i kvalitetnih ljudi koje verovatno ne bih nikad licno upoznala da nije ovog foruma... i zelim da forum ostane za zezanje i opustanje kao sto je bio :D :D sto je rekao njanja prosli put zaboravimo vise sta je bilo i trudimo se sada da vratimo forum u ono stanje zajebancije kao sto je bio i nekad :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

A sta pocela banovanja na forumu? Ja skroz neobavesten, vatam ove lepe dane na motoru. I po magli se vozim :P

eclipse4

sve sto mi nije bilo jasno kod zmaja je da nakon jednogodisnjeg bana covek dodje na forum sa zeljom (meni tako licilo) da bude ponovo banovan na godinu dana,i to jos od prvog dana povratka :)

serbduck



Znam Zmaja licno.
Znam da Zmaj ima rec !
Znam da nikada i nigde  ( koliko je u mom znanju ) nije imao dupli nalog.


Najbitnije od svega - Zmaj je natprosecno ( najblaze receno ) inteligentan i obozava da se igra u pesku...iskopa rupu i sedne pored iste...i ceka da neko u nju upadne...

...zamisli forum sa 1000 radoznalih...svi bi da vide sta je u rupi, a mnogi bi da o rupi daju svoje misljenje...i eto zabave...

A Zmaj samo voli da se igra u pesku...na kraju ga banujete i on pokupi svoje kofice i lopatice i ode ... u drugi pesak...ili saceka da ga ponovo pustite u ovaj...

  ...i sve tako...

Zmaje, dugo  se nismo videli. Cekamo te...

    [cheers]



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Hohštapler

Citat: ranko poslato 16 Januar, 2014, 23:09
[rofl]  [rofl]  [rofl]


Jokeru  [kralj]

dobro dobro... nije 1000 ali ima par dobrih :)

dobro dobro ... nije par ali ima bar 1 da mu jebem misa :)



"®eno, nije onako kao ¹to izgleda majke mi!
...dobro ajde, jeste... ustvari, gore je... " ;) :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Sve mi milina kada vidim da lupate jedni drugima krstace umesto jebenih crnih crtica
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko


Andreja

U principu, izbegavam da se upliæem u ovakve teme ali izneæu svoje iskustvo, Zmaja virtuelno znam oko 2-3 godine i neviðeno mi je i¹ao na cqra. Upoznasmo se na roðendanu MM u Osim ako i zgotivio sam ga odmah, isprièasmo se fino o svemu. Pitajte ga za uslugu i nema ¹anse da vas odbije ukoliko mu niste stali na ¾ulj, ma i ako ste imali neke nesuglasice ranije, nije problem, nije zlopamtilo :) ©to se njegovih postova tièe, jbg. jednostavno mu je zanimljivo da peca ljude, fora je ne upecati se i sve ok, neæe navaljivati, znam iz iskustva :D

E sad, jeste bezveze ¹to ne ume da se iskontroli¹e pa od dobre teme napravi prepirku i kurc¹lus, al' ¹ta je, tu je :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

@ serbduck +

@ balcan

miljan nije bolestan
samo ima duple standarde, sa jedne je strane inspektor i sve po zakonu a sa druge srane igra na kartu ja sam vliki i jak ima da ti nalupam samare da ti poispadaju plombe, ko tinejdzer jbt
i sujetan je i ponosan, kurci se kako ne moze da bude banovan, eto izgleda da stvarno ne moze, nismo ga banovali samo je odlucuo da ne pise vise

ujka i panceta imaju psihickih problema ali to je zbog ratista predpostavljam, zato im i oprastam, ali ne dam da urusavaju forum, aj lepo u drugi pesak pa tamo nek kenjaju

perlx


Major


srbac

Zmaja za admina pod hitno,  [panic]

Hohštapler

Citat: srbac poslato 17 Januar, 2014, 09:38
Zmaja za admina  pod hitno,  [panic]

e tako... nemoj opet da idemo na temu plavih slova....  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Cale

Ima ovde par ljudi koji su u poodmaklom pubertetu i zato pozdravljam poteze administratora.Bravo UFF i ostali !  [clapp]

Hurricane

..dobar je Zmaj ljudi, ne znam ¹ta se ko vi¹e i zbog èega prima kad Zmaj ustane na levu nogu..
svakako to nije svaki dan...

pozz Zmaje..  [hello]




Jecko


Ivan1979

Svi smo mi ser Zile   [rofl]